NASHE NASTJENKA von Wiederholz - Ch. CZ,

Číslo zápisu: 
CMKU/ND/22 344/17/19
Číslo čipu: 
941000021606319
Narozen: 
Středa, 29. Listopad 2017
Pohlaví: 
fena
Barva: 
černá
NASHE NASTJENKA von Wiederholz

MORANI del Castello delle Rocche
plášťová
ROI 16/131578

MORANI del Castello delle Rocche

UDOSS de Obiscos
skvrnitá
LOE 2116681

UDOSS de Obiscos

THOR del Garroferal
skvrnitá
LOE 1873383

THOR del Garroferal

VLADIVOSTOK de Misandre - Ch.Fr.
skvrnitá
LOF2DAL 63640/5438

VLADIVOSTOK de Misandre - Ch.Fr.

ROSAMUND del Garroferal
černá
LOE 1633952

ROSAMUND del Garroferal

ZARZA de Obiscos - Ch.DACP
černá
LOE 1890295

ZARZA de Obiscos - Ch.DACP

BELENOS d'Iskandar
černá
LOF2DAL 67 268/8 724

BELENOS d'Iskandar

NOVA de Obiscos
skvrnitá
LOE 1730964

NOVA de Obiscos

FIONA . del Castello delle Rocche
černá
LOE 2044674

FIONA . del Castello delle Rocche

BEOWULF del Castello delle Rocche
skvrnitá
LOI 08/124044

BEOWULF del Castello delle Rocche

VICTOR del Castello delle Rocche
černá
LOI 06/30865

VICTOR del Castello delle Rocche

VIVIAN del Castello delle Rocche
skvrnitá
LOI 05/108275

VIVIAN del Castello delle Rocche

CHILLA del Castello delle Rocche - CIB, Ch.It
skvrnitá
LOI 08/124050

CHILLA del Castello delle Rocche - CIB, Ch.It

VGUSMAN del Castello delle Rocche
černá
LOI 05/71479

VGUSMAN del Castello delle Rocche

THAI del Castello delle Rocche
skvrnitá
LOI 03/74023

THAI del Castello delle Rocche

JEDI'NAA von Wiederholz
skvrnitá
CMKU/ND/21 131/13/16

GHANDAL de la Benjamine
skvrnitá
LOF2DAL 74 116/9 482

GHANDAL de la Benjamine

DHIRAN de la Benjamine
skvrnitá
LOF2DAL 69 911/9 087

DHIRAN de la Benjamine

PUNK da Casa Do Torrao
černá
LOP 367231

PUNK da Casa Do Torrao

USHALINA de la Benjamine
skvrnitá
LOF2DAL 061954/10627

USHALINA de la Benjamine

ALEXIA de la Benjamine
černá
LOF2DAL 65 701/11 243

SAMAEL d'Iskandar
skvrnitá
LOF2DAL 57 675/7 766

SAMAEL d'Iskandar

RASHAMBA de la Benjamine
černá
LOF2DAL

RASHAMBA de la Benjamine

GAPPA von Wiederholz
skvrnitá
CMKU/ND/19 547/09/11

GAPPA von Wiederholz

AKBAR d'Iskandar - Ch.FR, JCh.Lux
skvrnitá
LOI 06/53760

AKBAR d'Iskandar - Ch.FR, JCh.Lux

QUENTIN TARANTINO del Castello delle Rocche - Ch.It
skvrnitá
LOI 00/74296

QUENTIN TARANTINO del Castello delle Rocche - Ch.It

TARIQA d'Iskandar
šedý tygr
LOF2DAL 60 553/10 338

TARIQA d'Iskandar

DELPHINE von Wiederholz - VCh.CZ
černá
CMKU/ND/17 212/03/06

DELPHINE von Wiederholz - VCh.CZ

ABEL von Wiederholz - Ch.CZ, SK
černá
CMKU/ND/15 136/98/00

ABEL von Wiederholz - Ch.CZ, SK

MATYLDA Uttis
černá
CMKU/ND/14 207/96/99

MATYLDA Uttis

Výstava Třída Ocenění
II.KV bez zadání klubového vítěze 13. 06. 2021 rozhodčí Wanda Kotik (PL) - černá, skvrnitá / Martina Kučerová (CZ) - modrá, žlutá, žíhaná otevřená V1 CAC
LII.Klubová výstava-Řásná 12. 06. 2021 rozhodčí žlutá/žíhaní-Wanda Kotik PL,modrá/skvrnitá-Jan Čelakovský CZ,černá-Martina Kučerová CZ otevřená V1 CAC
SVP Bojná - SK 13. 09. 2020 rozhodčí MVDr. Martina Ellerová SK - feny, Martin Šipkovský SK - psi otevřená V2 r.CAC
KV Bojná - SK 12. 09. 2020 rozhodčí Kotik Wanda -PL černá,skvrnitá , Polgár Andráš -RS modrá,žíhaná,žlutá otevřená V2 r.CAC
II.KV bez zadání klubového vítěze 30. 08. 2020 rozhodčí Krinke Milan - modrá, žíhaná, žlutá / Klobása Karel - černá, skvrnitá otevřená V2 r.CAC
LI. Klubová výstava - Řásná 29. 08. 2020 rozhodčí Václavík Miroslav - černá, Krinke Milan - skvrnitá / MVDr.Štourač Milan - modrá / Klobása Karel - žlutá, žíhaná otevřená V4
CACIB Brno - CZ 02. 02. 2020 rozhodčí Piskay Vladimír - SK otevřená V1 CAC
CACIB Brno - CZ 01. 02. 2020 rozhodčí Habig Christofer - DE otevřená V
CAC Brno - CZ 12. 01. 2020 rozhodčí MVDr.Šťourač Milan - CZ otevřená V2 r.CAC
CACIB Praha - CZ 01. 12. 2019 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK otevřená V2 r.CAC
CACIB Praha - CZ 30. 11. 2019 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ otevřená V2 ---
CACIB České Budějovice - CZ 13. 10. 2019 rozhodčí Kuriata Okarmus Monika - PL otevřená V1 CAC
CAC Olomouc - CZ 08. 09. 2019 rozhodčí MVDr.Štourač Milan - CZ mezitřída V
II.Klubová výstava 21. 07. 2019 rozhodčí Dr.Franzetti Milena - IT - modrá, žlutá, žíhaná, Dr.Murante Amélia - It - černá, skvrnitá mezitřída V2 r.CAC
L. Klubová výstava Šafránkův mlýn 20. 07. 2019 rozhodčí Dr.Murante Amélia IT - modrá, Dr. Franceti Milena IT - černá, MUDr.Čelakovský Jan CZ - skvrnitá, Kučerová Martina CZ - žlutá, žíhaná mezitřída V3
CACIB Brno - CZ 23. 06. 2019 rozhodčí Havelka Tibor - SK mezitřída V1 ---
CAC Mladá Boleslav - CZ 08. 05. 2019 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan - CZ mezitřída V2 r.CAC
CAC Ostrava - CZ 07. 04. 2019 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mezitřída V1 CAC
SVP Bojná - SK 06. 10. 2018 rozhodčí Jakopač Robert - HR mladých V3
CAC Olomouc - CZ 02. 09. 2018 rozhodčí Adlt Vladimír - CZ mladých V1 CAJC BOJ
XLIX. Klubová výstava Šafránkův mlýn 18. 08. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav (CZ) - černá, Adlt Vladimír (CZ) - skvrnitá, Abad Jose Garcia (E) - žlutá, žíhaná, Neugel Michael (CH) - modrá dorostu VN1
Bonitace Předseda komise Výrok Skóre Bonitační kód
Mladá Boleslav 02. 11. 2019 Václavík chovný 259 bodů 2-3, 3-3, 3-3, 5-3, 7-4, 13-3, 15-4, 17-3, 18-3, 31-2, 32-4, 33-4, 36-4, 48-5, 49-2, 56-3, 58-3, 71-1
OZZY von Wiederholz skvrnitá 31.12.2020
OTÝLIE von Wiederholz skvrnitá 31.12.2020
OTTO FLETSHECK von Wiederholz skvrnitá 31.12.2020
ORCA ORCINUS von Wiederholz černá 31.12.2020
OPPORTUNITY FOR BLACK von Wiederholz černá 31.12.2020
ONE MORE TIME von Wiederholz černá 31.12.2020
OMERTA CODE von Wiederholz černá 31.12.2020
OLD SHATTERHAND von Wiederholz šedý tygr 31.12.2020
OLAA OPP von Wiederholz černá 31.12.2020
OKAPPI von Wiederholz skvrnitá 31.12.2020
O'CONNOR von Wiederholz černá 31.12.2020