ADELAILA Beautiful Blue Ballerines - CIB, GCh.SK, Ch.SK, H, A, CZ, JCh.SK, H, HR, A

Číslo zápisu: 
SPKP 1091
Narozen: 
Středa, 2. Říjen 2013
Pohlaví: 
fena
Barva: 
modrá

RASTI Cevelob - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, SK
modrá
CMKU/ND/19 375/08/10

RASTI Cevelob - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, SK

VALDEZ della Baia Azzurra - CIB, Ch.It, Fr, Esp, A, SLO,
modrá
LOI 07/96605

VALDEZ della Baia Azzurra - CIB, Ch.It, Fr, Esp, A, SLO,

U GUCCI della Baia Azzurra
modrá
LOI 06/61992

U GUCCI della Baia Azzurra

CASSIUS Expletus Hungaricus - JCh.H
modrá
MET.Dog. 8819/04

CASSIUS Expletus Hungaricus - JCh.H

RUMBA della Baia Azzurra
černá do modrých
LOI 03/47156

RUMBA della Baia Azzurra

ROSEMARI della Baia Azzurra
černá do modrých
LOI 03/67700

ROSEMARI della Baia Azzurra

POLE POSITION della Baia Azzurra - CIB, Ch. It, DDC, VDH, FR, E
černá do modrých
LOI 02/08041

POLE POSITION della Baia Azzurra - CIB, Ch. It, DDC, VDH, FR, E

MAREA della Baia Azzurra
modrá
LOI 98/107341

NANCY Cevelob - CIB, Ch.CZ
modrá
CMKU/ND/18 248/05/07

NANCY Cevelob - CIB, Ch.CZ

HIGH RESOLUTION dei Monti del Keraton - CIB, Ch.PL
modrá
LOI 03/114706 PKR.II-76864

HIGH RESOLUTION dei Monti del Keraton - CIB, Ch.PL

OSIR della Baia Azzurra - CIB, Ch.It
modrá
LOI 00/85568

OSIR della Baia Azzurra - CIB, Ch.It

ELISA dei Monti del Keraton - Ch.IT
modrá
LOI 01/121245

ELISA dei Monti del Keraton - Ch.IT

JOSEPHIN Cevelob - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/17 038/02/04

JOSEPHIN Cevelob - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ

EDDY v.Hünengrab - CIB, Ch.DDC, VDH, Lux
modrá
VDH/DDC 103 403

EDDY v.Hünengrab - CIB, Ch.DDC, VDH, Lux

HAPPY DOG Cevelob - Ch.CZ
modrá
CMKU/ND/15 388/98/02

ADYSS Dajhar - dog
modrá
CMKU/ND/20 371/11 SPKP 950

ADYSS Dajhar - dog

BERLUSCONI SILVIO von Mraque
modrá
CMKU/ND/19 315/08/10

BERLUSCONI SILVIO von Mraque

SAPHYR de L'orangerie des Perles Rares - CIB, Ch.Lux, Fr, Bel, JCh.Lux
modrá
LOF2DAL 058499/07803

SAPHYR de L'orangerie des Perles Rares  - CIB, Ch.Lux, Fr, Bel, JCh.Lux

FERDJANNI v.d.Niebelungenburg - Ch.DDC
modrá
VDH/DDC 107 414

FERDJANNI v.d.Niebelungenburg - Ch.DDC

ORPHEE du Val de l'Amitie - Ch.Lux
černá do modrých
SHSB 308911

BERYL z Bašteckého dvora - VCh.CZ, Ch.SK
modrá
CMKU/ND/17 808/04/06

BERYL z Bašteckého dvora - VCh.CZ, Ch.SK

JUMPER Myszatka - CIB, GCh.SK, Ch.CZ, SK, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/16 986/-02/02/03 PKR.II-

JUMPER Myszatka - CIB, GCh.SK, Ch.CZ, SK, JCh.CZ

ERA Chvalčovický luh
modrá
CMKU/ND/15 618/99/01

ERA Chvalčovický luh

KARIN Dajhar - dog
modrá
CMKU/ND/17 956/05/07

QUANTO Dog-Lome - Ch.CZ
modrá
CMKU/ND/17 061/02/04

QUANTO Dog-Lome - Ch.CZ

MICHELANGELO-B
modrá
LOI 01/15820 VDH DDC 111897

MICHELANGELO-B

ELISHA v.Schloss Nordkirchen - Ch.CZ
černá do modrých
CMKU/ND/16 214/-00/99 VDH/DDC 107 828

ELISHA v.Schloss Nordkirchen - Ch.CZ

DAJA Dajhar - dog
modrá
CMKU/ND/16 298/01/02

DAJA Dajhar - dog

LE ROY des Terres de la Rairie - Ch.CZ
modrá
CMKU/ND/14 620/-96/95/97 LOF2DAL 048394/14620

LE ROY des Terres de la Rairie - Ch.CZ

ANIE Chvalčovický luh
modrá
CMKU/ND/13 434/95

Výstava Třída Ocenění
SVP Bojná - SK 01. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, psi, Delahaye Matthieu - Fr feny čestná V2
SVP Bojná - SK 06. 10. 2018 rozhodčí Jakopač Robert - HR čestná V2
CAC Plavecky Štvrtok - SK 27. 08. 2017 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK čestná V1
XLVII. KV Bolevec - CZ 11. 09. 2016 rozhodčí Körosz András (H) - černá, Dr.Holensteiner Horst (D) - skvrnitá, Almasi Nandor (H) - žlutá, žíhaná, Oseli - Donati Ksenija (SLO) - modrá vítězů V2 r.CAC
KV Bojná - SK 03. 09. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc., Sowinska Malgorzata - PL vítězů V3
CACIB Mladá Boleslav - CZ 14. 08. 2016 rozhodčí Krinke Milan - CZ šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB
CACIB Oberwart - A 19. 07. 2016 rozhodčí Körosz András - H šampionů V1 CACA
CAC Radava - SK 15. 05. 2016 rozhodčí Priehoda Marián - černá, skvrnitá, Havelka Tibor - modrá, žlutá, žíhaná vítězů V1 CAC Vítěz jubilejní výstavy SK BOB
CAC Radava - SK 14. 05. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - černá, skvrnitá, Priehoda Marián - modrá, žlutá, žíhaná vítězů V2 r.CAC
CACIB Lučenec - SK 08. 05. 2016 rozhodčí xxx šampionů V1 CAC CACIB
CAC Lučenec - SK 07. 05. 2016 rozhodčí xxx vítězů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 03. 04. 2016 rozhodčí xxx šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 02. 04. 2016 rozhodčí Zaur Agabeyli - AZ šampionů V2 r.CAC
CH/CH Nitra - SK 01. 04. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - SK šampionů V1 CAC
CACIB Brno - CZ 07. 02. 2016 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOS
CACIB Brno - CZ 06. 02. 2016 rozhodčí Krinke Milan - CZ šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB Cruft's kvalifikace 2017 BOB
CACIB Nitra - SK 16. 01. 2016 rozhodčí Benkovský Milan - SK otevřená V1 CAC CACIB BOB
CAC Brno - CZ 10. 01. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ vítězů V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz
CACIB Nitra - SK 29. 11. 2015 rozhodčí Mladenovič M.- RS šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 28. 11. 2015 rozhodčí Petkoviča Beata - LV šampionů V2 r.CAC
CACIB Tulln - A 27. 10. 2015 rozhodčí Kotik W.-PL, Sudeikaine D.-Ltv otevřená V1 CACA CACIB Bundessieger BOS
CACIB Tulln - A 26. 10. 2015 rozhodčí Kotik Wanda - PL, Sudeikeine Dainora - Ltv otevřená V1 CACA CACIB
CACIB Bratislava - SK 25. 10. 2015 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL šampionů V1 CAC
CACIB Bratislava - SK 24. 10. 2015 rozhodčí Kazlauskaité Remune - LT šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Komárom - H 10. 10. 2015 rozhodčí Pero Bozhinovski šampionů V1 CAC CACIB BOB
CAC Brno - CZ 20. 09. 2015 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů V1 CAC CAC-ČMKU Národní vítěz BOB
KV Nitranské Rudno - SK 19. 09. 2015 rozhodčí Korosz Andras (H) šampionů V3
CACIB Bratislava - SK 23. 08. 2015 rozhodčí Milan Benkovský, SK šampionů V1 CAC CACIB BOS
XLVI. KV Bolevec - CZ 22. 08. 2015 rozhodčí Gerard Mignot (F) žíhaná, žlutá / Romana Förtsch (D) černá / Viktor Rauhoffer (H) skvrnitá / Jean-Francois Martin (F) modrá otevřená V3
CACIB Velká Ida - SK 05. 07. 2015 rozhodčí Erós Lászlo - H mezitřída V1 CAC
CAC Velká Ida - SK 04. 07. 2015 rozhodčí Csaba Petkó - H mezitřída V1 CAC Vítěz Slovenska BOS
CACIB Brno - CZ 28. 06. 2015 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů V1 CAC CAC-ČMKU CACIB BOS
WDS Miláno - It 12. 06. 2015 rozhodčí Salvatore Facella (I), Ole Stauskajer (DK), Rafael Malo Alcrudo (ES), Amelia Murante (I) - modrá, Peter Van Montfoort (Nl) - žlutá mezitřída V2
CACIB Nitra - SK 07. 06. 2015 rozhodčí Luscott Jeff, UK otevřená V1 CAC
CACIB Nitra - SK 06. 06. 2015 rozhodčí Wauben John - Nl otevřená V1 CAC CACIB Grand Prix Slovakia vítěz BOB
CAC Nitra - SK 05. 06. 2015 rozhodčí Soleckyj-Szpunar Viva Maria - PL otevřená V1 CAC
KV Matrafúred - H 25. 05. 2015 rozhodčí Mignot Gérard - Fr šampionů V1 CAC Klubový vítěz H 2015 BOS
SVP Bojná - SK 16. 05. 2015 rozhodčí Vanža Sergej mladých V1 CAC Vítěz speciální výstavy SK
CACIB Wieselburg - A 10. 05. 2015 rozhodčí XXX mezitřída V1 CACA CACIB BOB
CAC Lučenec - SK 09. 05. 2015 rozhodčí Korósz András - H otevřená V2 r.CAC
CACIB Budalešť - H 03. 05. 2015 rozhodčí Monika Blaha mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Budalešť - H 02. 05. 2015 rozhodčí Almási Nándor mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Budalešť - H 01. 05. 2015 rozhodčí Pedro Bispo mezitřída V1 CAC
CAC Ostrava - CZ 12. 04. 2015 rozhodčí Adlt Vladimír - CZ mezitřída V1 CAC CAC-ČMKU Národní vítěz BOS
CACIB Salzburg - A 29. 03. 2015 rozhodčí Eisner Uschi - A mladých V1 Jgb
CACIB Graz - A 08. 03. 2015 rozhodčí Ehrenreich Günter - A mladých V1 Jgb BOB JBIS 3.místo BOG JBOD
CACIB Nitra - SK 01. 03. 2015 rozhodčí Havelka Tibor - SK mezitřída V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 28. 02. 2015 rozhodčí Matyáš Jaroslav - SK mezitřída V1 CAC CACIB BOB
CACIB Budalešť - H 15. 02. 2015 rozhodčí Josef Hartich mezitřída V2 r.CAC
CACIB Budalešť - H 14. 02. 2015 rozhodčí Dr. Roberto Shil mezitřída VD
CACIB Budalešť - H 13. 02. 2015 rozhodčí Szabó Sándor mezitřída V1 CAC CACIB
CACIB Budalešť - H 12. 02. 2015 rozhodčí Lászlo István mezitřída V1 CAC CACIB
CACIB Brno - CZ 08. 02. 2015 rozhodčí Adlt Vladimír - CZ mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Brno - CZ 07. 02. 2015 rozhodčí Korosz Andrasz - H mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 11. 01. 2015 rozhodčí Siklosi Bela - H mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 10. 01. 2015 rozhodčí Benkovský Milan - SK mezitřída V1 CAC CACIB BOS
CAC Brno - CZ 04. 01. 2015 rozhodčí Krinke Milan - CZ mladých V3
CACIB Praha - CZ 02. 11. 2014 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ mladých V2
CACIB Praha - CZ 01. 11. 2014 rozhodčí MUDr.Jan Čelakovský - CZ mladých V1 CAJC BOJ
CAC Brno - CZ 26. 10. 2014 rozhodčí Abad J.M. (ESP) - žlutá, žíhaná, Bezzecchi G. (IT) - černá, modrá, skvrnitá mladých V2
EVP Brno - CZ 25. 10. 2014 rozhodčí Bezzecchi Giulio - žlutá, žíhaná, Müller Barbara - černá, skvrnitá, Abad José Garcia - modrá mladých V2
CACIB Bratislava - SK 05. 10. 2014 rozhodčí Matyaš Jaroslav - SK mladých V1 CAJC Cruft's kvalifikace
CACIB Bratislava - SK 04. 10. 2014 rozhodčí de Giuliani Claudio - It mladých V1 CAJC
CACIB Lučenec - SK 14. 09. 2014 rozhodčí Priehoda Marián - SK mladých V2
CAC Lučenec - SK 13. 09. 2014 rozhodčí Benkovský Milan - SK mladých V2
KV Nitranské Rudno - SK 06. 09. 2014 rozhodčí Krinke Milan - CZ mladých V1 CAJC
XLV.KV Zbraslav u Brna 16. 08. 2014 rozhodčí p. Krinke Milan - žlutá / žíhaná, Adlt Vladimír - modrá, Kotík Wanda (PL) - skvrnitá, Sudeikiene Dainora (LTV) - černá mladých V
CAC Velence - Tó 10. 08. 2014 rozhodčí Dr. Vadócz Éva - HU mladých V1 Hpj BOJ BOB
CACIB Split - HR 27. 07. 2014 rozhodčí Tamas Jakkel - HU mladých V1 Prm BOJ BOB
CAC Split - HR 26. 07. 2014 rozhodčí Zsolt Csaba Lokodi - RO mladých V1 --
CACIB Split - HR 25. 07. 2014 rozhodčí Igor Vyguzov - RU mladých V1 Prm BOJ
CAC Split - HR 24. 07. 2014 rozhodčí Zlatko Kraljić - HR mladých V1 Prm BOJ
CAC Mladá Boleslav 20. 07. 2014 rozhodčí p.Sziutkiewicz Andrzej - PL mladých V2
CACIB Oberwart - A 13. 07. 2014 rozhodčí Viktor Rauhoffer - H mladých V1 Jgb
CAC Szombathely - H 12. 07. 2014 rozhodčí p.Matyáš Jaroslav - SK mladých V1 Hpj BOJ BOS
CACIB Velká Ida - SK 06. 07. 2014 rozhodčí Vanzha Sergej - SK mladých V2
CAC Velká Ida - SK 05. 07. 2014 rozhodčí p.Václavík Miroslav - CZ mladých V2
CAC Oslany - SK 17. 05. 2014 rozhodčí Priehoda Marián - SK dorostu VN1
CACIB Nitra - SK 30. 03. 2014 rozhodčí p.Piskay Vladimír - SK štěňat VN1
CACIB Nitra - SK 29. 03. 2014 rozhodčí p.Korosz Andrasz - H štěňat VN2