SUPRA Claudia Bohemica - CIB, Ch.VDH, SK, CZ, H, JCh.CZ, SK, SCH, A

Číslo zápisu: 
CMKU/ND/21 671/15/17
Číslo čipu: 
900032001812039
Narozen: 
Čtvrtek, 3. Září 2015
Pohlaví: 
fena
Barva: 
černá
SUPRA Claudia Bohemica - CIB, Ch.VDH, SK, CZ, H, JCh.CZ, SK, SCH, A

MCLAREN Claudia Bohemica - CIB, GCh.CZ, Ch.CMKU, CZ, H, VDH, D, SK, JCh.CZ, VDH, DDC
černá
CMKU/ND/20 605/12/13

MCLAREN Claudia Bohemica - CIB, GCh.CZ, Ch.CMKU, CZ, H, VDH, D, SK, JCh.CZ, VDH, DDC

DAGON Zoborské Lúky - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK,
černá
SPKP 787

DAGON Zoborské Lúky - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK,

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,
černá
VDH/DDC 115 741

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL
černá
VDH/DDC 109 006

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw
skvrnitá
CMKU/ND/16 038/00

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw

CASABLANCA Quincy ETC - Ch.SK, JCh.SK
skvrnitá
CMKU/ND/18 533/06 SPKP 614

CASABLANCA Quincy ETC -  Ch.SK, JCh.SK

VLADIVOSTOK de Misandre - Ch.Fr.
skvrnitá
LOF2DAL 63640/5438

VLADIVOSTOK de Misandre - Ch.Fr.

NIKÉ Miréz Bohemia - Ch.CZ, JCh.CZ, SK, A
skvrnitá
CMKU/ND/16 962/02/04

NIKÉ Miréz Bohemia - Ch.CZ, JCh.CZ, SK, A

EMILLY Bohemia Abrus
skvrnitá
CMKU/ND/19 062/08/09

EMILLY Bohemia Abrus

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A
skvrnitá
ÖHZB/DD 4738 LOF 064136

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A

STEIN du Domaine de Valdemar
skvrnitá
LOF2DAL 028913/07857

STEIN du Domaine de Valdemar

SINNA des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 058419/10115

SINNA des Terres de la Rairie

DUCATI Claudia Bohemica - Ch.CZ, SK
skvrnitá
CMKU/ND/17 405/03/05

DUCATI Claudia Bohemica - Ch.CZ, SK

SALMANAZAR de la Benjamine - CIB, Ch.Fr, Esp
skvrnitá
LOF2DAL 057726 /07715

SALMANAZAR de la Benjamine - CIB, Ch.Fr, Esp

BUTTERFLY Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ, SR, JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/16 459/01/03

BUTTERFLY Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ, SR, JCh.CZ

PANAMERA Claudia Bohemica - GCh.CZ, Ch.CZ, CMKU, JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/20 836/12/14

PANAMERA Claudia Bohemica - GCh.CZ, Ch.CZ, CMKU, JCh.CZ

INGRAM Claudia Bohemica - Ch.DDC
skvrnitá
CMKU/ND/19 080/08

INGRAM Claudia Bohemica - Ch.DDC

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A
skvrnitá
ÖHZB/DD 4738 LOF 064136

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A

STEIN du Domaine de Valdemar
skvrnitá
LOF2DAL 028913/07857

STEIN du Domaine de Valdemar

SINNA des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 058419/10115

SINNA des Terres de la Rairie

FINLANDIA Claudia Bohemica - Ch.CZ
černá
CMKU/ND/18 201/05/07

FINLANDIA Claudia Bohemica - Ch.CZ

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,
černá
LOF2DAL 062927/08389

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,

BUTTERFLY Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ, SR, JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/16 459/01/03

BUTTERFLY Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ, SR, JCh.CZ

XIA Brána Severu
černá
CMKU/ND/19 850/10/12

XIA Brána Severu

INDIO Claudia Bohemica - Ch.CZ
černá
CMKU/ND/19 079/08/90

INDIO Claudia Bohemica - Ch.CZ

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A
skvrnitá
ÖHZB/DD 4738 LOF 064136

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A

FINLANDIA Claudia Bohemica - Ch.CZ
černá
CMKU/ND/18 201/05/07

FINLANDIA Claudia Bohemica - Ch.CZ

PROXIMA CENTAURY Brána Severu - Ch.CZ, JCh.CZ
černá
CMKU/ND/17 886/04/06

MURPHY Brána Severu - Ch.CZ, SK, JCh.CZ
černá
CMKU/ND/16 936/02/04

MURPHY Brána Severu - Ch.CZ, SK, JCh.CZ

UNIVERS Bohemia Abrus - Ch.CZ, SK
černá
CMKU/ND/16 715/02/03

Výstava Třída Ocenění
CACIB Bratislava - SK 27. 10. 2018 rozhodčí Korosz András - H šampionů V1 CAC
CACIB Bratislava - SK 26. 10. 2018 rozhodčí Class Anne-Maria - Fr šampionů V1 CAC
CACIB Tulln - A 30. 09. 2018 rozhodčí Sinko Stefan - SLO šampionů V1 CACA
CACIB Tulln - A 29. 09. 2018 rozhodčí Sinko Kupriyanova Olga - SLO šampionů V1 CACA res.CACIB
CACIB Leipzig - D 26. 08. 2018 rozhodčí Jason Hoke - USA šampionů V2 R-VDH
XLIX. Klubová výstava Šafránkův mlýn 18. 08. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav (CZ) - černá, Adlt Vladimír (CZ) - skvrnitá, Abad Jose Garcia (E) - žlutá, žíhaná, Neugel Michael (CH) - modrá vítězů V2 r.CAC
CAC Bayreuth - D 22. 07. 2018 rozhodčí Regina Bachmann - D vítězů V1 CAC VDH
CAC Mladá Boleslav - CZ 15. 07. 2018 rozhodčí p.Klobása Karel - CZ vítězů V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz CZ 2018
CAC Brno - CZ 14. 01. 2018 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ vítězů V1 CAC
WDS Lipsko - D 12. 11. 2017 rozhodčí Fishbach H. - černá, skvrnitá (psi), Mach L. - černá, skvrnitá (feny) šampionů V
CACIB Tulln - A 01. 10. 2017 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ šampionů V1 CACA
CACIB Tulln - A 30. 09. 2017 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů V1 CACA CACIB BOB
CAC Paderborn - D 03. 09. 2017 rozhodčí Dr. Horst Hollensteiner (D) - černá, John Mc Glynn (GB) - modrá, Yvonne McGlynn (GB) - žlutá, žíhaná, Oseli Ksenija (SVN) - skvrnitá mezitřída V3
CAC Klatovy - CZ 02. 07. 2017 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan - CZ vítězů V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz BOB
CACIB Litoměřice - CZ 21. 05. 2017 rozhodčí Kvasnička Lubomír - CZ šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOB
CACIB Lučenec - SK 07. 05. 2017 rozhodčí Csaba Pettko - H otevřená V1 CAC CACIB BOS
CACIB Lučenec - SK 06. 05. 2017 rozhodčí Priehoda Marián - SK šampionů V1 CAC CACIB
CACIB České Budějovice - CZ 23. 04. 2017 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan - CZ šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOS
CACIB Praha - CZ 16. 04. 2017 rozhodčí Klobása Karel - CZ mezitřída V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOB
CACIB Chemnitz - D 09. 04. 2017 rozhodčí Dr. Wilfried Peper - D šampionů V1 CAC VDH
CACIB Wels - A 11. 12. 2016 rozhodčí Nandor Almasi - H mezitřída V1 CACA
CACIB Tulln - A 02. 10. 2016 rozhodčí Dr.Hollensteiner Horst - D mladých V1 Jgb Bundesjugendsiegerin JBOB BOB
CACIB Tulln - A 01. 10. 2016 rozhodčí Pocas Vasco Jaoa - P mladých V1 Jgb Vítěz střední a východní Evropy mladých BOS
CAC Brno - CZ 25. 09. 2016 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan - CZ mladých V1 CAJC
XLVII. KV Bolevec - CZ 11. 09. 2016 rozhodčí Körosz András (H) - černá, Dr.Holensteiner Horst (D) - skvrnitá, Almasi Nandor (H) - žlutá, žíhaná, Oseli - Donati Ksenija (SLO) - modrá mladých V2
KV DDC Meisdorf - D 04. 09. 2016 rozhodčí Susanne Kraemer (D): skvrnitá Klaus Rücker (D): modrá Milena Franzetti (It): černá Manuel Martinez (ESP): žlutá, žíhaná mladých VD
KV Bojná - SK 03. 09. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc., Sowinska Malgorzata - PL mladých V1 CAJC Klubový vítěz mladých SK 2016 BOJ BOB JBIS BIS
CACIB Bratislava - SK 21. 08. 2016 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK mladých V1 CAJC
CACIB Bratislava - SK 20. 08. 2016 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Mladá Boleslav - CZ 14. 08. 2016 rozhodčí Krinke Milan - CZ mladých V1 CAJC
CAC Mladá Boleslav - CZ 19. 07. 2016 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Nitra - SK 12. 06. 2016 rozhodčí Yerusalimsky Eugene - RU mladých V2
CACIB Nitra - SK 11. 06. 2016 rozhodčí Bíroš Milan - SK mladých V2
CAC Nitra - SK 10. 06. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - SK mladých V2
Eu.DDC Chiari - It 29. 05. 2016 rozhodčí v.Montfoort - modrá, Kleiberstein - žlutá, Mignot - skvrnitá, Murante - žíhaná, Fischbach - černá dorostu VN1 Campion Eu.DDC dorost
KV Chiari - It 28. 05. 2016 rozhodčí v.Montfoort - černá, Kleiberstein - skvrnitá, Mignot - žlutá, žíhaná, Fischbach - modrá dorostu VN1 Campion Interclub dorost, Miglior Juniores I.místo
Bonitace Předseda komise Výrok Skóre Bonitační kód
Podmitrov 18. 06. 2017 Štourač chovnost EuDDC 306 bodů 1-4, 18-3, 71-6
XXX-WHISKY Claudia Bohemica černá 21.03.2018
XOXO Claudia Bohemica černá 21.03.2018
XIMENA Claudia Bohemica černá 21.03.2018
XI Claudia Bohemica skvrnitá 21.03.2018
XELLA Claudia Bohemica černá 21.03.2018
XEDOX Claudia Bohemica šedý tygr 21.03.2018
XAWIER Claudia Bohemica černá 21.03.2018
XAVIAN FOR JAEMLUK Claudia Bohemica skvrnitá 21.03.2018
XARIKA Claudia Bohemica černá 21.03.2018
XAR ALJOSCHA Claudia Bohemica černá 21.03.2018
X-TREME MACK Claudia Bohemica černá 21.03.2018