GARIBALDI z Tuliho dvora - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK

Číslo zápisu: 
SPKP 1103
Narozen: 
Úterý, 17. Září 2013
Pohlaví: 
pes
Barva: 
černá

CHAVIER Silva Tarok - Ch.SK
černá
CMKU/ND/20 165/10 SPKP

CHAVIER Silva Tarok - Ch.SK

DINH VAN de la Benjamine - Ch.CZ
černá
CMKU/ND/19 616/08/-09/09 LOF 69703

DINH VAN de la Benjamine - Ch.CZ

VERAX des Habits Rouges - CIB, Ch.Fr.
skvrnitá
LOF2DAL 064934/64371

VERAX des Habits Rouges - CIB, Ch.Fr.

REYFÉNATÉUS du Domaine de l'Ange Noir - Ch.Fr
skvrnitá
LOF2DAL 57 493/7 654

REYFÉNATÉUS du Domaine de l'Ange Noir - Ch.Fr

TALISMAN des Habits Rouges - Ch.E
skvrnitá
LOF2DAL 60 783/10 486

TALISMAN des Habits Rouges - Ch.E

UKADSURA de la Benjamine
černá
LOF2DAL 64021/10759

UKADSURA de la Benjamine

SALMANAZAR de la Benjamine - CIB, Ch.Fr, Esp
skvrnitá
LOF2DAL 057726 /07715

SALMANAZAR de la Benjamine - CIB, Ch.Fr, Esp

RAHAT LOUKOUM de la Benjamine
černá
LOF2DAL 058118/09478

RAHAT LOUKOUM de la Benjamine

BIZZARÉ Silva Tarok - CIB, GCh.SK, CZ, Ch.CZ, SK, A, PL, JCh.CZ, SK, A
černá
CMKU/ND/18 559/06/08

BIZZARÉ Silva Tarok - CIB, GCh.SK, CZ, Ch.CZ, SK, A, PL, JCh.CZ, SK, A

TRESOR des Terres de la Rairie - Ch.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/17 068/-02/02/03 LOF 059559

TRESOR des Terres de la Rairie - Ch.CZ

ROMANOF des Terres de la Rairie
černá
LOF2DAL 56 206/7 590

ROMANOF des Terres de la Rairie

ROMY des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 055590/07590

ROMY des Terres de la Rairie

YRIS Regia Uttis
černá
CMKU/ND/16 739/02/04

YRIS Regia Uttis

ZORBA Indios dell Armida
černá
CMKU/ND/16 521/-01/97/01 LOI 98/66845

ZORBA Indios dell Armida

MAMBA Uttis - Ch.CZ
černá
CMKU/ND/14 206/96/99

MAMBA Uttis - Ch.CZ

DAIRA z Tuliho dvora - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK
skvrnitá
SPKP 946

DAIRA z Tuliho dvora - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK

HANNIBAL LECTER il Giardino di Zeus
skvrnitá
MET.Dog.

HANNIBAL LECTER il Giardino di Zeus

BLADE RUNNER del Nord Ovest - Ch.It, MG
skvrnitá
LOI 00/101546

BLADE RUNNER del Nord Ovest - Ch.It, MG

GOLODH del Nord Ovest - Ch.It
skvrnitá
LOI

GOLODH del Nord Ovest - Ch.It

MIJA del Nord Ovest
černá
LOI

MIJA del Nord Ovest

VENUS - A Il Paradisi di Bella
skvrnitá
LOI 01/81988

HORUS Il Paradisi di Bella
černá
LOI

HORUS Il Paradisi di Bella

HILLARY Il Paradisi di Bella - Ch.It
skvrnitá
LOI 114692

HILLARY Il Paradisi di Bella - Ch.It

DYNASTIE Silva Tarok - GCh.SK, Ch.SK
černá
CMKU/ND/19 020/07 SPKP

DYNASTIE Silva Tarok - GCh.SK, Ch.SK

TRESOR des Terres de la Rairie - Ch.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/17 068/-02/02/03 LOF 059559

TRESOR des Terres de la Rairie - Ch.CZ

ROMANOF des Terres de la Rairie
černá
LOF2DAL 56 206/7 590

ROMANOF des Terres de la Rairie

ROMY des Terres de la Rairie
skvrnitá
LOF2DAL 055590/07590

ROMY des Terres de la Rairie

AURORA Silva Tarok - CIB, GCh.SK, Ch.SK, CZ, PL, A, Nl, JCh.CZ, SK
černá
CMKU/ND/18 088/05/07

AURORA Silva Tarok - CIB, GCh.SK, Ch.SK, CZ, PL, A, Nl, JCh.CZ, SK

AMORE MIO Grand Elegance - Ch.A
skvrnitá
ÖHZB/DD 4600

AMORE MIO Grand Elegance - Ch.A

YRIS Regia Uttis
černá
CMKU/ND/16 739/02/04

YRIS Regia Uttis

Výstava Třída Ocenění
CACIB Brno - CZ 25. 06. 2017 rozhodčí Wagner Heiko - D šampionů V1 CAC
CACIB Miskolc - H 14. 05. 2017 rozhodčí Korózs András - HU šampionů V2 r.CAC res.CACIB
CACIB Miskolc - H 13. 05. 2017 rozhodčí Evgeny Rozenberg - RU šampionů V2 r.CAC res.CACIB
XLVII. KV Bolevec - CZ 11. 09. 2016 rozhodčí Körosz András (H) - černá, Dr.Holensteiner Horst (D) - skvrnitá, Almasi Nandor (H) - žlutá, žíhaná, Oseli - Donati Ksenija (SLO) - modrá vítězů V3
CACIB Velká Ida - SK 03. 07. 2016 rozhodčí xxx šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 11. 06. 2016 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V2 r.CAC
CAC Nitra - SK 10. 06. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - SK šampionů V1 CAC
CAC Radava - SK 15. 05. 2016 rozhodčí Priehoda Marián - černá, skvrnitá, Havelka Tibor - modrá, žlutá, žíhaná vítězů V1 CAC
CAC Radava - SK 14. 05. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - černá, skvrnitá, Priehoda Marián - modrá, žlutá, žíhaná vítězů V2 r.CAC
CACIB Lučenec - SK 08. 05. 2016 rozhodčí xxx šampionů V1 CACA CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 03. 04. 2016 rozhodčí xxx šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 02. 04. 2016 rozhodčí Zaur Agabeyli - AZ šampionů V3
CACIB Nitra - SK 17. 01. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - SK otevřená V1 CAC
CACIB Bratislava - SK 25. 10. 2015 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL otevřená V1 CAC CACIB Cruft's kvalifikace BOS
CACIB Bratislava - SK 24. 10. 2015 rozhodčí Kazlauskaité Remune - LT otevřená V1 CAC
KV Nitranské Rudno - SK 19. 09. 2015 rozhodčí Korosz Andras (H) otevřená V1 CAC
XLVI. KV Bolevec - CZ 22. 08. 2015 rozhodčí Gerard Mignot (F) žíhaná, žlutá / Romana Förtsch (D) černá / Viktor Rauhoffer (H) skvrnitá / Jean-Francois Martin (F) modrá mezitřída V3
CACIB Velká Ida - SK 05. 07. 2015 rozhodčí Erós Lászlo - H mezitřída V1 CAC
CAC Velká Ida - SK 04. 07. 2015 rozhodčí Csaba Petkó - H mezitřída V1 CAC
SVP Bojná - SK 16. 05. 2015 rozhodčí Vanža Sergej mezitřída V1
CACIB Nitra - SK 11. 01. 2015 rozhodčí Siklosi Bela - H mezitřída V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 10. 01. 2015 rozhodčí Benkovský Milan - SK mezitřída V2 r.CAC
CAC Brno - CZ 26. 10. 2014 rozhodčí Abad J.M. (ESP) - žlutá, žíhaná, Bezzecchi G. (IT) - černá, modrá, skvrnitá mladých V1 CAJC
EVP Brno - CZ 25. 10. 2014 rozhodčí Bezzecchi Giulio - žlutá, žíhaná, Müller Barbara - černá, skvrnitá, Abad José Garcia - modrá mladých V1 CAJC EV mladých
CACIB Lučenec - SK 14. 09. 2014 rozhodčí Priehoda Marián - SK mladých V1 CAJC
CAC Lučenec - SK 13. 09. 2014 rozhodčí Benkovský Milan - SK mladých V1 CAJC
KV Nitranské Rudno - SK 06. 09. 2014 rozhodčí Krinke Milan - CZ mladých V2
CAC Velká Ida - SK 05. 07. 2014 rozhodčí p.Václavík Miroslav - CZ mladých V1 CAJC BOS
CACIB Nitra - SK 01. 06. 2014 rozhodčí Leventé Miklós - H dorostu VN1
CACIB Nitra - SK 31. 05. 2014 rozhodčí Victor van Raamsdonk - Be dorostu VN1
CACIB Nitra - SK 30. 03. 2014 rozhodčí p.Piskay Vladimír - SK dorostu VN2
CACIB Brno - CZ 23. 02. 2014 rozhodčí p.Korosz Andrazs - H štěňat VN1
DOROTKA Elegance Dog - Ch.SK, JCh.SK skvrnitá 26.05.2016
DEBORAH Elegance Dog černá 26.05.2016