ARLESS Crystal Blue Diamond

Číslo zápisu: 
SPKP 1420
Narozen: 
Pátek, 12. Květen 2017
Pohlaví: 
pes
Barva: 
modrá

ARLES Beautiful Blue Ballerines - CIB, Ch.CZ, H, SK, JCh.CZ, SK
modrá
CMKU/ND/21 165/-14/13 SPKP 1087

ARLES Beautiful Blue Ballerines - CIB, Ch.CZ, H, SK, JCh.CZ, SK

RASTI Cevelob - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, SK
modrá
CMKU/ND/19 375/08/10

RASTI Cevelob - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, SK

VALDEZ della Baia Azzurra - CIB, Ch.It, Fr, Esp, A, SLO,
modrá
LOI 07/96605

VALDEZ della Baia Azzurra - CIB, Ch.It, Fr, Esp, A, SLO,

U GUCCI della Baia Azzurra
modrá
LOI 06/61992

U GUCCI della Baia Azzurra

ROSEMARI della Baia Azzurra
černá do modrých
LOI 03/67700

ROSEMARI della Baia Azzurra

NANCY Cevelob - CIB, Ch.CZ
modrá
CMKU/ND/18 248/05/07

NANCY Cevelob - CIB, Ch.CZ

HIGH RESOLUTION dei Monti del Keraton - CIB, Ch.PL
modrá
LOI 03/114706 PKR.II-76864

HIGH RESOLUTION dei Monti del Keraton - CIB, Ch.PL

JOSEPHIN Cevelob - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/17 038/02/04

JOSEPHIN Cevelob - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ

ADYSS Dajhar - dog
modrá
CMKU/ND/20 371/11 SPKP 950

ADYSS Dajhar - dog

BERLUSCONI SILVIO von Mraque
modrá
CMKU/ND/19 315/08/10

BERLUSCONI SILVIO von Mraque

SAPHYR de L'orangerie des Perles Rares - CIB, Ch.Lux, Fr, Bel, JCh.Lux
modrá
LOF2DAL 58 499/7 803

SAPHYR de L'orangerie des Perles Rares  - CIB, Ch.Lux, Fr, Bel, JCh.Lux

BERYL z Bašteckého dvora - VCh.CZ, Ch.SK
modrá
CMKU/ND/17 808/04/06

BERYL z Bašteckého dvora - VCh.CZ, Ch.SK

KARIN Dajhar - dog
modrá
CMKU/ND/17 956/05/07

QUANTO Dog-Lome - Ch.CZ
modrá
CMKU/ND/17 061/02/04

QUANTO Dog-Lome - Ch.CZ

DAJA Dajhar - dog
modrá
CMKU/ND/16 298/01/02

DAJA Dajhar - dog

ANIFE Cliodog - GCh.SK, Ch.SK
modrá
CMKU/ND/21 314/14

ANIFE Cliodog - GCh.SK, Ch.SK

J-VANDAL Apollo Dog
modrá
CMKU/ND/20 071/10/12

J-VANDAL Apollo Dog

KUNDAM dei Monti del Keraton - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, PL, SR, H, A, JCh.CZ, SR
modrá
CMKU/ND/18 787/-07/06/08 LOI 07/47987

KUNDAM dei Monti del Keraton - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, PL, SR, H, A, JCh.CZ, SR

JOSEPH dei Monti del Keraton
modrá
LOI 05/105254

JOSEPH dei Monti del Keraton

GEMMA dei Monti del Keraton
modrá
LOI 02/130146

GEMMA dei Monti del Keraton

Nagyiregi BROOKLYNE
černá do modrých
CMKU/ND/19 239/-08/07/09 MET.Dog.200/07

CASSIUS Expletus Hungaricus - JCh.H
modrá
MET.Dog. 8819/04

CASSIUS Expletus Hungaricus - JCh.H

KYARA v.Gigantic Blau - Ch.H, JCh.H
černá do modrých
MET.Dog. 9613/05

KYARA v.Gigantic Blau - Ch.H, JCh.H

LA-TRINITY Apollo Dog
modrá
CMKU/ND/20 330/11/14

CERBERUS de la Benjamine - Ch.CZ, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/19 033/-08/07 LOF 69106

CERBERUS de la Benjamine - Ch.CZ, JCh.CZ

UXALANDA de la Benjamine
modrá
LOF2DAL 62604/8372

UXALANDA de la Benjamine

ACHAÏA de la Benjamine
modrá
LOF 66107/11192

ACHAÏA de la Benjamine

ARACHNÉ Apollo Dog
modrá
CMKU/ND/18 315/06/07

ASHIM Podvinný mlýn
modrá
CMKU/ND/16 863/02/04

HEERA Dajhar - dog
modrá
CMKU/ND/17 154/03/04

Výstava Třída Ocenění
KV Bojná - SK 12. 09. 2020 rozhodčí Kotik Wanda -PL černá,skvrnitá , Polgár Andráš -RS modrá,žíhaná,žlutá otevřená V1 CAC
CACIB Nitra - SK 18. 07. 2020 rozhodčí Priehoda Marián - SK otevřená V1 CAC
CACIB Nitra - SK 07. 12. 2019 rozhodčí Radványi Tamas - H otevřená VD1
SVP Bojná - SK 24. 08. 2019 rozhodčí Dr. Horst Hollensteiner - DE ,Veronique Maunder - FR otevřená V2 r.CAC
KV Bojná - SK 02. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, feny, Delahaye Matthieu - Fr psi otevřená V2 r.CAC
SVP Bojná - SK 01. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, psi, Delahaye Matthieu - Fr feny otevřená V4
CAC Mladá Boleslav - CZ 08. 05. 2019 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan - CZ mezitřída V1 CAC Vítěz speciální výstavy a Memoriálu V.Krse CZ 2019 BOS
CACIB Lučenec - SK 04. 05. 2019 rozhodčí Priehoda Marián - SK otevřená V1 CAC res.CACIB
CACIB Praha - CZ 21. 04. 2019 rozhodčí Klobása Karel - CZ otevřená V1 CAC CAC-ČMKU CACIB BOS
CAC Ostrava - CZ 07. 04. 2019 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ otevřená V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz CZ 2019 BOS
CACIB Nitra - SK 27. 01. 2019 rozhodčí Shiyan Volodymyr - UA mezitřída V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 26. 01. 2019 rozhodčí Vanža Sergej - SK mezitřída V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 09. 12. 2018 rozhodčí Harnik Sebastian - PL otevřená V3
CACIB Nitra - SK 08. 12. 2018 rozhodčí MVDr.Uroševič Milivoje - RS otevřená VD3
SVP Bojná - SK 06. 10. 2018 rozhodčí Jakopač Robert - HR mezitřída V3