PRINCE of A Great Stars Team - GCh.SK, Ch.SK

Číslo zápisu: 
SPKP 1600 JR 72908 Dog
Číslo čipu: 
941000021058244
Narozen: 
Čtvrtek, 13. Duben 2017
Pohlaví: 
pes
Barva: 
skvrnitá
PRINCE of A Great Stars Team - GCh.SK, Ch.SK

MAJESTIC v.d.Domaine Hohlenfeis
skvrnitá
VDH/Kydd EA5654

MAJESTIC v.d.Domaine Hohlenfeis

KONQUISTADORE du Domaine de Froimont
skvrnitá
LOSH 1.097.371

KONQUISTADORE du Domaine de Froimont

CHEE GUEVARA des Habits Rouges
skvrnitá
LOF2DAL 68 737

CHEE GUEVARA des Habits Rouges

VERAX des Habits Rouges - CIB, Ch.Fr.
skvrnitá
LOF2DAL 064934/64371

VERAX des Habits Rouges - CIB, Ch.Fr.

U END ME de Shandarah
skvrnitá
LOF2DAL 062915/10539

U END ME de Shandarah

HYSIS du Domaine de Froimont
černá
LOSH 1.049.318

HYSIS du Domaine de Froimont

CHEE GUEVARA des Habits Rouges
skvrnitá
LOF2DAL 68 737

CHEE GUEVARA des Habits Rouges

AKALIENTE de Shandarah
černá
LOF 65789

AKALIENTE de Shandarah

FRANCISCA v.Herstallturm
černá
LOE1967337

FRANCISCA v.Herstallturm

INGRAM Claudia Bohemica - Ch.DDC
skvrnitá
CMKU/ND/19 080/08

INGRAM Claudia Bohemica - Ch.DDC

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A
skvrnitá
ÖHZB/DD 4738 LOF 064136

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A

FINLANDIA Claudia Bohemica - Ch.CZ
černá
CMKU/ND/18 201/05/07

FINLANDIA Claudia Bohemica - Ch.CZ

NAF NAF v.Teufelsgrund
černá
VDH/Kydd BS 3886

FAETON Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ
černá
CMKU/ND/18 199/05/07

FAETON Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ

CHICA Bocca d'Tigre
skvrnitá
VDH/Kydd T1549

CHICA Bocca d'Tigre

WILD ANGEL of Austria Great Stars
skvrnitá
MET.Dog. 2183/12

WILD ANGEL of Austria Great Stars

OREGON dei Monti del Keraton - Ch.SRB
skvrnitá
MET.Dog.1374/H/10

OREGON dei Monti del Keraton - Ch.SRB

FLY TO SUCCESS Claudia Bohemica - CIB, GCh.SK, Ch.H, BIH, CZ, SK, A, JCh.SK
černá
ÖHZB/DD 4780 CMKU/ND/18 200/05

FLY TO SUCCESS Claudia Bohemica - CIB, GCh.SK, Ch.H, BIH, CZ, SK, A, JCh.SK

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,
černá
LOF2DAL 62 927/8 389

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,

BUTTERFLY Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ, SR, JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/16 459/01/03

BUTTERFLY Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ, SR, JCh.CZ

ERMENEGARDA dei Monti del Keraton
skvrnitá
LOI 05/57193

ERMENEGARDA dei Monti del Keraton

CRISTOPHERCROSS .
černá
LOI 03/43762

GLENN dei Monti del Keraton
skvrnitá
LOI 02/83403

CREME DE LA CREME of Austria Great Stars - CIB, Ch.SK, H, BIH, JCh.A
černá
ÖHZB/DD 4852

CREME DE LA CREME of Austria Great Stars - CIB, Ch.SK, H, BIH, JCh.A

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,
černá
LOF2DAL 62 927/8 389

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,

SCHWARZENEGGER des Habits Rouges
skvrnitá
LOF2DAL 58 261/7 850

SCHWARZENEGGER des Habits Rouges

POMME D'AMOUR des Habits Rouges - CIB
černá do modrých
LOF2DAL 55 808/9 930

POMME D'AMOUR des Habits Rouges - CIB

FATIMA Říčanská hvězda - CIB, Ch.SR, H, A, SLO, BIH, JCh.H
černá
CMKU/ND/17 590/04 ÖHZB/DD

FATIMA Říčanská hvězda - CIB, Ch.SR, H, A, SLO, BIH, JCh.H

QUANTO Bohemia Abrus - Ch.CZ, SK
černá
CMKU/ND/15 863/99/00

QUANTO Bohemia Abrus - Ch.CZ, SK

RAYEN Bohemia Abrus - CIB, Ch.CZ, SK, JCh.CZ, SK
černá
CMKU/ND/16 141/00/02

RAYEN Bohemia Abrus - CIB, Ch.CZ, SK, JCh.CZ, SK

Výstava Třída Ocenění
CACIB Nitra - SK 11. 07. 2021 rozhodčí Miča Maldenovič šampionů V1 CAC r.CACIB
CACIB Nitra - SK 10. 07. 2021 rozhodčí Milan Bíroš - SK šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 09. 07. 2021 rozhodčí Šipkovský Martin - SK šampionů V1 CAC
LII.Klubová výstava-Řásná 12. 06. 2021 rozhodčí žlutá/žíhaní-Wanda Kotik PL,modrá/skvrnitá-Jan Čelakovský CZ,černá-Martina Kučerová CZ vítězů VD2
KV Bojná - SK 15. 05. 2021 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - modrá, žlutá, žíhaná, Ing.Matyáš Jaroslav - černá, skvrnitá šampionů V1 CAC Klubový vítěz SK 2021 BOS
CACIB Tulln - A 26. 09. 2020 rozhodčí Klucniece Vija - LV šampionů V1 CACA
CACIB Nitra - SK 20. 09. 2020 rozhodčí Szaba Denk - H šampionů V1 CAC r.CACIB
CACIB Nitra - SK 19. 09. 2020 rozhodčí Danijel Boroš Devi šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 18. 09. 2020 rozhodčí Csaba Petko - H šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 17. 09. 2020 rozhodčí Ellerová Martina - SK šampionů V1 CAC CACIB BOS
SVP Bojná - SK 13. 09. 2020 rozhodčí MVDr. Martina Ellerová SK - feny, Martin Šipkovský SK - psi vítězů V2 r.CAC
KV Bojná - SK 12. 09. 2020 rozhodčí Kotik Wanda -PL černá,skvrnitá , Polgár Andráš -RS modrá,žíhaná,žlutá vítězů V4
CACIB Bratislava - SK 23. 08. 2020 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů VD2
CACIB Bratislava - SK 22. 08. 2020 rozhodčí Milan Bíroš - SK šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 19. 07. 2020 rozhodčí Šipkovský Martin - SK šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Nitra - SK 18. 07. 2020 rozhodčí Priehoda Marián - SK šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 17. 07. 2020 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 25. 01. 2020 rozhodčí Ligita Zake - LV šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 24. 01. 2020 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů VD1
CACIB Nitra - SK 08. 12. 2019 rozhodčí Birk Roxana Liliana - DK šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Nitra - SK 07. 12. 2019 rozhodčí Radványi Tamas - H šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Nitra - SK 06. 12. 2019 rozhodčí Vanža Sergej - SK šampionů V2 r.CAC
CACIB Bratislava - SK 26. 10. 2019 rozhodčí Dawn Redman - AU šampionů V2 r.CAC
SVP Bojná - SK 24. 08. 2019 rozhodčí Dr. Horst Hollensteiner - DE ,Veronique Maunder - FR vítězů VD2
CACIB Bratislava - SK 18. 08. 2019 rozhodčí p.Vondrouš Otakar - CZ šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Bratislava - SK 17. 08. 2019 rozhodčí p.Řehánek Petr - CZ šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Velka Ida - SK 07. 07. 2019 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Velka Ida - SK 06. 07. 2019 rozhodčí Vanža Sergej - SK šampionů V1 CAC
EDS Wels - A 16. 06. 2019 rozhodčí Andras Korozs - H (modrá) , Ing. Hans Bierwolf - AUT (černá ,skvrnitá,)Heiko Wagner - D (žlutá , žíhaná) otevřená V2 r.CACA
CACIB Nitra - SK 09. 06. 2019 rozhodčí Mihaljčič Vladimir - RS šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 08. 06. 2019 rozhodčí Mustonen Kimmo - FI šampionů V1 CAC CACIB GRAND PRIX Slovakia winner 2019 BOB
CACIB Nitra - SK 07. 06. 2019 rozhodčí Doval Sanchez Jose Miguel - ES šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Lučenec - SK 05. 05. 2019 rozhodčí Benkovský Milan - SK otevřená V1 CAC CACIB BOB
CACIB Lučenec - SK 04. 05. 2019 rozhodčí Priehoda Marián - SK otevřená V1 CAC CACIB
CACIB Nitra - SK 27. 01. 2019 rozhodčí Shiyan Volodymyr - UA otevřená VD mimo pořadí
CACIB Nitra - SK 26. 01. 2019 rozhodčí Vanža Sergej - SK otevřená V1 CAC
CACIB Nitra - SK 25. 01. 2019 rozhodčí Fairaislová Lenka - CZ otevřená VD2
CACIB Nitra - SK 09. 12. 2018 rozhodčí Harnik Sebastian - PL otevřená V2 ---
CACIB Nitra - SK 08. 12. 2018 rozhodčí MVDr.Uroševič Milivoje - RS otevřená V1 CAC res.CACIB
SVP Bojná - SK 06. 10. 2018 rozhodčí Jakopač Robert - HR mladých V2