ELUNE Hromadog brunensis - Ch. CZ, SK

Číslo zápisu: 
CMKU/ND/21 236/14/15
Narozen: 
Pondělí, 17. Únor 2014
Pohlaví: 
fena
Barva: 
modrá
ELUNE Hromadog brunensis - Ch. CZ, SK

ICH BIN v.Haus Tiefenbach
modrá
VDH/DDC 125 388

ICH BIN v.Haus Tiefenbach

ERASHAD de la Benjamine - Ch.Fr
černá do modrých
LOF2DAL 71293/9146

ERASHAD de la Benjamine - Ch.Fr

CASSIUS Expletus Hungaricus - JCh.H
modrá
MET.Dog. 8819/04

CASSIUS Expletus Hungaricus - JCh.H

SHAMACO de la Benjamine
černá do modrých
LOF 058185/7809

SHAMACO de la Benjamine

SINA de la Benjamine - Ch.H, JCh.H
modrá
MET.Dog 7698/02

SINA de la Benjamine - Ch.H, JCh.H

CHITRA de la Benjamine
černá do modrých
LOF2DAL 69233/11367

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,
černá
LOF2DAL 062927/08389

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,

SARATOUSTRA de la Benjamine - CIB, Ch.Fr.
modrá
LOF2DAL 0058333/09795

SARATOUSTRA de la Benjamine - CIB, Ch.Fr.

WILD ROSE v.Schloss Nordkirchen
modrá
VDH/DDC 120 119

WILD ROSE v.Schloss Nordkirchen

SAPHYR de L'orangerie des Perles Rares - CIB, Ch.Lux, Fr, Bel, JCh.Lux
modrá
LOF2DAL 058499/07803

SAPHYR de L'orangerie des Perles Rares  - CIB, Ch.Lux, Fr, Bel, JCh.Lux

FERDJANNI v.d.Niebelungenburg - Ch.DDC
modrá
VDH/DDC 107 414

FERDJANNI v.d.Niebelungenburg - Ch.DDC

ORPHEE du Val de l'Amitie - Ch.Lux
černá do modrých
SHSB 308911

RYKE v.Schloss Nordkirchen
modrá
VDH/DDC 117 273

ABRACADABRA v.Bismarck Blue - CIB, Ch.DDC, VDH, NL, Lux
černá do modrých
VDH/DDC 113 293

ABRACADABRA v.Bismarck Blue - CIB, Ch.DDC, VDH, NL, Lux

EBONY v.Schloss Nordkirchen
modrá
VDH/DDC 107 833

DWEIA Hromadog brunensis - JCh.SK
modrá
CMKU/ND/20 597/12/13

DWEIA Hromadog brunensis - JCh.SK

RASTI Cevelob - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, SK
modrá
CMKU/ND/19 375/08/10

RASTI Cevelob - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, SK

VALDEZ della Baia Azzurra - CIB, Ch.It, Fr, Esp, A, SLO,
modrá
LOI 07/96605

VALDEZ della Baia Azzurra - CIB, Ch.It, Fr, Esp, A, SLO,

U GUCCI della Baia Azzurra
modrá
LOI 06/61992

U GUCCI della Baia Azzurra

ROSEMARI della Baia Azzurra
černá do modrých
LOI 03/67700

ROSEMARI della Baia Azzurra

NANCY Cevelob - CIB, Ch.CZ
modrá
CMKU/ND/18 248/05/07

NANCY Cevelob - CIB, Ch.CZ

HIGH RESOLUTION dei Monti del Keraton - CIB, Ch.PL
modrá
LOI 03/114706 PKR.II-76864

HIGH RESOLUTION dei Monti del Keraton - CIB, Ch.PL

JOSEPHIN Cevelob - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/17 038/02/04

JOSEPHIN Cevelob - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ

CORA Hromadog Brunensis
modrá
CMKU/ND/19 457/08/11

ELIOT Dog-Lome - VCh.CZ, Ch.CZ, Ch.SK, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/18 048/05/07

ELIOT Dog-Lome - VCh.CZ, Ch.CZ, Ch.SK, JCh.CZ

GLENN v.Himmelkron - Ch.CZ, SR, JCh.SR
modrá
CMKU/ND/16 647/-02/01/03 VDH/DDC 111 728

GLENN v.Himmelkron - Ch.CZ, SR, JCh.SR

CENTA Dog-Lome
modrá
CMKU/ND/15 011/98/99

APASCHA Hromadog Brunensis - Ch.CZ, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/18 131/05/07

APASCHA Hromadog Brunensis - Ch.CZ, JCh.CZ

TOLLENDAL de la Benjamine
modrá
LOF

TOLLENDAL de la Benjamine

GEISCHA Bohemia Ouni - CIB, Ch.CZ, SK, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/16 430/01/03

GEISCHA Bohemia Ouni - CIB, Ch.CZ, SK, JCh.CZ

Výstava Třída Ocenění
II.Klubová výstava 21. 07. 2019 rozhodčí Dr.Franzetti Milena - IT - modrá, žlutá, žíhaná, Dr.Murante Amélia - It - černá, skvrnitá vítězů V2 r.CAC
L. Klubová výstava Šafránkův mlýn 20. 07. 2019 rozhodčí Dr.Murante Amélia IT - modrá, Dr. Franceti Milena IT - černá, MUDr.Čelakovský Jan CZ - skvrnitá, Kučerová Martina CZ - žlutá, žíhaná vítězů V1 CAC
CAC Mladá Boleslav - CZ 08. 05. 2019 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan - CZ čestná V1
CACIB Nitra - SK 17. 09. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 16. 09. 2017 rozhodčí Vanža Sergej - SK šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Bratislava - SK 20. 08. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK šampionů V2 r.CAC res.CACIB
CACIB Brno - CZ 25. 06. 2017 rozhodčí Wagner Heiko - D šampionů V2 r.CAC
CAC Brno - CZ 25. 09. 2016 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan - CZ vítězů V1 CAC
CACIB Brno - CZ 19. 06. 2016 rozhodčí Adlt Vladimír - CZ šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 11. 06. 2016 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Wieselburg - A 22. 05. 2016 rozhodčí Urschitz Iris - A šampionů V1 CACA CACIB
CACIB Brno - CZ 07. 02. 2016 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL otevřená V1 CAC
CACIB Brno - CZ 06. 02. 2016 rozhodčí Krinke Milan - CZ otevřená V1 CAC
CACIB Nitra - SK 17. 01. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - SK mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 16. 01. 2016 rozhodčí Benkovský Milan - SK mezitřída V1 CAC
CAC Brno - CZ 10. 01. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 29. 11. 2015 rozhodčí Mladenovič M.- RS mezitřída V1 CAC CACIB BOS
CAC Brno - CZ 20. 09. 2015 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mezitřída VD3
CACIB Bratislava - SK 23. 08. 2015 rozhodčí Milan Benkovský, SK otevřená V1 CAC res.CACIB
XLVI. KV Bolevec - CZ 22. 08. 2015 rozhodčí Gerard Mignot (F) žíhaná, žlutá / Romana Förtsch (D) černá / Viktor Rauhoffer (H) skvrnitá / Jean-Francois Martin (F) modrá mezitřída V2 r.CAC
CACIB Brno - CZ 28. 06. 2015 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mezitřída V1 CAC res.CACIB
WDS Miláno - It 12. 06. 2015 rozhodčí Salvatore Facella (I), Ole Stauskajer (DK), Rafael Malo Alcrudo (ES), Amelia Murante (I) - modrá, Peter Van Montfoort (Nl) - žlutá mladých V4
CACIB Nitra - SK 07. 06. 2015 rozhodčí Luscott Jeff, UK mezitřída VD1
CACIB Nitra - SK 06. 06. 2015 rozhodčí Wauben John - Nl mezitřída V1 CAC
CAC Nitra - SK 05. 06. 2015 rozhodčí Soleckyj-Szpunar Viva Maria - PL mezitřída V1 CAC
CACIB Lučenec - SK 10. 05. 2015 rozhodčí Bíroš Milan - SK mladých V2
CAC Lučenec - SK 09. 05. 2015 rozhodčí Korósz András - H mladých V2
CACIB Praha - CZ 03. 05. 2015 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan - CZ mladých V1 CAJC BOJ 3.místo JBIG FCI II.skupiny
CAC Ostrava - CZ 12. 04. 2015 rozhodčí Adlt Vladimír - CZ mladých V2
CACIB Nitra - SK 01. 03. 2015 rozhodčí Havelka Tibor - SK mladých V2
CACIB Nitra - SK 28. 02. 2015 rozhodčí Matyáš Jaroslav - SK mladých V3
CACIB Brno - CZ 08. 02. 2015 rozhodčí Adlt Vladimír - CZ mladých V2
CACIB Brno - CZ 07. 02. 2015 rozhodčí Korosz Andrasz - H mladých V2
CACIB Nitra - SK 11. 01. 2015 rozhodčí Siklosi Bela - H mladých V2
CACIB Nitra - SK 10. 01. 2015 rozhodčí Benkovský Milan - SK mladých V2
CAC Brno - CZ 04. 01. 2015 rozhodčí Krinke Milan - CZ mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Nitra - SK 30. 11. 2014 rozhodčí xxx mladých V
CACIB Nitra - SK 29. 11. 2014 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mladých V1 CAJC
CAC Brno - CZ 26. 10. 2014 rozhodčí Abad J.M. (ESP) - žlutá, žíhaná, Bezzecchi G. (IT) - černá, modrá, skvrnitá dorostu VN2
EVP Brno - CZ 25. 10. 2014 rozhodčí Bezzecchi Giulio - žlutá, žíhaná, Müller Barbara - černá, skvrnitá, Abad José Garcia - modrá dorostu VN2
KV Nitranské Rudno - SK 06. 09. 2014 rozhodčí Krinke Milan - CZ dorostu VN2
CACIB Brno - CZ 22. 06. 2014 rozhodčí Mgr.Kavčíč Blaž štěňat VN2
Bonitace Předseda komise Výrok Skóre Bonitační kód
Mladá Boleslav 14. 11. 2015 Čelakovský chovnost EuDDC 300 bodů 1-4, 18-3, 22-2, 30-4, 77-5
BRUFEN z Rodu draka modrá 05.08.2018
BOUŘE z Rodu draka modrá 05.08.2018
BLESK z Rodu draka modrá 05.08.2018
BIVOJ z Rodu draka modrá 05.08.2018
BESTIE z Rodu draka modrá 05.08.2018
BESSANA z Rodu draka modrá 05.08.2018
BANSHEE z Rodu draka modrá 05.08.2018
ARTHAS z Rodu draka černá do modrých 25.01.2017
ANEMONIE z Rodu draka černá do modrých 25.01.2017
ALTHALUS z Rodu draka černá do modrých 25.01.2017
Datum Typ zkoušky
12.08.2017 DwD1
03.06.2017 BH
20.05.2017 F1
08.05.2017 ZOP
16.12.2016 HtM1
27.08.2015 Coursingová licence