TESLA Claudia Bohemica - Ch.SK, SRB, CZ, JCh.RO

Číslo zápisu: 
CMKU/ND/21 883/16
Narozen: 
Pátek, 26. Únor 2016
Pohlaví: 
fena
Barva: 
černá
TESLA Claudia Bohemica - Ch.SK, SRB, CZ, JCh.RO

MCLAREN Claudia Bohemica - CIB, GCh.CZ, Ch.CMKU, CZ, H, VDH, D, SK, JCh.CZ, VDH, DDC
černá
CMKU/ND/20 605/12/13

MCLAREN Claudia Bohemica - CIB, GCh.CZ, Ch.CMKU, CZ, H, VDH, D, SK, JCh.CZ, VDH, DDC

DAGON Zoborské Lúky - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK,
černá
SPKP 787

DAGON Zoborské Lúky - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK,

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,
černá
VDH/DDC 115 741

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL
černá
VDH/DDC 109 006

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw
skvrnitá
CMKU/ND/16 038/00

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw

CASABLANCA Quincy ETC - Ch.SK, JCh.SK
skvrnitá
CMKU/ND/18 533/06 SPKP 614

CASABLANCA Quincy ETC -  Ch.SK, JCh.SK

VLADIVOSTOK de Misandre - Ch.Fr.
skvrnitá
LOF2DAL 63640/5438

VLADIVOSTOK de Misandre - Ch.Fr.

NIKÉ Miréz Bohemia - Ch.CZ, JCh.CZ, SK, A
skvrnitá
CMKU/ND/16 962/02/04

NIKÉ Miréz Bohemia - Ch.CZ, JCh.CZ, SK, A

EMILLY Bohemia Abrus
skvrnitá
CMKU/ND/19 062/08/09

EMILLY Bohemia Abrus

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A
skvrnitá
ÖHZB/DD 4738 LOF 064136

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A

STEIN du Domaine de Valdemar
skvrnitá
LOF2DAL 28 913/7 857

STEIN du Domaine de Valdemar

SINNA des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 058419/10115

SINNA des Terres de la Rairie

DUCATI Claudia Bohemica - Ch.CZ, SK
skvrnitá
CMKU/ND/17 405/03/05

DUCATI Claudia Bohemica - Ch.CZ, SK

SALMANAZAR de la Benjamine - CIB, Ch.Fr, Esp
skvrnitá
LOF2DAL 057726 /07715

SALMANAZAR de la Benjamine - CIB, Ch.Fr, Esp

BUTTERFLY Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ, SR, JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/16 459/01/03

BUTTERFLY Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ, SR, JCh.CZ

VENICE v.d.P. Altenburger
skvrnitá
CMKU/ND/21 294/-14/13/15 MET.Dog 2799/13

VENICE v.d.P. Altenburger

GWENTIN TARANTINO v.Meissner Land - CIB, JCh.D
skvrnitá
VDH/DDC 121 140

GWENTIN TARANTINO v.Meissner Land - CIB, JCh.D

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,
černá
VDH/DDC 115 741

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL
černá
VDH/DDC 109 006

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw
skvrnitá
CMKU/ND/16 038/00

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw

EBONY v.Meissner Land - Ch.DDC
skvrnitá
VDH/DDC 118 333

EBONY v.Meissner Land - Ch.DDC

FLOYD v.Schloss Fürstenberg - Ch.VDH, DDC
skvrnitá
VDH/DDC 111 502

FLOYD v.Schloss Fürstenberg - Ch.VDH, DDC

CINDY v.Meissner Land
černá
VDH/DDC 114 820

CINDY v.Meissner Land

IMAGE Claudia Bohemica
skvrnitá
CMKU/ND/19 081/08 MET.Dog 551/H/08

IMAGE Claudia Bohemica

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A
skvrnitá
ÖHZB/DD 4738 LOF 064136

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A

STEIN du Domaine de Valdemar
skvrnitá
LOF2DAL 28 913/7 857

STEIN du Domaine de Valdemar

SINNA des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 058419/10115

SINNA des Terres de la Rairie

FINLANDIA Claudia Bohemica - Ch.CZ
černá
CMKU/ND/18 201/05/07

FINLANDIA Claudia Bohemica - Ch.CZ

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,
černá
LOF2DAL 62 927/8 389

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,

BUTTERFLY Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ, SR, JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/16 459/01/03

BUTTERFLY Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ, SR, JCh.CZ

Výstava Třída Ocenění
SVP Bojná - SK 24. 08. 2019 rozhodčí Dr. Horst Hollensteiner - DE ,Veronique Maunder - FR vítězů V2 r.CAC
SVP Bojná - SK 06. 10. 2018 rozhodčí Jakopač Robert - HR šampionů V2 r.CAC
Eu.DDC Zofingen 02. 09. 2018 rozhodčí A. Murante - černá, J. Walsh - skvrnitá, R. Bachmann - modrá šampionů V3
KV Zofingen - CH 01. 09. 2018 rozhodčí L. Mach - černá, modrá S. Honsberger - skvrnitá, šampionů V3
XLIX. Klubová výstava Šafránkův mlýn 18. 08. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav (CZ) - černá, Adlt Vladimír (CZ) - skvrnitá, Abad Jose Garcia (E) - žlutá, žíhaná, Neugel Michael (CH) - modrá vítězů V3
CACIB Brno - CZ 24. 06. 2018 rozhodčí Krinke Milan - CZ šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOS
CACIB Szilvasvarad - H 20. 05. 2018 rozhodčí Kotik Wanda - PL otevřená V1 CAC
KV Szilvasvarad - H 20. 05. 2018 rozhodčí Kotik Wanda - PL, Mignot Gerard - Fr otevřená V1 CAC
CACIB Szilvasvarad - H 19. 05. 2018 rozhodčí Nandor Almasi - H otevřená V1 CAC res.CACIB
KV Bojná - SK 05. 05. 2018 rozhodčí Thierry Zalc (Fr) - modrá, žlutá, žíhaná Rückel Klaus (D) - černá, skvrnitá šampionů V1 CAC
CACIB České Budějovice - CZ 22. 04. 2018 rozhodčí Kvasnička Lubomír - CZ šampionů V1 CAC res.CACIB
CAC Bratislava - SK 17. 02. 2018 rozhodčí Vanža Sergej - SK mezitřída V1 CAC VICTORY winner
CACIB Nitra - SK 11. 02. 2018 rozhodčí Szokol Erika - H otevřená V1 CAC
CACIB Nitra - SK 10. 02. 2018 rozhodčí Krinke Milan - CZ mezitřída V1 CAC res.CACIB
CAC Brno - CZ 14. 01. 2018 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ otevřená V1 CAC
WDS Lipsko - D 12. 11. 2017 rozhodčí Fishbach H. - černá, skvrnitá (psi), Mach L. - černá, skvrnitá (feny) mezitřída V
II.KV České Budějovice - CZ 07. 10. 2017 rozhodčí Kučerová Martina - CZ mezitřída V1 CAC
CAC Plavecky Štvrtok - SK 27. 08. 2017 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK otevřená V1 CAC Vítěz speciální výstavy SK 2017
XLVIII. KV Hradec nad Moravicí 26. 08. 2017 rozhodčí Rücker Klaus (D) - černá, Kotík Vanda (PL) - modrá, McGlynn Yvonne (SC) - skvrnitá, McGlynn John (SC) - žlutá, žíhaná mezitřída V1 CAC
CACIB Bratislava - SK 20. 08. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK mezitřída V1 CAC CACIB BOS
CACIB Bratislava - SK 19. 08. 2017 rozhodčí Bíroš Milan - SK mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Brno - CZ 25. 06. 2017 rozhodčí Wagner Heiko - D mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 04. 06. 2017 rozhodčí Lovendskjaer Svend - DK mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 03. 06. 2017 rozhodčí Gonzalbo Lorenzo Maite - E mezitřída V2 r.CAC
KV Bojná - SK 27. 05. 2017 rozhodčí Nandor Almasi - H, .Bíroš Milan - SK (štěňata, dorost, čestná) mezitřída V1 CAC
CACIB Satu Mare - RO 23. 04. 2017 rozhodčí Draganescu Marian - RO mladých V1 CAJCL BOJ
CACIB Satu Mare - RO 22. 04. 2017 rozhodčí Bogucka Anna - PL mladých V1 CAJCL
CAC Satu Mare - RO 22. 04. 2017 rozhodčí Alfonso Castells Lladosa - E mladých V1 CAJCL
CACIB Bratislava - SK 02. 04. 2017 rozhodčí Matakovič Bojan - HR mladých VD3
CACIB Nitra - SK 15. 01. 2017 rozhodčí Vanzha Sergej - SK mladých V1 CAJC BOS
CACIB Nitra - SK 14. 01. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK mladých V3
ATHOS Black & White Dog černá 20.04.2019
ARES Black & White Dog černá 20.04.2019
APOLO Black & White Dog černá 20.04.2019
AMAYA Black & White Dog černá 20.04.2019
ALESIA Black & White Dog černá 20.04.2019
ACHILLES Black & White Dog skvrnitá 20.04.2019