IRAM von Wiederholz - CIB, GCh.CZ, Ch.CZ

Číslo zápisu: 
CMKU/ND/20 922/13/15
Narozen: 
Sobota, 6. Duben 2013
Pohlaví: 
pes
Barva: 
černá

FATUM des Terres de la Rairie - Ch.CZ, JCh.CZ
černá
CMKU/ND/20 573/-12/10/12 LOF 72965

FATUM des Terres de la Rairie - Ch.CZ, JCh.CZ

DING DONG des Terres de la Rairie - Ch.FR
černá
LOF2DAL 69519/9003

DING DONG des Terres de la Rairie - Ch.FR

VERROCCHIO des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL/64134/8722

VERROCCHIO des Terres de la Rairie

STEIN du Domaine de Valdemar
skvrnitá
LOF2DAL 028913/07857

STEIN du Domaine de Valdemar

SINNA des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 058419/10115

SINNA des Terres de la Rairie

USCHIE des Terres de la Rairie
černá
LOF2DAL 061141/10374

USCHIE des Terres de la Rairie

ORSON des Terres de la Rairie - Ch.FR
černá
LOF2DAL 052945/07389

ORSON des Terres de la Rairie - Ch.FR

ONAIDIE des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 052314/08955

ONAIDIE des Terres de la Rairie

VINITA des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 063599/10754

VINITA des Terres de la Rairie

ROD des Apollons de la Pile
skvrnitá
LOF2DAL 056055/07545

ROD des Apollons de la Pile

NALLOF des Terres de la Rairie
LOF 051245/07157

YUNITA v.Saxenheim Sensation
skvrnitá
LOF2DAL 056130/09116

YUNITA v.Saxenheim Sensation

VITUS h.Waasse Hof
LOSH 0805651

ORCHIDEE v.d.Schlehhecke
skvrnitá
VDH/DDC 104 147

GRAFITTI von Wiederholz - VCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/19 548/09/11

GRAFITTI von Wiederholz - VCh.CZ

AKBAR d'Iskandar - Ch.FR, JCh.Lux
skvrnitá
LOI 06/53760

AKBAR d'Iskandar - Ch.FR, JCh.Lux

QUENTIN TARANTINO del Castello delle Rocche - Ch.It
skvrnitá
LOI 00/74296

QUENTIN TARANTINO del Castello delle Rocche - Ch.It

OBELIX del Castello delle Rocche - CIB, Ch.It
skvrnitá
LOI 99/3940

OBELIX del Castello delle Rocche - CIB, Ch.It

NEFERTIARI del Castello delle Rocche - Ch.It
černá
LOI 98/89725

NEFERTIARI del Castello delle Rocche - Ch.It

TARIQA d'Iskandar
šedý tygr
LOF2DAL

TARIQA d'Iskandar

REYFÉNATÉUS du Domaine de l'Ange Noir - Ch.Fr
skvrnitá
LOF2DAL 057493/07654

REYFÉNATÉUS du Domaine de l'Ange Noir - Ch.Fr

MYAKATLANE de la Benjamine - Ch.Fr.
skvrnitá
LOF2DAL 049580/08529

MYAKATLANE de la Benjamine - Ch.Fr.

DELPHINE von Wiederholz - VCh.CZ
černá
CMKU/ND/17 212/03/06

DELPHINE von Wiederholz - VCh.CZ

ABEL von Wiederholz - Ch.CZ, SK
černá
CMKU/ND/15 136/98/00

ABEL von Wiederholz - Ch.CZ, SK

UNSOGNO Indios dell Armida - CIB, Ch.It
černá
VDH/DDC 103 524

UNSOGNO Indios dell Armida - CIB, Ch.It

HARPYJE Uttis - Ch.CZ
černá
CsHPK/12 768/94/97

HARPYJE Uttis - Ch.CZ

MATYLDA Uttis
černá
CMKU/ND/14 207/96/99

MATYLDA Uttis

GRANDAMOUR Topaz
skvrnitá
ÖHZB/DD 4 228 VDH/DDC 098 244

GRANDAMOUR Topaz

CENTA Uttis - CIB, Ch.CZ, SK, A, JCh.A
černá
CsHPK/09 501/91/93

CENTA Uttis - CIB, Ch.CZ, SK, A, JCh.A

Výstava Třída Ocenění
SVP Bojná - SK 24. 08. 2019 rozhodčí Dr. Horst Hollensteiner - DE ,Veronique Maunder - FR čestná V2
KV Bojná - SK 02. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, feny, Delahaye Matthieu - Fr psi čestná V1 BIS čestné třídy
SVP Bojná - SK 01. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, psi, Delahaye Matthieu - Fr feny čestná V1 BIS čestné třídy
SVP Bojná - SK 06. 10. 2018 rozhodčí Jakopač Robert - HR šampionů V1 CAC
XLIX. Klubová výstava Šafránkův mlýn 18. 08. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav (CZ) - černá, Adlt Vladimír (CZ) - skvrnitá, Abad Jose Garcia (E) - žlutá, žíhaná, Neugel Michael (CH) - modrá vítězů V2 ---
KV Bojná - SK 05. 05. 2018 rozhodčí Thierry Zalc (Fr) - modrá, žlutá, žíhaná Rückel Klaus (D) - černá, skvrnitá šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 10. 12. 2017 rozhodčí Lozić Žieljko - SRB otevřená V1 CAC CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 09. 12. 2017 rozhodčí Priehoda Marián - SK otevřená VD1
II.KV České Budějovice - CZ 07. 10. 2017 rozhodčí Kučerová Martina - CZ vítězů V2 r.CAC
CACIB Tulln - A 01. 10. 2017 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ šampionů V1 CACA CACIB BOB
CACIB Tulln - A 30. 09. 2017 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů V1 CACA CACIB BOS
CAC Plavecky Štvrtok - SK 27. 08. 2017 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK vítězů V1 CAC Vítěz speciální výstavy SK 2017 BOB
KV Bojná - SK 27. 05. 2017 rozhodčí Nandor Almasi - H, .Bíroš Milan - SK (štěňata, dorost, čestná) vítězů V1 CAC Klubový vítěz SK 2017
XLVII. KV Bolevec - CZ 11. 09. 2016 rozhodčí Körosz András (H) - černá, Dr.Holensteiner Horst (D) - skvrnitá, Almasi Nandor (H) - žlutá, žíhaná, Oseli - Donati Ksenija (SLO) - modrá vítězů V4
CAC Mladá Boleslav - CZ 08. 05. 2016 rozhodčí Ingraffia Ivo - It vítězů V3
CACIB České Budějovice - CZ 24. 04. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOB
CACIB Brno - CZ 06. 02. 2016 rozhodčí Krinke Milan - CZ šampionů V1 CAC
CACIB Praha - CZ 01. 11. 2015 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Praha - CZ 31. 10. 2015 rozhodčí Krinke Milan - CZ šampionů V2 r.CAC
CACIB Tulln - A 27. 10. 2015 rozhodčí Kotik W.-PL, Sudeikaine D.-Ltv šampionů V3
CACIB Tulln - A 26. 10. 2015 rozhodčí Kotik Wanda - PL, Sudeikeine Dainora - Ltv šampionů V3
CACIB České Budějovice - CZ 11. 10. 2015 rozhodčí Kučerová Martina - CZ šampionů V1 CAC res.CACIB
XLVI. KV Bolevec - CZ 22. 08. 2015 rozhodčí Gerard Mignot (F) žíhaná, žlutá / Romana Förtsch (D) černá / Viktor Rauhoffer (H) skvrnitá / Jean-Francois Martin (F) modrá šampionů V2 r.CAC
CACIB Brno - CZ 28. 06. 2015 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů V1 CAC CAC-ČMKU CACIB BOS
CACIB České Budějovice - CZ 26. 04. 2015 rozhodčí Bierrwolf Hans - A otevřená V1 CAC CAC-ČMKU CACIB BOB 4.místo BOG II.FCI skupiny
CACIB Brno - CZ 08. 02. 2015 rozhodčí Adlt Vladimír - CZ mezitřída V2 r.CAC
CACIB Brno - CZ 07. 02. 2015 rozhodčí Korosz Andrasz - H mezitřída V1 CAC
CAC Brno - CZ 04. 01. 2015 rozhodčí Krinke Milan - CZ mezitřída V2 r.CAC
CAC Brno - CZ 26. 10. 2014 rozhodčí Abad J.M. (ESP) - žlutá, žíhaná, Bezzecchi G. (IT) - černá, modrá, skvrnitá mezitřída V3
EVP Brno - CZ 25. 10. 2014 rozhodčí Bezzecchi Giulio - žlutá, žíhaná, Müller Barbara - černá, skvrnitá, Abad José Garcia - modrá mezitřída V3
CACIB České Budějovice - CZ 21. 09. 2014 rozhodčí Klobása Karel - CZ mezitřída V1 CAC
II.KV České Budějovice - CZ 20. 09. 2014 rozhodčí Kučerová Martina - CZ mezitřída V1 CAC
XLV.KV Zbraslav u Brna 16. 08. 2014 rozhodčí p. Krinke Milan - žlutá / žíhaná, Adlt Vladimír - modrá, Kotík Wanda (PL) - skvrnitá, Sudeikiene Dainora (LTV) - černá mladých V2
CACIB České Budějovice - CZ 27. 04. 2014 rozhodčí p.Hodan Josef - CZ mladých VD1
CACIB Brno - CZ 23. 02. 2014 rozhodčí p.Korosz Andrazs - H mladých V2
CACIB Brno - CZ 22. 02. 2014 rozhodčí p.MUDr.Čelakovský Jan - CZ mladých VD1
CACIB České Budějovice - CZ 06. 10. 2013 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ dorostu VN1
CAC České Budějovice - CZ 05. 10. 2013 rozhodčí MVDr.Štourač CSc. štěňat VN1
XLIV. KV Zbraslav u Brna 17. 08. 2013 rozhodčí Marie José Labrousse - žlutá, žíhaná, John Mc.Glynn - modrá, Hodan Josef - skvrnitá, Václavík Miroslav - černá štěňat VN1
Bonitace Předseda komise Výrok Skóre Bonitační kód
Brno - Říkonín 07. 06. 2015 Štourač chovnost EuDDC 284 bodů 18-3, 27-3, 36-4, 41-3, 42-3, 56-3, 70-5, 71-6
TORONTO z Josefovských Bud černá 03.03.2018
TOBIAS z Josefovských Bud černá 03.03.2018
THORI z Josefovských Bud černá 03.03.2018
THOR z Josefovských Bud černá 03.03.2018
TERENCE z Josefovských Bud černá 03.03.2018
TARA z Josefovských Bud černá 03.03.2018
T'GIORDANO z Josefovských Bud - JCh.CZ černá 03.03.2018
GUNNAR Devil's Own Luck černá 29.04.2017
GUILIANA LE Devil's Own Luck skvrnitá 29.04.2017
GUDRUN Devil's Own Luck skvrnitá 29.04.2017
GRACE Devil's Own Luck černá 29.04.2017
GLADYS Devil's Own Luck černá 29.04.2017
GERWIN Devil's Own Luck skvrnitá 29.04.2017
GEORGE Devil's Own Luck černá 29.04.2017
GALILEO Devil's Own Luck skvrnitá 29.04.2017
PEPPY v.Adamantium černá 05.04.2016
ATOS Čereňanské panství černá 28.09.2015
ARMIN Čereňanské panství skvrnitá 28.09.2015
ANDOR Čereňanské panství šedý tygr 28.09.2015
ANABELA Čereňanské panství skvrnitá 28.09.2015
AMBRA Čereňanské panství skvrnitá 28.09.2015
ALKA Čereňanské panství šedý tygr 28.09.2015
ALFA Čereňanské panství šedý tygr 28.09.2015
AIDA Čereňanské panství černá 28.09.2015
ADORA Čereňanské panství černá 28.09.2015
CHILLI Estrella Bohemica skvrnitá 08.09.2015
CHIARA Estrella Bohemica šedý tygr 08.09.2015
CHARLIE Estrella Bohemica černá 08.09.2015
CHARDON Estrella Bohemica skvrnitá 08.09.2015