ULTIMA Big Lord

Číslo zápisu: 
SPKP
Narozen: 
Čtvrtek, 15. Červen 2017
Pohlaví: 
fena
Barva: 
žíhaná

COLAS del Sardeu - Ch.SK
žíhaná
SPKP 1327/17 LOE/2240618

COLAS del Sardeu - Ch.SK

FILIBERT des Princes de Cocagne
žíhaná
LOF2DAL 72859/9296

FILIBERT des Princes de Cocagne

UBERT des Princes de Cocagne - Ch.FR
žíhaná
LOF2DAL 63 476/8 319

UBERT des Princes de Cocagne - Ch.FR

RAIN BOW des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr
žlutá
LOF2DAL 56 261/7 556

RAIN BOW des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr

SALOMÉ des Princes de Cocagne
žíhaná
LOF2DAL 58 979/9 948

SALOMÉ des Princes de Cocagne

Meherzugi RUNA
žlutá
LOF2DAL 70299/11468

Meherzugi OPÁL
žlutá
MET.Dog. 9402

Meherzugi OPÁL

UNGÁRIA des Petites Vernieres
žlutá
MET.Dog. 8 776/H/04

INKA della Rupe del Basso - Ch.It
žlutá
ROI 57082 LOE 1997840

INKA della Rupe del Basso - Ch.It

ARISTOKRAT des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr
žíhaná
LOF2DAL 66478/8634

ARISTOKRAT des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr

SUENO de Baussenque - CIB, Ch.Fr.
žíhaná
LOF2DAL 05890/07842

SUENO de Baussenque - CIB, Ch.Fr.

SAVISKA des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr
žlutá
LOF2DAL 057769/09905

SAVISKA des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr

CALAMITY JANE della Rupe del Basso
žlutá
LOI 05/76771

ULKEN des Brumes de la Valle du Cher
žlutá

ULKEN des Brumes de la Valle du Cher

BETTE DAVIS EYES de Viňazas
LOI 03/19479

OCTAVIA Big Lord - CIB, Ch.SK, JCh.CZ, SK
žlutá
SPKP 1072

OCTAVIA Big Lord - CIB, Ch.SK, JCh.CZ, SK

LUCAS Big Lord - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.SK, CZ, CMKU, JCh.CZ
žlutá
SPKP 880

LUCAS Big Lord - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.SK, CZ, CMKU, JCh.CZ

Közepföldi CASTOR - Ch.SK, JCh.CZ , JCh.SK
žíhaná
MET.Dog. 902/08

Közepföldi CASTOR - Ch.SK, JCh.CZ , JCh.SK

CARUSO II des Terres de la Rairie
žíhaná
MET.Dog.495/07

CARUSO II des Terres de la Rairie

ZEELOO di Ripa Vertigo - Ch.H, SRB
žíhaná
LOI 06/37006

ZEELOO di Ripa Vertigo - Ch.H, SRB

ILLORA of Island's Dream - GCh.SK, Ch.CZ,SK, JCh.CZ
žlutá
MET.Dog 460/08

ILLORA of Island's Dream - GCh.SK, Ch.CZ,SK, JCh.CZ

AGAR des Brumes de la Valle du Cher - Ch.BIH, JCh.H
žlutá
LOF 065172 MET.Dog

AGAR des Brumes de la Valle du Cher - Ch.BIH, JCh.H

ALAZAIS d'Iskandar
žlutá
LOF 66283

MERCEDES Rendog
žlutá
CMKU/ND/19 865/10 SPKP

PIERRE de Ulmer - CIB, Ch.CZ
žlutá
CMKU/ND/19 051/-08/07/09 LOE 1707157

PIERRE de Ulmer - CIB, Ch.CZ

JOMER de Ulmer
žlutá

JOMER de Ulmer

KYRENIA de Ulmer
žlutá

CHOCOLATE Rendog
žíhaná
CMKU/ND/19 130/08/09

YANG di Tor Lupara
žlutá
CMKU/ND/18 588/-06/05/07 LOI 06/66956

YANG di Tor Lupara

BABBU Rendog
žíhaná
CMKU/ND/17 414/03/05

Výstava Třída Ocenění
II.KV bez zadání klubového vítěze 13. 06. 2021 rozhodčí Wanda Kotik (PL) - černá, skvrnitá / Martina Kučerová (CZ) - modrá, žlutá, žíhaná vítězů V3
LII.Klubová výstava-Řásná 12. 06. 2021 rozhodčí žlutá/žíhaní-Wanda Kotik PL,modrá/skvrnitá-Jan Čelakovský CZ,černá-Martina Kučerová CZ vítězů V1 CAC Klubový vítěz CZ 2021
CACIB Nitra - SK 26. 01. 2020 rozhodčí László Erdős - H šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Nitra - SK 24. 01. 2020 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů V1 --
SVP Bojná - SK 24. 08. 2019 rozhodčí Dr. Horst Hollensteiner - DE ,Veronique Maunder - FR vítězů V1 CAC
II.Klubová výstava 21. 07. 2019 rozhodčí Dr.Franzetti Milena - IT - modrá, žlutá, žíhaná, Dr.Murante Amélia - It - černá, skvrnitá vítězů V1 CAC
L. Klubová výstava Šafránkův mlýn 20. 07. 2019 rozhodčí Dr.Murante Amélia IT - modrá, Dr. Franceti Milena IT - černá, MUDr.Čelakovský Jan CZ - skvrnitá, Kučerová Martina CZ - žlutá, žíhaná vítězů V1 CAC
CACIB Velka Ida - SK 07. 07. 2019 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V2 r.CAC res.CACIB
CACIB Velka Ida - SK 06. 07. 2019 rozhodčí Vanža Sergej - SK šampionů VD1
EDS Wels - A 16. 06. 2019 rozhodčí Andras Korozs - H (modrá) , Ing. Hans Bierwolf - AUT (černá ,skvrnitá,)Heiko Wagner - D (žlutá , žíhaná) otevřená V2 r.CACA
KV Bojná - SK 02. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, feny, Delahaye Matthieu - Fr psi otevřená V1 CAC Klubový vítěz SK 2019
SVP Bojná - SK 01. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, psi, Delahaye Matthieu - Fr feny otevřená V2 r.CAC
CACIB Lučenec - SK 05. 05. 2019 rozhodčí Benkovský Milan - SK otevřená V1 CAC
CACIB Lučenec - SK 04. 05. 2019 rozhodčí Priehoda Marián - SK otevřená V1 CAC
XLIX. Klubová výstava Šafránkův mlýn 18. 08. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav (CZ) - černá, Adlt Vladimír (CZ) - skvrnitá, Abad Jose Garcia (E) - žlutá, žíhaná, Neugel Michael (CH) - modrá mladých V2
KV Szilvasvarad - H 20. 05. 2018 rozhodčí Kotik Wanda - PL, Mignot Gerard - Fr mladých V1 CAJC Klubový vítěz mladých H 2018 BOJ BIS 2.místo
ADONIS Amazing Giant žlutá 20.10.2021