CATHERINA FROM HARLE Elizabeth's Meadows - Ch.H, SK, JCh.SRB, SK, CZ, šš.SK

Číslo zápisu: 
SPKP 1626
Číslo čipu: 
941000023306850
Narozen: 
Neděle, 16. Prosinec 2018
Pohlaví: 
fena
Barva: 
skvrnitá
CATHERINA FROM HARLE Elizabeth's Meadows - Ch.H, JCh.SRB, SK, CZ,šš.SK

IMPERATO di Vendra Nera
skvrnitá
LOF 76088

IMPERATO di Vendra Nera

FALOWN d'Omaha Dog - Ch.Fr, Mon, Lux, JCh.Lux
černá
LOF 0710709

FALOWN d'Omaha Dog - Ch.Fr, Mon, Lux, JCh.Lux

BEN v.Stubental
černá
VDH/DDC 119 840

BEN v.Stubental

MITCH v.d.Ofnethöhle - Ch.VDH, DDC, PL
skvrnitá
VDH/DDC 115 739

MITCH v.d.Ofnethöhle - Ch.VDH, DDC, PL

GITANA v.Albuch
plášťová
VDH/DDC 113 638

GITANA v.Albuch

BELKA du Sanctuaire d'Umabel
skvrnitá
LOF2DAL 067545/11323

BELKA du Sanctuaire d'Umabel

UTANAPISHTIM d'Iskandar - Ch.Fr
skvrnitá
LOF2DAL 62845/8484

UTANAPISHTIM d'Iskandar - Ch.Fr

TAHARKANE des Monts de L'Autan
skvrnitá
LOF2DAL 60 755/10 315

TAHARKANE des Monts de L'Autan

GUILIETTA di Vendra Nera
skvrnitá
LOF2DAL 74313/12309

GUILIETTA di Vendra Nera

ENOUAR de la Benjamine
skvrnitá
LOF2DAL 071673/09161

ENOUAR de la Benjamine

BOGART BigUlla - CIB, Ch.It, RIP, FR,
skvrnitá
LOI 09/8474

BOGART BigUlla - CIB, Ch.It, RIP, FR,

ADJA de la Benjamine
šedý tygr
LOF

ADJA de la Benjamine

ELIANDRE du Domaine des Hautes Plaines
černá
LOF2DAL

ELIANDRE du Domaine des Hautes Plaines

UXMAL du Domaine de Hautes Plaines
skvrnitá
LOF2DAL 055043/09308

UXMAL du Domaine de Hautes Plaines

CHLORIS d'Iskandar
černá
LOF2DAL 68133/11320

CHLORIS d'Iskandar

IVANČICA Sanctus Rochus - GCh. RO, CZ, Ch.BAL, CG, RO, SRB, H, CZ, JCh.H, Cro, SK
černá
SPKP 1320 HR 11077 ND

IVANČICA Sanctus Rochus - GCh. RO, CZ, Ch.BAL, CG, RO, SRB, H, CZ, JCh.H, Cro, SK

YAHOO from Valvasor's Land
černá

YAHOO from Valvasor's Land

OREGON from Valvasor's Land
skvrnitá
SLR/ND

OREGON from Valvasor's Land

DHIRAN de la Benjamine
skvrnitá
LOF2DAL 69 911/9 087

DHIRAN de la Benjamine

FEMME FATALE from Valvasor's Land
skvrnitá
SLR/ND 1495

FEMME FATALE from Valvasor's Land

NERISSA from Valvasor's Land - Ch.Nl
černá
SLR/ND 1744

NERISSA from Valvasor's Land - Ch.Nl

GALLILEO from Valvasor's Land
skvrnitá
SLR/ND 1543

GALLILEO from Valvasor's Land

ZSA ZSA from Valvasor's Land
SLR/ND 1330

AFRIKA Sanctus Rochus
skvrnitá
HR 10951

AFRIKA Sanctus Rochus

ZIPPO-A della Baia Azzurra - Ch.HR, A, SLO
skvrnitá
HR 10609

ZIPPO-A della Baia Azzurra - Ch.HR, A, SLO

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,
černá
VDH/DDC 115 741

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,

ROTTWAILER della Baia Azzurra
skvrnitá
LOI 04/21447

PANNA MIGOTKA Moloseum - JCh.HR
černá
HR 10662 ND

PANNA MIGOTKA Moloseum - JCh.HR

BEN v.Stubental
černá
VDH/DDC 119 840

BEN v.Stubental

DASZENKA Moloseum - Ch.PL, JCh.PL
skvrnitá
PKR.II-90535

DASZENKA Moloseum - Ch.PL, JCh.PL

Výstava Třída Ocenění
CACIB Nitra - SK 11. 07. 2021 rozhodčí Miča Maldenovič šampionů V1 CAC r.CACIB
CACIB Nitra - SK 10. 07. 2021 rozhodčí Milan Bíroš - SK šampionů V1 CAC CACIB GRAND PRIX Slovakia winner 2021 BOS
CACIB Nitra - SK 08. 07. 2021 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK šampionů V1 CAC r.CACIB
CACIB Nitra - SK 19. 09. 2020 rozhodčí Danijel Boroš Devi šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Nitra - SK 18. 09. 2020 rozhodčí Csaba Petko - H šampionů V1 CAC CACIB BOS
SVP Bojná - SK 13. 09. 2020 rozhodčí MVDr. Martina Ellerová SK - feny, Martin Šipkovský SK - psi mezitřída V1 CAC
KV Bojná - SK 12. 09. 2020 rozhodčí Kotik Wanda -PL černá,skvrnitá , Polgár Andráš -RS modrá,žíhaná,žlutá mezitřída V2 r.CAC
CACIB Szilvasvarad - H 22. 08. 2020 rozhodčí Szábo Szándor - H mezitřída V1 CAC CACIB BOS
CACIB Szilvasvarad - H 21. 08. 2020 rozhodčí Orcsik Istvan - H mezitřída V1 CAC r.CACIB
CACIB Szilvasvarad - H 20. 08. 2020 rozhodčí Peter Harsanyi - H mezitřída V1 CAC r.CACIB
CACIB Nitra - SK 19. 07. 2020 rozhodčí Šipkovský Martin - SK mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 18. 07. 2020 rozhodčí Priehoda Marián - SK mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 17. 07. 2020 rozhodčí Bíroš Milan - SK mezitřída V1 CAC
CACIB Brno - CZ 02. 02. 2020 rozhodčí Piskay Vladimír - SK mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Brno - CZ 01. 02. 2020 rozhodčí Habig Christofer - DE mladých V2
CAC Brno - CZ 12. 01. 2020 rozhodčí MVDr.Šťourač Milan - CZ mladých V2
CACIB Praha - CZ 01. 12. 2019 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Praha - CZ 30. 11. 2019 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mladých V1 CAJC
CACIB Zagreb - HR 24. 11. 2019 rozhodčí Thomas Becht - DE mladých V1 CAJC Junior Zágreb vítěz 2019
CACIB Zagreb - HR 23. 11. 2019 rozhodčí Sebastian Harnik -PL mladých V1 CAJC
CACIB Bratislava - SK 27. 10. 2019 rozhodčí Jakkel Tamas - H mladých V1 CAJC Cruft's kval. BOJ BOB
CACIB Bratislava - SK 26. 10. 2019 rozhodčí Dawn Redman - AU mladých V1 CAJC BOJ BOB
CACIB Bratislava - SK 25. 10. 2019 rozhodčí Fairaislová Lenka - CZ mladých V1 CAJC BOJ
SVP Komarom - H 05. 10. 2019 rozhodčí Dainora Sudeikiene - LT mladých V1 HPJ Vítěz mladých speciální výstavy H 2019
CAC Turija - SRB 22. 09. 2019 rozhodčí Petkeviča Beata - LTV mladých V1 CAJC BOJ BOB
CACIB Bačka Topola - SRB 21. 09. 2019 rozhodčí Gere Tibor - SRB mladých V1 CAJC BOJ
SVP Bojná - SK 24. 08. 2019 rozhodčí Dr. Horst Hollensteiner - DE ,Veronique Maunder - FR dorostu VN2
CACIB Bratislava - SK 18. 08. 2019 rozhodčí p.Vondrouš Otakar - CZ dorostu VN1
CACIB Bratislava - SK 17. 08. 2019 rozhodčí p.Řehánek Petr - CZ dorostu VN1
CACIB Velka Ida - SK 07. 07. 2019 rozhodčí Bíroš Milan - SK dorostu VN1
CACIB Velka Ida - SK 06. 07. 2019 rozhodčí Vanža Sergej - SK dorostu VN1