IVANČICA Sanctus Rochus - GCh. RO, CZ, Ch.BAL, CG, RO, SRB, H, CZ, JCh.H, Cro, SK

Číslo zápisu: 
SPKP 1320 HR 11077 ND
Narozen: 
Sobota, 7. Únor 2015
Pohlaví: 
fena
Barva: 
černá
IVANČICA Sanctus Rochus - GCh. RO,CZ, Ch.BAL, CG, RO, SRB, H, CZ, JCh.H, Cro

YAHOO from Valvasor's Land
černá

YAHOO from Valvasor's Land

OREGON from Valvasor's Land
skvrnitá
SLR/ND

OREGON from Valvasor's Land

DHIRAN de la Benjamine
skvrnitá
LOF2DAL 69911/9087

DHIRAN de la Benjamine

PUNK da Casa Do Torrao
černá

PUNK da Casa Do Torrao

USHALINA de la Benjamine
skvrnitá
LOF2DAL 061954/10627

USHALINA de la Benjamine

FEMME FATALE from Valvasor's Land
skvrnitá
SLR/ND 1495

FEMME FATALE from Valvasor's Land

USTOWN des Terres de la Rairie
modrá
LOF2DAL 031310/04268

USTOWN des Terres de la Rairie

HOTLIPS from Valvasor's Land
skvrnitá
SLR/ND 1125

NERISSA from Valvasor's Land - Ch.Nl
černá
SLR/ND 1744

NERISSA from Valvasor's Land - Ch.Nl

GALLILEO from Valvasor's Land
skvrnitá
SLR/ND 1543

GALLILEO from Valvasor's Land

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,
černá
VDH/DDC 115 741

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,

ORABELLA from Valvasor's Land
skvrnitá
SLR/ND

ORABELLA from Valvasor's Land

ZSA ZSA from Valvasor's Land
SLR/ND 1330

AFRIKA Sanctus Rochus
skvrnitá
HR 10951

AFRIKA Sanctus Rochus

ZIPPO-A della Baia Azzurra - Ch.HR, A, SLO
skvrnitá
HR 10609

ZIPPO-A della Baia Azzurra - Ch.HR, A, SLO

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,
černá
VDH/DDC 115 741

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL
černá
VDH/DDC 109 006

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw
skvrnitá
CMKU/ND/16 038/00

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw

ROTTWAILER della Baia Azzurra
skvrnitá
LOI 04/21447

SALMANAZAR de la Benjamine - CIB, Ch.Fr, Esp
skvrnitá
LOF2DAL 057726 /07715

SALMANAZAR de la Benjamine - CIB, Ch.Fr, Esp

PETRUSKA-M della Baia Azzurra
černá
LOI 01/158470

PETRUSKA-M della Baia Azzurra

PANNA MIGOTKA Moloseum - JCh.HR
černá
HR 10662 ND

PANNA MIGOTKA Moloseum - JCh.HR

BEN v.Stubental
černá
VDH/DDC 119 840

BEN v.Stubental

MITCH v.d.Ofnethöhle - Ch.VDH, DDC, PL
skvrnitá
VDH/DDC 115 739

MITCH v.d.Ofnethöhle - Ch.VDH, DDC, PL

GITANA v.Albuch
plášťová
VDH/DDC 113 638

GITANA v.Albuch

DASZENKA Moloseum - Ch.PL, JCh.PL
skvrnitá
PKR.II-90535

DASZENKA Moloseum - Ch.PL, JCh.PL

ULON'AS des Terres de la Rairie - CIB, Ch. Lot, Ltv, Pl
skvrnitá
LSVK 966/03

ULON'AS des Terres de la Rairie - CIB, Ch. Lot, Ltv, Pl

ROSEMARY Moloseum - Ch.PL
skvrnitá
PKR.II-77002

ROSEMARY Moloseum - Ch.PL

Výstava Třída Ocenění
CACIB Bratislava - SK 20. 08. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK šampionů V1 CAC
CACIB Bratislava - SK 19. 08. 2017 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 04. 06. 2017 rozhodčí Lovendskjaer Svend - DK šampionů V1 CAC CACIB DERBY vítěz, Cruft's kvalifikace BOS
CACIB Nitra - SK 03. 06. 2017 rozhodčí Gonzalbo Lorenzo Maite - E šampionů V1 CAC CACIB GRAND Prix Slovakia vítěz 2017 BOS
CACIB Nitra - SK 02. 06. 2017 rozhodčí Luscott Jeff - UK šampionů V1 CAC res.CACIB
KV Bojná - SK 27. 05. 2017 rozhodčí Nandor Almasi - H, .Bíroš Milan - SK (štěňata, dorost, čestná) vítězů V1 CAC
CACIB Miskolc - H 14. 05. 2017 rozhodčí Korózs András - HU šampionů V1 CAC CACIB
CACIB Miskolc - H 13. 05. 2017 rozhodčí Evgeny Rozenberg - RU šampionů V1 CAC res.CACIB
CAC Miskolc - H 13. 05. 2017 rozhodčí Lejla Alic - BIH vítězů V1 CAC BOB
SVP Mladá Boleslav - CZ 08. 05. 2017 rozhodčí Kučerová Martina - CZ vítězů V1 CAC Vítěz speciální výstavy a memoriálu V.Krse 2017 BOS
CACIB Lučenec - SK 07. 05. 2017 rozhodčí Csaba Pettko - H šampionů V1 CAC
CACIB Satu Mare - RO 22. 04. 2017 rozhodčí Bogucka Anna - PL mezitřída V1 CACL res.CACIB
CACIB Praha - CZ 16. 04. 2017 rozhodčí Klobása Karel - CZ šampionů V1 CAC
CACIB Bratislava - SK 02. 04. 2017 rozhodčí Matakovič Bojan - HR šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 01. 04. 2017 rozhodčí Zenious Chris - CY šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Brno - CZ 04. 02. 2017 rozhodčí Mignot Gerard - FR šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 15. 01. 2017 rozhodčí Vanzha Sergej - SK šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 14. 01. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK šampionů V2 r.CAC
CAC Brno - CZ 08. 01. 2017 rozhodčí Krinke Milan - CZ mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 04. 12. 2016 rozhodčí Matakovič Bojan - HR šampionů V1 CAC
CACIB Bratislava - SK 06. 11. 2016 rozhodčí Krinke Milan - SK šampionů V1 CAC
CACIB Bratislava - SK 05. 11. 2016 rozhodčí Poltri Daniele - It šampionů V1 CAC
CACIB Praha - CZ 30. 10. 2016 rozhodčí Kučerová Martina - CZ mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Praha - CZ 29. 10. 2016 rozhodčí Kvasnička Lubomír - CZ mezitřída V1 CAC
CACIB Bačka Topola - SRB 02. 10. 2016 rozhodčí Zake Ligits - LT mezitřída V1 CAC CACIB BOS
CAC Turija - SRB 01. 10. 2016 rozhodčí Siewert Falk - D mezitřída V1 CAC BOB
XLVII. KV Bolevec - CZ 11. 09. 2016 rozhodčí Körosz András (H) - černá, Dr.Holensteiner Horst (D) - skvrnitá, Almasi Nandor (H) - žlutá, žíhaná, Oseli - Donati Ksenija (SLO) - modrá mezitřída V1 CAC
KV Bojná - SK 03. 09. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc., Sowinska Malgorzata - PL mezitřída V1 CAC
CACIB Bratislava - SK 21. 08. 2016 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK otevřená V1 CAC
CACIB Bratislava - SK 20. 08. 2016 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mezitřída V1 CAC
CACIB Mladá Boleslav - CZ 14. 08. 2016 rozhodčí Krinke Milan - CZ mezitřída V1 CAC
CACIB Velká Ida - SK 03. 07. 2016 rozhodčí xxx šampionů V1 CAC
CAC Velká Ida - SK 02. 07. 2016 rozhodčí xxx mezitřída V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 12. 06. 2016 rozhodčí Yerusalimsky Eugene - RU mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 11. 06. 2016 rozhodčí Bíroš Milan - SK mezitřída V1 CAC
CAC Nitra - SK 10. 06. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - SK mezitřída V1 CAC
CACIB Szilvásvárad - H 16. 05. 2016 rozhodčí Zaur Agabeyli - AZ mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Szilvásvárad - H 15. 05. 2016 rozhodčí C. Stefanescu - Ro mladých VD
CACIB Szilvásvárad - H 14. 05. 2016 rozhodčí László Erdős - H mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Lučenec - SK 08. 05. 2016 rozhodčí xxx mezitřída V1 CAC res.CACIB
CAC Lučenec - SK 07. 05. 2016 rozhodčí xxx mezitřída V1 CAC Vítěz Slovenska BOS
CACIB Zadar - CRO 01. 05. 2016 rozhodčí JUAN NAVEDA CARERRO - E mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Zadar - CRO 30. 04. 2016 rozhodčí SINISA CUJAN - HR mladých V1 CAJC
CAC Zadar - CRO 30. 04. 2016 rozhodčí Heiko Wagner - D mladých V1 CAJC Klubový vítěz mladých CRO 2016
CACIB Zadar - CRO 29. 04. 2016 rozhodčí ZLATKO KRALJIČ - HR mladých V1 CAJC
CACIB Zadar - CRO 28. 04. 2016 rozhodčí DUŠAN PAUNOVIČ - SRB mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Nitra - SK 03. 04. 2016 rozhodčí xxx mladých V1 CAJC
CACIB Nitra - SK 02. 04. 2016 rozhodčí Zaur Agabeyli - AZ mladých V1 CAJC
CACIB Nitra - SK 17. 01. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - SK mladých V2
CACIB Nitra - SK 16. 01. 2016 rozhodčí Benkovský Milan - SK mladých V3
CACIB Nitra - SK 29. 11. 2015 rozhodčí Mladenovič M.- RS mladých V2
CACIB Nitra - SK 28. 11. 2015 rozhodčí Petkoviča Beata - LV mladých V1 CAJC
CACIB Bratislava - SK 25. 10. 2015 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL dorostu VN1
CACIB Bratislava - SK 24. 10. 2015 rozhodčí Kazlauskaité Remune - LT dorostu VN1