ANIFE Cliodog - GCh.SK, Ch.SK

Číslo zápisu: 
CMKU/ND/21 314/14
Narozen: 
Sobota, 17. Květen 2014
Úmrtí: 
Středa, 31. Červenec 2019
Pohlaví: 
fena
Barva: 
modrá
ANIFE Cliodog - GCh.SK, Ch.SK

J-VANDAL Apollo Dog
modrá
CMKU/ND/20 071/10/12

J-VANDAL Apollo Dog

KUNDAM dei Monti del Keraton - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, PL, SR, H, A, JCh.CZ, SR
modrá
CMKU/ND/18 787/-07/06/08 LOI 07/47987

KUNDAM dei Monti del Keraton - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, PL, SR, H, A, JCh.CZ, SR

JOSEPH dei Monti del Keraton
modrá
LOI 05/105254

JOSEPH dei Monti del Keraton

HOGAN dei Monti del Keraton - Ch.It, SM
modrá
LOI 03/114710

HOGAN dei Monti del Keraton - Ch.It, SM

FELICIA dei Monti del Keraton
modrá
LOI 01/108429

FELICIA dei Monti del Keraton

GEMMA dei Monti del Keraton
modrá
LOI 02/130146

GEMMA dei Monti del Keraton

BLASCO .
modrá
LOI 114957

OLYMPIA de la Benjamine
černá do modrých
LOI 00/63347

OLYMPIA de la Benjamine

Nagyiregi BROOKLYNE
černá do modrých
CMKU/ND/19 239/-08/07/09 MET.Dog.200/07

CASSIUS Expletus Hungaricus - JCh.H
modrá
MET.Dog. 8819/04

CASSIUS Expletus Hungaricus - JCh.H

SHAMACO de la Benjamine
černá do modrých
LOF2DAL 58 185/7 809

SHAMACO de la Benjamine

SINA de la Benjamine - Ch.H, JCh.H
modrá
MET.Dog 7698/02

SINA de la Benjamine - Ch.H, JCh.H

KYARA v.Gigantic Blau - Ch.H, JCh.H
černá do modrých
MET.Dog. 9613/05

KYARA v.Gigantic Blau - Ch.H, JCh.H

QUITO della Baia Azzurra - CIB, GCh.H, Ch.H, BIH, Mold.
černá do modrých
LOI 02/53477 MET.Dog 8663/H/03

QUITO della Baia Azzurra - CIB, GCh.H, Ch.H, BIH, Mold.

DILETTA del Nord Ovest - CIB, Ch,H, BU, RO, CRO, SRB,
černá do modrých
LOI 03/134349

DILETTA del Nord Ovest - CIB, Ch,H, BU, RO, CRO, SRB,

LA-TRINITY Apollo Dog
modrá
CMKU/ND/20 330/11/14

CERBERUS de la Benjamine - Ch.CZ, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/19 033/-08/07 LOF 69106

CERBERUS de la Benjamine - Ch.CZ, JCh.CZ

UXALANDA de la Benjamine
modrá
LOF2DAL 62604/8372

UXALANDA de la Benjamine

SHAMACO de la Benjamine
černá do modrých
LOF2DAL 58 185/7 809

SHAMACO de la Benjamine

SARATOUSTRA de la Benjamine - CIB, Ch.Fr.
modrá
LOF2DAL 0058333/09795

SARATOUSTRA de la Benjamine - CIB, Ch.Fr.

ACHAÏA de la Benjamine
modrá
LOF 66107/11192

ACHAÏA de la Benjamine

EROS dei Monti del Keraton - Ch.It
modrá
LOI 01/86650

EROS dei Monti del Keraton - Ch.It

SARATOUSTRA de la Benjamine - CIB, Ch.Fr.
modrá
LOF2DAL 0058333/09795

SARATOUSTRA de la Benjamine - CIB, Ch.Fr.

ARACHNÉ Apollo Dog
modrá
CMKU/ND/18 315/06/07

ASHIM Podvinný mlýn
modrá
CMKU/ND/16 863/02/04

INGUL z Hrádku Kunratic
modrá
CMKU/ND/15 487/99

ANNY Blue Inferno
modrá
CMKU/ND/15 378/98/00

HEERA Dajhar - dog
modrá
CMKU/ND/17 154/03/04

IKAR Cevelob - CIB, Ch.CZ
modrá
CMKU/ND/16 384/01/02

IKAR Cevelob -  CIB, Ch.CZ

BAIRA Dajhar
černá do modrých
CMKU/ND/15 544/99

Výstava Třída Ocenění
CACIB Wels - A 11. 12. 2016 rozhodčí Nandor Almasi - H šampionů V1 CACA res.CACIB
CACIB Wels - A 10. 12. 2016 rozhodčí Mosch-Schlösser Barbara - D šampionů V1 CACA
CACIB Bratislava - SK 06. 11. 2016 rozhodčí Krinke Milan - SK šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 05. 11. 2016 rozhodčí Poltri Daniele - It šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 21. 08. 2016 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK šampionů V2 r.CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 20. 08. 2016 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Oberwart - A 19. 07. 2016 rozhodčí Körosz András - H otevřená V2 r.CACA
CACIB Nitra - SK 12. 06. 2016 rozhodčí Yerusalimsky Eugene - RU šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 11. 06. 2016 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V3
CAC Radava - SK 15. 05. 2016 rozhodčí Priehoda Marián - černá, skvrnitá, Havelka Tibor - modrá, žlutá, žíhaná mezitřída V1 CAC
CAC Radava - SK 14. 05. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - černá, skvrnitá, Priehoda Marián - modrá, žlutá, žíhaná mezitřída V2 --
CACIB Lučenec - SK 08. 05. 2016 rozhodčí xxx mezitřída V1 CAC
CAC Lučenec - SK 07. 05. 2016 rozhodčí xxx mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 03. 04. 2016 rozhodčí xxx mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 02. 04. 2016 rozhodčí Zaur Agabeyli - AZ mezitřída V1 CAC CACIB BOS
CACIB Nitra - SK 16. 01. 2016 rozhodčí Benkovský Milan - SK mezitřída V3
CACIB Nitra - SK 28. 11. 2015 rozhodčí Petkoviča Beata - LV mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 25. 10. 2015 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL mezitřída V1 CAC
KV Nitranské Rudno - SK 19. 09. 2015 rozhodčí Korosz Andras (H) mezitřída V2 r.CAC
SVP Bojná - SK 16. 05. 2015 rozhodčí Vanža Sergej mladých V2
CACIB Nitra - SK 01. 03. 2015 rozhodčí Havelka Tibor - SK mladých VD3
CACIB Nitra - SK 29. 11. 2014 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ dorostu VN1