GLORIA z Tuliho dvora - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK

Číslo zápisu: 
SPKP 1107
Narozen: 
Úterý, 17. Září 2013
Pohlaví: 
fena
Barva: 
skvrnitá
GLORIA z Tuliho dvora - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK

CHAVIER Silva Tarok - Ch.SK
černá
CMKU/ND/20 165/10 SPKP

CHAVIER Silva Tarok - Ch.SK

DINH VAN de la Benjamine - Ch.CZ
černá
CMKU/ND/19 616/08/-09/09 LOF 69703

DINH VAN de la Benjamine - Ch.CZ

VERAX des Habits Rouges - CIB, Ch.Fr.
skvrnitá
LOF2DAL 064934/64371

VERAX des Habits Rouges - CIB, Ch.Fr.

REYFÉNATÉUS du Domaine de l'Ange Noir - Ch.Fr
skvrnitá
LOF2DAL 57 493/7 654

REYFÉNATÉUS du Domaine de l'Ange Noir - Ch.Fr

TALISMAN des Habits Rouges - Ch.E
skvrnitá
LOF2DAL 60 783/10 486

TALISMAN des Habits Rouges - Ch.E

UKADSURA de la Benjamine
černá
LOF2DAL 64021/10759

UKADSURA de la Benjamine

SALMANAZAR de la Benjamine - CIB, Ch.Fr, Esp
skvrnitá
LOF2DAL 057726 /07715

SALMANAZAR de la Benjamine - CIB, Ch.Fr, Esp

RAHAT LOUKOUM de la Benjamine
černá
LOF2DAL 058118/09478

RAHAT LOUKOUM de la Benjamine

BIZZARÉ Silva Tarok - CIB, GCh.SK, CZ, Ch.CZ, SK, A, PL, JCh.CZ, SK, A
černá
CMKU/ND/18 559/06/08

BIZZARÉ Silva Tarok - CIB, GCh.SK, CZ, Ch.CZ, SK, A, PL, JCh.CZ, SK, A

TRESOR des Terres de la Rairie - Ch.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/17 068/-02/02/03 LOF 059559

TRESOR des Terres de la Rairie - Ch.CZ

ROMANOF des Terres de la Rairie
černá
LOF2DAL 56 206/7 590

ROMANOF des Terres de la Rairie

ROMY des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 055590/07590

ROMY des Terres de la Rairie

YRIS Regia Uttis
černá
CMKU/ND/16 739/02/04

YRIS Regia Uttis

ZORBA Indios dell Armida
černá
CMKU/ND/16 521/-01/97/01 LOI 98/66845

ZORBA Indios dell Armida

MAMBA Uttis - Ch.CZ
černá
CMKU/ND/14 206/96/99

MAMBA Uttis - Ch.CZ

DAIRA z Tuliho dvora - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK
skvrnitá
SPKP 946

DAIRA z Tuliho dvora - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK

HANNIBAL LECTER il Giardino di Zeus
skvrnitá
MET.Dog.

HANNIBAL LECTER il Giardino di Zeus

BLADE RUNNER del Nord Ovest - Ch.It, MG
skvrnitá
LOI 00/101546

BLADE RUNNER del Nord Ovest - Ch.It, MG

GOLODH del Nord Ovest - Ch.It
skvrnitá
LOI

GOLODH del Nord Ovest - Ch.It

MIJA del Nord Ovest
černá
LOI

MIJA del Nord Ovest

VENUS - A Il Paradisi di Bella
skvrnitá
LOI 01/81988

HORUS Il Paradisi di Bella
černá
LOI

HORUS Il Paradisi di Bella

HILLARY Il Paradisi di Bella - Ch.It
skvrnitá
LOI 114692

HILLARY Il Paradisi di Bella - Ch.It

DYNASTIE Silva Tarok - GCh.SK, Ch.SK
černá
CMKU/ND/19 020/07 SPKP

DYNASTIE Silva Tarok - GCh.SK, Ch.SK

TRESOR des Terres de la Rairie - Ch.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/17 068/-02/02/03 LOF 059559

TRESOR des Terres de la Rairie - Ch.CZ

ROMANOF des Terres de la Rairie
černá
LOF2DAL 56 206/7 590

ROMANOF des Terres de la Rairie

ROMY des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 055590/07590

ROMY des Terres de la Rairie

AURORA Silva Tarok - CIB, GCh.SK, Ch.SK, CZ, PL, A, Nl, JCh.CZ, SK
černá
CMKU/ND/18 088/05/07

AURORA Silva Tarok - CIB, GCh.SK, Ch.SK, CZ, PL, A, Nl, JCh.CZ, SK

AMORE MIO Grand Elegance - Ch.A
skvrnitá
ÖHZB/DD 4600

AMORE MIO Grand Elegance - Ch.A

YRIS Regia Uttis
černá
CMKU/ND/16 739/02/04

YRIS Regia Uttis

Výstava Třída Ocenění
CACIB Miskolc - H 14. 05. 2017 rozhodčí Korózs András - HU šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Miskolc - H 13. 05. 2017 rozhodčí Evgeny Rozenberg - RU šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Velká Ida - SK 03. 07. 2016 rozhodčí xxx šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Nitra - SK 11. 06. 2016 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC res.CACIB
CAC Nitra - SK 10. 06. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - SK vítězů V1 CAC BOB
CAC Radava - SK 14. 05. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - černá, skvrnitá, Priehoda Marián - modrá, žlutá, žíhaná vítězů V1 CAC
CACIB Lučenec - SK 08. 05. 2016 rozhodčí xxx šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Nitra - SK 03. 04. 2016 rozhodčí xxx otevřená V1 CAC
CACIB Nitra - SK 02. 04. 2016 rozhodčí Zaur Agabeyli - AZ otevřená V1 CAC
CACIB Brno - CZ 07. 02. 2016 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL otevřená V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 17. 01. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - SK otevřená V3
CACIB Velká Ida - SK 05. 07. 2015 rozhodčí Erós Lászlo - H mezitřída V1 CAC res.CACIB
CAC Velká Ida - SK 04. 07. 2015 rozhodčí Csaba Petkó - H mezitřída V1 CAC Vítěz Slovenska BOS
SVP Bojná - SK 16. 05. 2015 rozhodčí Vanža Sergej mezitřída V1 CAC Vítěz speciální výstavy SK
CACIB Nitra - SK 11. 01. 2015 rozhodčí Siklosi Bela - H mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 10. 01. 2015 rozhodčí Benkovský Milan - SK mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 30. 11. 2014 rozhodčí xxx mladých V1 CAJC
CACIB Nitra - SK 29. 11. 2014 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mladých V1 CAJC
CAC Brno - CZ 26. 10. 2014 rozhodčí Abad J.M. (ESP) - žlutá, žíhaná, Bezzecchi G. (IT) - černá, modrá, skvrnitá mladých V2
EVP Brno - CZ 25. 10. 2014 rozhodčí Bezzecchi Giulio - žlutá, žíhaná, Müller Barbara - černá, skvrnitá, Abad José Garcia - modrá mladých V
CACIB Bratislava - SK 05. 10. 2014 rozhodčí Matyaš Jaroslav - SK mladých V2
XLV.KV Zbraslav u Brna 16. 08. 2014 rozhodčí p. Krinke Milan - žlutá / žíhaná, Adlt Vladimír - modrá, Kotík Wanda (PL) - skvrnitá, Sudeikiene Dainora (LTV) - černá mladých VD
CACIB Velká Ida - SK 06. 07. 2014 rozhodčí Vanzha Sergej - SK mladých V1 CAJC
CAC Velká Ida - SK 05. 07. 2014 rozhodčí p.Václavík Miroslav - CZ mladých V1 CAJC
CAC Oslany - SK 17. 05. 2014 rozhodčí Priehoda Marián - SK dorostu VN1
CACIB Nitra - SK 29. 03. 2014 rozhodčí p.Korosz Andrasz - H dorostu VN1
CACIB Brno - CZ 22. 02. 2014 rozhodčí p.MUDr.Čelakovský Jan - CZ štěňat VN1
KORA z Tuliho dvora černá 07.02.2019
KIARA z Tuliho dvora skvrnitá 07.02.2019
KAYLA z Tuliho dvora černá 07.02.2019
JAGGA z Tuliho dvora plátová 22.02.2018
JAGA z Tuliho dvora černá 22.02.2018