ARAMIS Miréz Bohemia - CIB, GCh.CZ, Ch.CZ, CMKU, SK, A, JCh.CZ

Číslo zápisu: 
CMKU/ND/21 838/16/18
Číslo čipu: 
203089810039041
Narozen: 
Čtvrtek, 18. Únor 2016
Pohlaví: 
pes
Barva: 
černá
ARAMIS Miréz Bohemia - CIB, GCh.CZ, Ch.CZ, CMKU, SK, A, JCh.CZ

MCLAREN Claudia Bohemica - CIB, GCh.CZ, Ch.CMKU, CZ, H, VDH, D, SK, JCh.CZ, VDH, DDC
černá
CMKU/ND/20 605/12/13

MCLAREN Claudia Bohemica - CIB, GCh.CZ, Ch.CMKU, CZ, H, VDH, D, SK, JCh.CZ, VDH, DDC

DAGON Zoborské Lúky - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK,
černá
SPKP 787

DAGON Zoborské Lúky - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK,

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,
černá
VDH/DDC 115 741

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL
černá
VDH/DDC 109 006

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw
skvrnitá
CMKU/ND/16 038/00

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw

CASABLANCA Quincy ETC - Ch.SK, JCh.SK
skvrnitá
CMKU/ND/18 533/06 SPKP 614

CASABLANCA Quincy ETC -  Ch.SK, JCh.SK

VLADIVOSTOK de Misandre - Ch.Fr.
skvrnitá
LOF2DAL 63640/5438

VLADIVOSTOK de Misandre - Ch.Fr.

NIKÉ Miréz Bohemia - Ch.CZ, JCh.CZ, SK, A
skvrnitá
CMKU/ND/16 962/02/04

NIKÉ Miréz Bohemia - Ch.CZ, JCh.CZ, SK, A

EMILLY Bohemia Abrus
skvrnitá
CMKU/ND/19 062/08/09

EMILLY Bohemia Abrus

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A
skvrnitá
ÖHZB/DD 4738 LOF 064136

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A

STEIN du Domaine de Valdemar
skvrnitá
LOF2DAL 028913/07857

STEIN du Domaine de Valdemar

SINNA des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 058419/10115

SINNA des Terres de la Rairie

DUCATI Claudia Bohemica - Ch.CZ, SK
skvrnitá
CMKU/ND/17 405/03/05

DUCATI Claudia Bohemica - Ch.CZ, SK

SALMANAZAR de la Benjamine - CIB, Ch.Fr, Esp
skvrnitá
LOF2DAL 057726 /07715

SALMANAZAR de la Benjamine - CIB, Ch.Fr, Esp

BUTTERFLY Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ, SR, JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/16 459/01/03

BUTTERFLY Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ, SR, JCh.CZ

TALISMAN Miréz Bohemia - CIB, GCh.CZ, Ch.CZ, CMKU, JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/20 287/11/13

TALISMAN Miréz Bohemia - CIB, GCh.CZ, Ch.CZ, CMKU, JCh.CZ

BEOWULF del Castello delle Rocche
skvrnitá
LOI 08/124044

BEOWULF del Castello delle Rocche

VICTOR del Castello delle Rocche
černá
LOI 06/30865

VICTOR del Castello delle Rocche

ROMAN POLANSKY del Castello delle Rocche
skvrnitá
LOI 01/182263

ROMAN POLANSKY del Castello delle Rocche

SUNAMUN del Castello delle Rocche
černá
LOI 00/32029

SUNAMUN del Castello delle Rocche

VIVIAN del Castello delle Rocche
skvrnitá
LOI 05/108275

VIVIAN del Castello delle Rocche

QUENTIN TARANTINO del Castello delle Rocche - Ch.It
skvrnitá
LOI 00/74296

QUENTIN TARANTINO del Castello delle Rocche - Ch.It

SHILA del Castello delle Rocche
skvrnitá
LOI 02/58708

SHILA del Castello delle Rocche

FILIPA Quincy ETC - Ch.CZ, JCh.CZ
černá
CMKU/ND/19 282/08/10

FILIPA Quincy ETC - Ch.CZ, JCh.CZ

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A
skvrnitá
ÖHZB/DD 4738 LOF 064136

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A

STEIN du Domaine de Valdemar
skvrnitá
LOF2DAL 028913/07857

STEIN du Domaine de Valdemar

SINNA des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 058419/10115

SINNA des Terres de la Rairie

NIKÉ Miréz Bohemia - Ch.CZ, JCh.CZ, SK, A
skvrnitá
CMKU/ND/16 962/02/04

NIKÉ Miréz Bohemia - Ch.CZ, JCh.CZ, SK, A

VITORIO v.d.Nürburg - Ch.DDC
černá
VDH/DDC 104 602

VITORIO v.d.Nürburg - Ch.DDC

LOTTY Miréz Bohemia - JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/16 128/00/01

LOTTY Miréz Bohemia - JCh.CZ

Výstava Třída Ocenění
CACIB Tulln - A 26. 09. 2020 rozhodčí Klucniece Vija - LV šampionů V1 CACA
II.KV bez zadání klubového vítěze 30. 08. 2020 rozhodčí Krinke Milan - modrá, žíhaná, žlutá / Klobása Karel - černá, skvrnitá vítězů V1 CAC
CACIB Graz - A 01. 03. 2020 rozhodčí Hans Bierwolf - A šampionů V1 CACA CACIB BOS
CACIB Katowice - PL 09. 02. 2020 rozhodčí Dirk Spruyt - BE šampionů V1 CWC CACIB
CACIB Tulln - A 29. 09. 2019 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK šampionů V1 CACA res.CACIB
CACIB Rybnik - PL 31. 08. 2019 rozhodčí Piotr Krol - PL šampionů V1 CWC res.CACIB
II.Klubová výstava 21. 07. 2019 rozhodčí Dr.Franzetti Milena - IT - modrá, žlutá, žíhaná, Dr.Murante Amélia - It - černá, skvrnitá vítězů V1 ---
L. Klubová výstava Šafránkův mlýn 20. 07. 2019 rozhodčí Dr.Murante Amélia IT - modrá, Dr. Franceti Milena IT - černá, MUDr.Čelakovský Jan CZ - skvrnitá, Kučerová Martina CZ - žlutá, žíhaná vítězů V1 CAC Klubový vítěz CZ 2019 BOS
EDS Wels - A 16. 06. 2019 rozhodčí Andras Korozs - H (modrá) , Ing. Hans Bierwolf - AUT (černá ,skvrnitá,)Heiko Wagner - D (žlutá , žíhaná) šampionů V1 CACA
CAC Mladá Boleslav - CZ 08. 05. 2019 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan - CZ vítězů V2 r.CAC
CACIB Brno - CZ 03. 02. 2019 rozhodčí Krinke Milan - CZ šampionů V1 CAC CAC-ČMKU CACIB BOS
CACIB Brno - CZ 02. 02. 2019 rozhodčí Szutkiewitz Andrzej - PL šampionů V1 CAC res.CACIB
CAC Brno - CZ 13. 01. 2019 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK vítězů V1 CAC
CACIB Bratislava - SK 27. 10. 2018 rozhodčí Korosz András - H otevřená V1 CAC CACIB BOS
CACIB Bratislava - SK 26. 10. 2018 rozhodčí Class Anne-Maria - Fr otevřená V1 CAC CACIB BOS
CAC Olomouc - CZ 02. 09. 2018 rozhodčí Adlt Vladimír - CZ otevřená V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz CZ BOB
CACIB Mladá Boleslav - CZ 26. 08. 2018 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL otevřená V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOS
CAC Klatovy - CZ 01. 07. 2018 rozhodčí Ing.Bierwolf Hans - A otevřená V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz CZ 2018 BOS
CACIB Praha - CZ 06. 05. 2018 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan otevřená VD2
CAC Ostrava - CZ 08. 04. 2018 rozhodčí Vondrouš Otakar - CZ otevřená V2
CACIB Brno - CZ 03. 02. 2018 rozhodčí Matakovič Bojan - HR mezitřída V1 CAC
CAC Brno - CZ 14. 01. 2018 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ mezitřída V1 ---
XLVIII. KV Hradec nad Moravicí 26. 08. 2017 rozhodčí Rücker Klaus (D) - černá, Kotík Vanda (PL) - modrá, McGlynn Yvonne (SC) - skvrnitá, McGlynn John (SC) - žlutá, žíhaná mezitřída V1 CAC
CACIB Brno - CZ 25. 06. 2017 rozhodčí Wagner Heiko - D mladých V1 CAJC BOJ
CAC Ostrava - CZ 09. 04. 2017 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ mladých V1 CAJC
CACIB Brno - CZ 05. 02. 2017 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mladých V1 --
CACIB Brno - CZ 04. 02. 2017 rozhodčí Mignot Gerard - FR mladých VD1
CAC Brno - CZ 08. 01. 2017 rozhodčí Krinke Milan - CZ mladých V1 CAJC
Bonitace Předseda komise Výrok Skóre Bonitační kód
Brno - Říkonín 02. 06. 2018 Adlt chovný 306 bodů 31-2, 71-4
EXPERT Ora Dynasty černá 13.05.2019
EUFORIE Ora Dynasty černá 13.05.2019
ESDAR Ora Dynasty černá 13.05.2019
EMPATIE Ora Dynasty černá 13.05.2019
ELEGANCE Ora Dynasty černá 13.05.2019
ELECTRA Ora Dynasty černá 13.05.2019
ELDORADO Ora Dynasty černá 13.05.2019
EDITH PIAF Ora Dynasty černá 13.05.2019
EDGAR Ora Dynasty černá 13.05.2019
Datum Typ zkoušky
10.10.2020 ZOP
03.07.2020 BH-VT
16.05.2020 ZZO