DONOVAN DAPPER de Beatrix Bohemica - CIB, GCh.SK, Ch.SK, CZ, JCh.CZ, SK

Číslo zápisu: 
CMKU/ND/21 067/13
Narozen: 
Pondělí, 5. Srpen 2013
Pohlaví: 
pes
Barva: 
skvrnitá

LEROI "MINI ME" el Santhynor - JCh.SRB
skvrnitá
MET.Dog 1553/11

LEROI

HANNIBAL LECTER il Giardino di Zeus
skvrnitá
MET.Dog.

HANNIBAL LECTER il Giardino di Zeus

BLADE RUNNER del Nord Ovest - Ch.It, MG
skvrnitá
LOI 00/101546

BLADE RUNNER del Nord Ovest - Ch.It, MG

GOLODH del Nord Ovest - Ch.It
skvrnitá
LOI

GOLODH del Nord Ovest - Ch.It

MIJA del Nord Ovest
černá
LOI

MIJA del Nord Ovest

VENUS - A Il Paradisi di Bella
skvrnitá
LOI 01/81988

HORUS Il Paradisi di Bella
černá
LOI

HORUS Il Paradisi di Bella

HILLARY Il Paradisi di Bella - Ch.It
skvrnitá
LOI 114692

HILLARY Il Paradisi di Bella - Ch.It

LARA CROFT el Santhynor - Ch.H, CRO, RO
skvrnitá
MET.Dog.17/07

LARA CROFT el Santhynor - Ch.H, CRO, RO

VLADIVOSTOK de Misandre - Ch.Fr.
skvrnitá
LOF2DAL 63640/5438

VLADIVOSTOK de Misandre - Ch.Fr.

TORRENT du Domaine de l'Ostrevent - Ch.FR
skvrnitá
LOF2DAL 55051/6047

TORRENT du Domaine de l'Ostrevent - Ch.FR

ORDALIE de la Benjamine - Ch.Fr.
černá
LOF2DAL 53480/9088

ORDALIE de la Benjamine - Ch.Fr.

EDAMI EDITH el Santhynor - JCh.SLO
skvrnitá
MET.Dog 7848/02

EDAMI EDITH el Santhynor - JCh.SLO

ANANTA PRETO Frogxtr - JCh.CZ
černá
CMKU/ND/19 985/10/12

ANANTA PRETO Frogxtr - JCh.CZ

ARGENTO di Legindi - CIB, GC. RO, CZ, Ch.SK, CZ, RO, H, JCh.CZ, SR
černá
CMKU/ND/19 147/08/09

ARGENTO di Legindi - CIB, GC. RO, CZ, Ch.SK, CZ, RO, H, JCh.CZ, SR

ORLANDO Jackův smích - CIB, GCh.SK, Ch.CZ, SK, A, DDC, Lux, H, Rom, Cro
černá
CMKU/ND/17 171/03/05

ORLANDO Jackův smích - CIB, GCh.SK, Ch.CZ, SK, A, DDC, Lux, H, Rom, Cro

QUANTO Bohemia Abrus - Ch.CZ, SK
černá
CMKU/ND/15 863/99/00

QUANTO Bohemia Abrus - Ch.CZ, SK

COBRA Dog-Ranč CS - VCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/15 788/99/01

COBRA Dog-Ranč CS - VCh.CZ

CHIEETA z Josefovských bud - Ch.SK
skvrnitá
CMKU/ND/18 021/05/06

CHIEETA z Josefovských bud - Ch.SK

DINO z Josefovských bud - CIB, Ch.CZ, SR, A, JCh.CZ
černá
CMKU/ND15 631/99/01

DINO z Josefovských bud - CIB, Ch.CZ, SR, A, JCh.CZ

MONA LISA Jackův smích
skvrnitá
CMKU/ND/16 577/01/03

DESERT ROSE Quincy ETC - JCh.CZ, SK
černá
CMKU/ND/18 957/07/09

DESERT ROSE Quincy ETC - JCh.CZ, SK

FAETON Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ
černá
CMKU/ND/18 199/05/07

FAETON Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,
černá
LOF2DAL 62 927/8 389

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,

BUTTERFLY Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ, SR, JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/16 459/01/03

BUTTERFLY Claudia Bohemica - CIB, Ch.CZ, SR, JCh.CZ

YASMINE Regia Uttis - VCh.SK, A, Ch.SK, A, JCh.SK
černá
CMKU/ND/16 736/02/03

YASMINE Regia Uttis - VCh.SK, A, Ch.SK, A, JCh.SK

ZORBA Indios dell Armida
černá
CMKU/ND/16 521/-01/97/01 LOI 98/66845

ZORBA Indios dell Armida

MAMBA Uttis - Ch.CZ
černá
CMKU/ND/14 206/96/99

MAMBA Uttis - Ch.CZ

Výstava Třída Ocenění
CAC Plavecky Štvrtok - SK 27. 08. 2017 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK čestná V1 BIS čestná třída
CACIB Nitra - SK 14. 01. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK šampionů V1 CAC CACIB
XLVII. KV Bolevec - CZ 11. 09. 2016 rozhodčí Körosz András (H) - černá, Dr.Holensteiner Horst (D) - skvrnitá, Almasi Nandor (H) - žlutá, žíhaná, Oseli - Donati Ksenija (SLO) - modrá vítězů V4
CACIB Bratislava - SK 21. 08. 2016 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK šampionů V2 r.CAC
CACIB Litoměřice - CZ 29. 05. 2016 rozhodčí Polgár Andráš - Srb. šampionů V1 CAC CAC-CMKU CACIB BOB
CAC Radava - SK 15. 05. 2016 rozhodčí Priehoda Marián - černá, skvrnitá, Havelka Tibor - modrá, žlutá, žíhaná otevřená V1 CAC
CACIB Brno - CZ 06. 02. 2016 rozhodčí Krinke Milan - CZ šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 29. 11. 2015 rozhodčí Mladenovič M.- RS šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 28. 11. 2015 rozhodčí Petkoviča Beata - LV šampionů V1 CAC CACIB BOB
CAC Brno - CZ 20. 09. 2015 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ otevřená V1
CACIB Bratislava - SK 23. 08. 2015 rozhodčí Milan Benkovský, SK šampionů V1 CAC
KV Matrafúred - H 25. 05. 2015 rozhodčí Mignot Gérard - Fr mezitřída VD
SVP Bojná - SK 16. 05. 2015 rozhodčí Vanža Sergej mezitřída V1 CAC
CACIB Budalešť - H 13. 02. 2015 rozhodčí Szabó Sándor mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Budalešť - H 12. 02. 2015 rozhodčí Lászlo István mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Brno - CZ 08. 02. 2015 rozhodčí Adlt Vladimír - CZ mezitřída V1 CAC
CACIB Brno - CZ 07. 02. 2015 rozhodčí Korosz Andrasz - H mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 11. 01. 2015 rozhodčí Siklosi Bela - H mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 10. 01. 2015 rozhodčí Benkovský Milan - SK mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 30. 11. 2014 rozhodčí xxx mezitřída V1 CAC CACIB BOS
CACIB Nitra - SK 29. 11. 2014 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mezitřída V1 CAC
BS Tulln - A 28. 09. 2014 rozhodčí p.Heiko Wagner mladých V1 Jgb
KV Tulln - A 27. 09. 2014 rozhodčí Ksenia Oseli Donati mladých V1 Jgb
KV Nitranské Rudno - SK 06. 09. 2014 rozhodčí Krinke Milan - CZ mladých V1 CAJC
XLV.KV Zbraslav u Brna 16. 08. 2014 rozhodčí p. Krinke Milan - žlutá / žíhaná, Adlt Vladimír - modrá, Kotík Wanda (PL) - skvrnitá, Sudeikiene Dainora (LTV) - černá mladých VD1
CACIB Oberwart - A 13. 07. 2014 rozhodčí Viktor Rauhoffer - H mladých V1 Jgb
CACIB Szombathely - H 12. 07. 2014 rozhodčí Roger VANHOENACKER - B mladých V1 Hpj
CAC Szombathely - H 12. 07. 2014 rozhodčí p.Matyáš Jaroslav - SK mladých V1 Hpj
CACIB Velká Ida - SK 06. 07. 2014 rozhodčí Vanzha Sergej - SK mladých V1 CAJC
CAC Velká Ida - SK 05. 07. 2014 rozhodčí p.Václavík Miroslav - CZ mladých V1 CAJC
CACIB Brno - CZ 22. 06. 2014 rozhodčí Mgr.Kavčíč Blaž mladých V1 CAJC
CACIB Litoměřice - CZ 25. 05. 2014 rozhodčí p.Václavík Miroslav - CZ mladých V1 CAJC
CAC Oslany - SK 17. 05. 2014 rozhodčí Priehoda Marián - SK mladých V1 CAJC
CACIB Nitra - SK 30. 03. 2014 rozhodčí p.Piskay Vladimír - SK dorostu VN1
CACIB Trenčín - SK 19. 01. 2014 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK dorostu VN1