DRUSILLA Pretorian Dog - GCh.CZ, Ch.CZ, JCh.CZ, HR, SK

Číslo zápisu: 
CMKU/ND/22 241/17/19
Číslo čipu: 
941000021256013
Narozen: 
Pondělí, 17. Červenec 2017
Pohlaví: 
fena
Barva: 
žíhaná

EZRA Bářin sen - GCh.CZ, Ch.CZ, SK, ČMKU, JCh.CZ
žlutá
CMKU/ND/21 509/15/17

EZRA Bářin sen - GCh.CZ, Ch.CZ, SK, ČMKU, JCh.CZ

ARTHOS v.Adamantium - Ch.VDH
žíhaná
VDH/DDC 120 517

ARTHOS v.Adamantium - Ch.VDH

BALATON v.Christo Ballito
žlutá
VDH/DDC 118 031

BALATON v.Christo Ballito

DALCO v.Steinberg
žíhaná
VDH/DDC 113 235

DALCO v.Steinberg

UBIDANA v.Haus Tiefenbach
VDH/DDC 114 555

AIDA v.Nordstern
žíhaná
VDH/DDC 114 586

AUGUSTO v.Giardino Tedesco
VDH/DDC 103 639

CELINE v.Bökelmann's Hof
VDH/DDC 111 212

ALLISON vom Zwiebelberg - GCh.CZ, Ch.CZ, JCh.CZ
žlutá
CMKU/ND/20 695/12/14

ALLISON vom Zwiebelberg - GCh.CZ, Ch.CZ, JCh.CZ

KLASYK Korona Borealis - Ch.PL, JCh.Ltv, PL, WW 13'
žlutá
PKR.II-100429

KLASYK Korona Borealis - Ch.PL, JCh.Ltv, PL, WW 13'

BUGATI des Terres de la Rairie - Ch.PL, JCh.PL
žíhaná
LOF 067355 PKR.II-93967

BUGATI des Terres de la Rairie - Ch.PL, JCh.PL

HALUCYNACJA Korona Borealis
žlutá
PKR.II-82368

HALUCYNACJA Korona Borealis

AISHA BEAUTY Eduvera - CIB, GCh.CZ,Ch.SK, CZ, JCh.CZ
žlutá
CMKU/ND/19 641/09/11

AISHA BEAUTY Eduvera - CIB, GCh.CZ,Ch.SK, CZ, JCh.CZ

TIBERIO Norach - CIB, Ch.CZ, SK, JCh.CZ, SK
žlutá
CMKU/ND/17 891/04/06

TIBERIO Norach - CIB, Ch.CZ, SK, JCh.CZ, SK

QUEEN Allav Flodur
žlutá
CMKU/ND/18 166/05/07

QUEEN Allav Flodur

BALBINA Pretorian Dog - GCh.Cro, Ch.CRO, CZ, SK, JCh.SK
žíhaná
CMKU/ND/21 110/13/15

BALBINA Pretorian Dog - GCh.Cro, Ch.CRO, CZ, SK, JCh.SK

MR.BOOMBASTIC of Gold Giant
žíhaná
CMKU/ND/20 680/-12/11/13 JR 81011

MR.BOOMBASTIC of Gold Giant

LORMONT de Ayalga - Ch.H, JCh.H
žíhaná
MET.Dog. 575/H/08

LORMONT de Ayalga - Ch.H, JCh.H

ZARCO de Aldama - Ch.ESP
žíhaná
LOE 1372750

ZARCO de Aldama - Ch.ESP

HALLE de Ayalga - Ch.E
žíhaná
LOE 1356695

HALLE de Ayalga - Ch.E

Big Dope TALISMAN
žlutá
MET.Dog. 149/07

Big Dope TALISMAN

PAN v.Schloss Laupheim
žlutá
VDH/DDC 110 518

PAN v.Schloss Laupheim

Big Dope TIGRA
žíhaná
MET.Dog 9060/04

Big Dope TIGRA

BECCA RESI Arcondia - Ch.CZ, SK
žlutá
CMKU/ND/19 277/08/10

BECCA RESI Arcondia - Ch.CZ, SK

TIBERIO Norach - CIB, Ch.CZ, SK, JCh.CZ, SK
žlutá
CMKU/ND/17 891/04/06

TIBERIO Norach - CIB, Ch.CZ, SK, JCh.CZ, SK

TOUAREG d'Iskandar
žlutá
LOF2DAL 059738/08034

TOUAREG d'Iskandar

RYBANA od Bibiky - CIB, Ch.CZ, SK, JCh.CZ, SK
žlutá
CMKU/ND/17 067/-02/00/02 SPKP 226

RYBANA od Bibiky - CIB, Ch.CZ, SK, JCh.CZ, SK

ANN BELINDA RAMOTH Arcondia
žlutá
CMKU/ND/18 158/05/07

ANN BELINDA RAMOTH Arcondia

RANDOLPH Norach - Ch.CZ, JCh.CZ, SK
žlutá
CMKU/ND/17 293/03/05

RANDOLPH Norach - Ch.CZ, JCh.CZ, SK

PHRANCE Norach
žíhaná
CMKU/ND/16 883/02/04

Výstava Třída Ocenění
CACIB Brno - CZ 15. 08. 2021 rozhodčí Jelínková Edita - CZ šampionů V1 CAC CAC - CMKU CACIB BOS
CACIB Brno - CZ 14. 08. 2021 rozhodčí Chmiel Boguslaw - PL šampionů V2 r.CAC
CAC - Bingen-Buedesheim D 25. 07. 2021 rozhodčí Jakopac. R vítězů V1 CAC VDH BOB
KV Kydd - Bingen-Buedesheim D 24. 07. 2021 rozhodčí Jakopac R. - modrá / Pocas.B - žlutá, žíhaná vítězů V1 CAC VDH
II.KV bez zadání klubového vítěze 13. 06. 2021 rozhodčí Wanda Kotik (PL) - černá, skvrnitá / Martina Kučerová (CZ) - modrá, žlutá, žíhaná vítězů V1 CAC
LII.Klubová výstava-Řásná 12. 06. 2021 rozhodčí žlutá/žíhaní-Wanda Kotik PL,modrá/skvrnitá-Jan Čelakovský CZ,černá-Martina Kučerová CZ vítězů V2 r.CAC
CACIB Brno - CZ 06. 06. 2021 rozhodčí Kučerová Martina - CZ šampionů V1 CAC
SVP Bojná - SK 13. 09. 2020 rozhodčí MVDr. Martina Ellerová SK - feny, Martin Šipkovský SK - psi vítězů V1 CAC Vítěz speciální výstavy SK 2020 BOS
KV Bojná - SK 12. 09. 2020 rozhodčí Kotik Wanda -PL černá,skvrnitá , Polgár Andráš -RS modrá,žíhaná,žlutá vítězů V1 CAC Klubový vítěz SK 2020 BOS
II.KV bez zadání klubového vítěze 30. 08. 2020 rozhodčí Krinke Milan - modrá, žíhaná, žlutá / Klobása Karel - černá, skvrnitá vítězů V1 CAC
LI. Klubová výstava - Řásná 29. 08. 2020 rozhodčí Václavík Miroslav - černá, Krinke Milan - skvrnitá / MVDr.Štourač Milan - modrá / Klobása Karel - žlutá, žíhaná vítězů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 24. 01. 2020 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ otevřená V1 CAC r.CACIB
CAC Brno - CZ 12. 01. 2020 rozhodčí MVDr.Šťourač Milan - CZ otevřená V1 CAC CAC - CMKU Národní vítěz CZ 2020 BOB
II.Klubová výstava 21. 07. 2019 rozhodčí Dr.Franzetti Milena - IT - modrá, žlutá, žíhaná, Dr.Murante Amélia - It - černá, skvrnitá otevřená V1 CAC
L. Klubová výstava Šafránkův mlýn 20. 07. 2019 rozhodčí Dr.Murante Amélia IT - modrá, Dr. Franceti Milena IT - černá, MUDr.Čelakovský Jan CZ - skvrnitá, Kučerová Martina CZ - žlutá, žíhaná otevřená V2 r.CAC
EDS Wels - A 16. 06. 2019 rozhodčí Andras Korozs - H (modrá) , Ing. Hans Bierwolf - AUT (černá ,skvrnitá,)Heiko Wagner - D (žlutá , žíhaná) mezitřída V2 r.CACA
CACIB Wels - A 14. 06. 2019 rozhodčí Horst Kliebenstein - D mezitřída V1 CACA CACIB
KV Bojná - SK 02. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, feny, Delahaye Matthieu - Fr psi otevřená V2 r.CAC
SVP Bojná - SK 01. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, psi, Delahaye Matthieu - Fr feny otevřená V1 CAC Vítěz speciální výstavy SK 2019 BOB
CACIB Brno - CZ 03. 02. 2019 rozhodčí Krinke Milan - CZ mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Brno - CZ 02. 02. 2019 rozhodčí Szutkiewitz Andrzej - PL mezitřída V1 CAC CAC-ČMKU CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 27. 01. 2019 rozhodčí Shiyan Volodymyr - UA mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 26. 01. 2019 rozhodčí Vanža Sergej - SK mezitřída V1 CAC CACIB BOS
CACIB Nitra - SK 25. 01. 2019 rozhodčí Fairaislová Lenka - CZ mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Wels - A 09. 12. 2018 rozhodčí Ing.Bierwolf Hans - A mezitřída V1 CACA CACIB BOS
CACIB Wels - A 08. 12. 2018 rozhodčí Krinke Milan - CZ mezitřída V1 CACA res.CACIB
CACIB Praha - CZ 02. 12. 2018 rozhodčí Kučerová Martina - CZ mezitřída V2 r.CAC
SVP Bojná - SK 06. 10. 2018 rozhodčí Jakopač Robert - HR mladých V1 CAJC Vítěz mladých speciální výstavy SK 2018 BOJ
XLIX. Klubová výstava Šafránkův mlýn 18. 08. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav (CZ) - černá, Adlt Vladimír (CZ) - skvrnitá, Abad Jose Garcia (E) - žlutá, žíhaná, Neugel Michael (CH) - modrá mladých V1 CAJC Klubový vítěz mladých CZ 2018
CAC Mladá Boleslav - CZ 15. 07. 2018 rozhodčí p.Klobása Karel - CZ mladých V1 CAJC
CACIB Brno - CZ 24. 06. 2018 rozhodčí Krinke Milan - CZ mladých V1 CAJC
CACIB Nitra - SK 10. 06. 2018 rozhodčí Mellin Charlotta - SE mladých V1 CAJC DERBY winner 2018 Cruft's kval. BOJ
CACIB Nitra - SK 09. 06. 2018 rozhodčí Fairaislová Lenka - CZ mladých V1 CAJC GRAND Prix Slovakia Junior winner 2018
CACIB Praha - CZ 06. 05. 2018 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan mladých V1 CAJC BOS
KV Bojná - SK 05. 05. 2018 rozhodčí Thierry Zalc (Fr) - modrá, žlutá, žíhaná Rückel Klaus (D) - černá, skvrnitá mladých V2
CACIB Zadar - CRO 01. 05. 2018 rozhodčí Lobakin Victor - AZ mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Zadar - CRO 30. 04. 2018 rozhodčí Stafberg Carl - Gunar - SE mladých V1 CAJC
CACIB Zadar - CRO 29. 04. 2018 rozhodčí Selimovic Igor - HR mladých V1 CAJC
CS Zadar - CRO 28. 04. 2018 rozhodčí Rucker Klaus - D mladých V1 CAJC Klubový vítěz mladých CRO 2018
CACIB Zadar - CRO 28. 04. 2018 rozhodčí Rafael Malo Alcrudo - E mladých VD
Bonitace Předseda komise Výrok Skóre Bonitační kód
Ranč u Bizona - Říkonín 04. 05. 2019 Václavík Miroslav chovný 284 bodů 2-3, 4-3, 5-3, 6-3, 15-4, 17-3, 18-3, 22-3, 27-3, 31-2, 34-2, 37-3, 56-3, 58-3
GORDIANA GORA Pretorian Dog žlutá 09.03.2021
GORDIAN GATSBY Pretorian Dog žíhaná 09.03.2021
GERMANUS GUNTHER Pretorian Dog žlutá 09.03.2021
GENIALUS GEROY Pretorian Dog žlutá 09.03.2021
GAVRA GONNIE Pretorian Dog žlutá 09.03.2021
GALLICIA GOTTA Pretorian Dog žlutá 09.03.2021
GALLIA GONNIE Pretorian Dog žíhaná 09.03.2021
GALERUS GUSTUS Pretorian Dog žlutá 09.03.2021