URANDO Big Lord

Číslo zápisu: 
SPKP 1460
Narozen: 
Čtvrtek, 15. Červen 2017
Pohlaví: 
pes
Barva: 
žlutá

COLAS del Sardeu - Ch.SK
žíhaná
SPKP 1327/17 LOE/2240618

COLAS del Sardeu - Ch.SK

FILIBERT des Princes de Cocagne
žíhaná
LOF2DAL 72859/9296

FILIBERT des Princes de Cocagne

UBERT des Princes de Cocagne - Ch.FR
žíhaná
LOF2DAL 63 476/8 319

UBERT des Princes de Cocagne - Ch.FR

RAIN BOW des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr
žlutá
LOF2DAL 56 261/7 556

RAIN BOW des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr

SALOMÉ des Princes de Cocagne
žíhaná
LOF2DAL 058979/09948

SALOMÉ des Princes de Cocagne

Meherzugi RUNA
žlutá
LOF2DAL 70299/11468

Meherzugi OPÁL
žlutá
MET.Dog. 9402

Meherzugi OPÁL

UNGÁRIA des Petites Vernieres
žlutá
MET.Dog. 8 776/H/04

INKA della Rupe del Basso - Ch.It
žlutá
ROI 57082 LOE 1997840

INKA della Rupe del Basso - Ch.It

ARISTOKRAT des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr
žíhaná
LOF2DAL 66478/8634

ARISTOKRAT des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr

SUENO de Baussenque - CIB, Ch.Fr.
žíhaná
LOF2DAL 05890/07842

SUENO de Baussenque - CIB, Ch.Fr.

SAVISKA des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr
žlutá
LOF2DAL 057769/09905

SAVISKA des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr

CALAMITY JANE della Rupe del Basso
žlutá
LOI 05/76771

ULKEN des Brumes de la Valle du Cher
žlutá

ULKEN des Brumes de la Valle du Cher

BETTE DAVIS EYES de Viňazas
LOI 03/19479

OCTAVIA Big Lord - CIB, Ch.SK, JCh.CZ, SK
žlutá
SPKP 1072

OCTAVIA Big Lord - CIB, Ch.SK, JCh.CZ, SK

LUCAS Big Lord - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.SK, CZ, CMKU, JCh.CZ
žlutá
SPKP 880

LUCAS Big Lord - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.SK, CZ, CMKU, JCh.CZ

Közepföldi CASTOR - Ch.SK, JCh.CZ , JCh.SK
žíhaná
MET.Dog. 902/08

Közepföldi CASTOR - Ch.SK, JCh.CZ , JCh.SK

CARUSO II des Terres de la Rairie
žíhaná
MET.Dog.495/07

CARUSO II des Terres de la Rairie

ZEELOO di Ripa Vertigo - Ch.H, SRB
žíhaná
LOI 06/37006

ZEELOO di Ripa Vertigo - Ch.H, SRB

ILLORA of Island's Dream - GCh.SK, Ch.CZ,SK, JCh.CZ
žlutá
MET.Dog 460/08

ILLORA of Island's Dream - GCh.SK, Ch.CZ,SK, JCh.CZ

AGAR des Brumes de la Valle du Cher - Ch.BIH, JCh.H
žlutá
LOF 065172 MET.Dog

AGAR des Brumes de la Valle du Cher - Ch.BIH, JCh.H

ALAZAIS d'Iskandar
žlutá
LOF 66283

MERCEDES Rendog
žlutá
CMKU/ND/19 865/10 SPKP

PIERRE de Ulmer - CIB, Ch.CZ
žlutá
CMKU/ND/19 051/-08/07/09 LOE 1707157

PIERRE de Ulmer - CIB, Ch.CZ

JOMER de Ulmer
žlutá

JOMER de Ulmer

KYRENIA de Ulmer
žlutá

CHOCOLATE Rendog
žíhaná
CMKU/ND/19 130/08/09

YANG di Tor Lupara
žlutá
CMKU/ND/18 588/-06/05/07 LOI 06/66956

YANG di Tor Lupara

BABBU Rendog
žíhaná
CMKU/ND/17 414/03/05

Výstava Třída Ocenění
CACIB Brno - CZ 02. 02. 2020 rozhodčí Piskay Vladimír - SK šampionů V2 r.CAC
CACIB Brno - CZ 01. 02. 2020 rozhodčí Habig Christofer - DE šampionů V2 r.CAC
SVP Komarom - H 05. 10. 2019 rozhodčí Dainora Sudeikiene - LT vítězů V1 CAC Vítěz Speciální výstavy H 2019
SVP Bojná - SK 24. 08. 2019 rozhodčí Dr. Horst Hollensteiner - DE ,Veronique Maunder - FR vítězů V1 CAC Vítěz Speciální výstavy SK 2019 BOB
CACIB Nitra - SK 09. 06. 2019 rozhodčí Mihaljčič Vladimir - RS šampionů V1 CAC CACIB DERBY winner 2019 Crufts kval. BOB
CACIB Nitra - SK 08. 06. 2019 rozhodčí Mustonen Kimmo - FI šampionů V1 CAC res.CACIB
KV Bojná - SK 02. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, feny, Delahaye Matthieu - Fr psi šampionů V1 CAC Klubový vítěz SK 2019 BOS
SVP Bojná - SK 01. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, psi, Delahaye Matthieu - Fr feny šampionů V1 CAC
CACIB Bratislava - SK 28. 10. 2018 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK otevřená V1 CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 27. 10. 2018 rozhodčí Korosz András - H otevřená V1 CAC
CACIB Bratislava - SK 26. 10. 2018 rozhodčí Class Anne-Maria - Fr otevřená V1 CAC CACIB BOB
CACIB Komarom - H 21. 10. 2018 rozhodčí Gülix Willi - D mladých V1 HPJ Derby vítěz
CACIB Komarom - H 20. 10. 2018 rozhodčí Martin Jean Francoise - Fr mladých V1 HPJ Cruft's kval.
SVP Bojná - SK 06. 10. 2018 rozhodčí Jakopač Robert - HR mezitřída V1 CAC
KV Bojná - SK 05. 05. 2018 rozhodčí Thierry Zalc (Fr) - modrá, žlutá, žíhaná Rückel Klaus (D) - černá, skvrnitá mladých V2
CACIB Nitra - SK 08. 04. 2018 rozhodčí Benkovský Milan - CZ mladých V1 CAJC
CACIB Nitra - SK 07. 04. 2018 rozhodčí Drudi Enrico - It mladých V1 CAJC
CAC Bratislava - SK 18. 02. 2018 rozhodčí Bíroš Milan - SK dorostu VN1