CASANOVA Elegance Dog - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK

Číslo zápisu: 
SPKP 1007
Narozen: 
Pátek, 21. Září 2012
Pohlaví: 
pes
Barva: 
skvrnitá
CASANOVA Elegance Dog - JCh.SK

HANNIBAL LECTER il Giardino di Zeus
skvrnitá
MET.Dog.

HANNIBAL LECTER il Giardino di Zeus

BLADE RUNNER del Nord Ovest - Ch.It, MG
skvrnitá
LOI 00/101546

BLADE RUNNER del Nord Ovest - Ch.It, MG

GOLODH del Nord Ovest - Ch.It
skvrnitá
LOI

GOLODH del Nord Ovest - Ch.It

JAM'S DEAN de la Benjamine
skvrnitá
LOF2DAL 46 339/6 336

JAM'S DEAN de la Benjamine

ALEXA del Nord Ovest
černá
LOI

ALEXA del Nord Ovest

MIJA del Nord Ovest
černá
LOI

MIJA del Nord Ovest

PEGASO del Nord Ovest - Ch.Fr. RIP
černá
LOI 076118

PEGASO del Nord Ovest - Ch.Fr. RIP

ALTHEA- A
skvrnitá
LOI

VENUS - A Il Paradisi di Bella
skvrnitá
LOI 01/81988

HORUS Il Paradisi di Bella
černá
LOI

HORUS Il Paradisi di Bella

JAM'S DEAN de la Benjamine
skvrnitá
LOF2DAL 46 339/6 336

JAM'S DEAN de la Benjamine

SORAIA del Pino Azzurro
plášťová
LOI 086432

HILLARY Il Paradisi di Bella - Ch.It
skvrnitá
LOI 114692

HILLARY Il Paradisi di Bella - Ch.It

AXEL .

EDEN Il Paradisi di Bella

ASCHLEY Elegance Dog - Ch.SK
černá
SPKP 731

ASCHLEY Elegance Dog - Ch.SK

YURIY Moloseum - Ch.PL, JCh.PL
černá
PKR.II-87831

YURIY Moloseum - Ch.PL, JCh.PL

ULON'AS des Terres de la Rairie - CIB, Ch. Lot, Ltv, Pl
skvrnitá
LSVK 966/03 LOF 61 965

ULON'AS des Terres de la Rairie - CIB, Ch. Lot, Ltv, Pl

ROMANOF des Terres de la Rairie
černá
LOF2DAL 56 206/7 590

ROMANOF des Terres de la Rairie

SALOME des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 58 078/9 953

SALOME des Terres de la Rairie

ROSEMARY Moloseum - Ch.PL
skvrnitá
PKR.II-77002

ROSEMARY Moloseum - Ch.PL

Amon Dog EROS - GCh.H, Ch.H, A, SLO
skvrnitá
MET.Dog 2191/97

Amon Dog EROS - GCh.H, Ch.H, A, SLO

NAHRELL Axedius - Ch.PL, JCh.PL
skvrnitá
PKR.II-

NAHRELL Axedius - Ch.PL, JCh.PL

ARKA z Tuliho dvora
černá
SPKP 570

BROY Tenuto
černá
SPKP 246

BRIXI od Bibiky
černá
SPKP 414

SIR HENRY v.Hause Rawert
skvrnitá
VDH/DDC 110 906

SIR HENRY v.Hause Rawert

MOLY od Bibiky
skvrnitá
SPKP 153/01

MOLY od Bibiky

Výstava Třída Ocenění
SVP Bojná - SK 13. 09. 2020 rozhodčí MVDr. Martina Ellerová SK - feny, Martin Šipkovský SK - psi čestná V1
KV Bojná - SK 12. 09. 2020 rozhodčí Kotik Wanda -PL černá,skvrnitá , Polgár Andráš -RS modrá,žíhaná,žlutá vítězů V2 r.CAC
KV Bojná - SK 05. 05. 2018 rozhodčí Thierry Zalc (Fr) - modrá, žlutá, žíhaná Rückel Klaus (D) - černá, skvrnitá čestná V1
KV Bojná - SK 27. 05. 2017 rozhodčí Nandor Almasi - H, .Bíroš Milan - SK (štěňata, dorost, čestná) vítězů V2 r.CAC
CACIB Lučenec - SK 07. 05. 2017 rozhodčí Csaba Pettko - H šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Lučenec - SK 06. 05. 2017 rozhodčí Priehoda Marián - SK šampionů V1 CAC res.CACIB
KV Bojná - SK 03. 09. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc., Sowinska Malgorzata - PL vítězů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 11. 06. 2016 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC res.CACIB
CAC Radava - SK 15. 05. 2016 rozhodčí Priehoda Marián - černá, skvrnitá, Havelka Tibor - modrá, žlutá, žíhaná vítězů V1 CAC
CAC Radava - SK 14. 05. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - černá, skvrnitá, Priehoda Marián - modrá, žlutá, žíhaná vítězů V1 CAC Vítěz speciální výstavy SK BOB
KV Nitranské Rudno - SK 19. 09. 2015 rozhodčí Korosz Andras (H) šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 06. 06. 2015 rozhodčí Wauben John - Nl šampionů V1 CAC CACIB Grand Prix Slovakia vítěz BOB
SVP Bojná - SK 16. 05. 2015 rozhodčí Vanža Sergej šampionů V1 CAC Vítěz speciální výstavy SK
CACIB Lučenec - SK 10. 05. 2015 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC res.CACIB
CAC Lučenec - SK 09. 05. 2015 rozhodčí Korósz András - H šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 10. 01. 2015 rozhodčí Benkovský Milan - SK otevřená V1 CAC res.CACIB
CACIB Lučenec - SK 14. 09. 2014 rozhodčí Priehoda Marián - SK mezitřída V1 CAC res.CACIB
CAC Lučenec - SK 13. 09. 2014 rozhodčí Benkovský Milan - SK mladých V1 CAJC BOS
CACIB Nitra - SK 31. 05. 2014 rozhodčí Victor van Raamsdonk - Be mezitřída V1 CAC
CAC Oslany - SK 17. 05. 2014 rozhodčí Priehoda Marián - SK mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 30. 03. 2014 rozhodčí p.Piskay Vladimír - SK mezitřída V1 CAC
CAC Nitranské Rudno - SK 21. 09. 2013 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mladých V2
CAC Lučenec - SK 15. 09. 2013 rozhodčí Bíroš Milan - SK mladých V1 CAJC Vítěz mladých Slovenska
CAC Lučenec - SK 14. 09. 2013 rozhodčí Brankovič Zoran - SRB mladých V1 CAJC
CACIB Bratislava - SK 17. 08. 2013 rozhodčí Piskay Vladimír - SK mladých V1 CAJC
CACIB Velka Ida - SK 06. 07. 2013 rozhodčí Pogodina Viktorija - UA mladých V1 CAJC
CAC Oslany - SK 11. 05. 2013 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. dorostu VN1