CATHERINA FROM HARLE Elizabeth's Meadows - Ch.H, SK, JCh.SRB, SK, CZ, šš.SK

Číslo zápisu: 
SPKP 1626
Číslo čipu: 
941000023306850
Narozen: 
Neděle, 16. Prosinec 2018
Pohlaví: 
fena
Barva: 
skvrnitá
CATHERINA FROM HARLE Elizabeth's Meadows - Ch.H, JCh.SRB, SK, CZ,šš.SK

IMPERATO di Vendra Nera
skvrnitá
LOF 76088

IMPERATO di Vendra Nera

FALOWN d'Omaha Dog - Ch.Fr, Mon, Lux, JCh.Lux
černá
LOF2DAL 71 709/9 195

FALOWN d'Omaha Dog - Ch.Fr, Mon, Lux, JCh.Lux

BEN v.Stubental
černá
VDH/DDC 119 840

BEN v.Stubental

MITCH v.d.Ofnethöhle - Ch.VDH, DDC, PL
skvrnitá
VDH/DDC 115 739

MITCH v.d.Ofnethöhle - Ch.VDH, DDC, PL

GITANA v.Albuch
plášťová
VDH/DDC 113 638

GITANA v.Albuch

BELKA du Sanctuaire d'Umabel
skvrnitá
LOF2DAL 67 545/11 323

BELKA du Sanctuaire d'Umabel

UTANAPISHTIM d'Iskandar - Ch.Fr
skvrnitá
LOF2DAL 62 845/8 484

UTANAPISHTIM d'Iskandar - Ch.Fr

TAHARKANE des Monts de L'Autan
skvrnitá
LOF2DAL 60 755/10 315

TAHARKANE des Monts de L'Autan

GUILIETTA di Vendra Nera
skvrnitá
LOF2DAL 74313/12309

GUILIETTA di Vendra Nera

ENOUAR de la Benjamine
skvrnitá
LOF2DAL 71 673/9 161

ENOUAR de la Benjamine

BOGART BigUlla - CIB, Ch.It, RIP, FR,
skvrnitá
LOI 09/8474

BOGART BigUlla - CIB, Ch.It, RIP, FR,

ADJA de la Benjamine
šedý tygr
LOF2DAL 66 167/11 290

ADJA de la Benjamine

ELIANDRE du Domaine des Hautes Plaines
černá
LOF2DAL

ELIANDRE du Domaine des Hautes Plaines

UXMAL du Domaine de Hautes Plaines
skvrnitá
LOF2DAL 055043/09308

UXMAL du Domaine de Hautes Plaines

CHLORIS d'Iskandar
černá
LOF2DAL 68133/11320

CHLORIS d'Iskandar

IVANČICA Sanctus Rochus - GCh. RO, CZ, Ch.BAL, CG, RO, SRB, H, CZ, JCh.H, Cro, SK
černá
SPKP 1320 HR 11077 ND

IVANČICA Sanctus Rochus - GCh. RO, CZ, Ch.BAL, CG, RO, SRB, H, CZ, JCh.H, Cro, SK

YAHOO from Valvasor's Land
černá

YAHOO from Valvasor's Land

OREGON from Valvasor's Land
skvrnitá
SLR/ND

OREGON from Valvasor's Land

DHIRAN de la Benjamine
skvrnitá
LOF2DAL 69 911/9 087

DHIRAN de la Benjamine

FEMME FATALE from Valvasor's Land
skvrnitá
SLR/ND 1495

FEMME FATALE from Valvasor's Land

NERISSA from Valvasor's Land - Ch.Nl
černá
SLR/ND 1744

NERISSA from Valvasor's Land - Ch.Nl

GALLILEO from Valvasor's Land
skvrnitá
SLR/ND 1543

GALLILEO from Valvasor's Land

ZSA ZSA from Valvasor's Land
SLR/ND 1330

AFRIKA Sanctus Rochus
skvrnitá
HR 10951

AFRIKA Sanctus Rochus

ZIPPO-A della Baia Azzurra - Ch.HR, A, SLO
skvrnitá
HR 10609

ZIPPO-A della Baia Azzurra - Ch.HR, A, SLO

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,
černá
VDH/DDC 115 741

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,

ROTTWAILER della Baia Azzurra
skvrnitá
LOI 04/21447

PANNA MIGOTKA Moloseum - JCh.HR
černá
HR 10662 ND

PANNA MIGOTKA Moloseum - JCh.HR

BEN v.Stubental
černá
VDH/DDC 119 840

BEN v.Stubental

DASZENKA Moloseum - Ch.PL, JCh.PL
skvrnitá
PKR.II-90535

DASZENKA Moloseum - Ch.PL, JCh.PL

Výstava Třída Ocenění
CACIB Nitra - SK 05. 05. 2022 rozhodčí Gargušová Terezia - SK šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 11. 07. 2021 rozhodčí Miča Maldenovič šampionů V1 CAC r.CACIB
CACIB Nitra - SK 10. 07. 2021 rozhodčí Milan Bíroš - SK šampionů V1 CAC CACIB GRAND PRIX Slovakia winner 2021 BOS
CACIB Nitra - SK 08. 07. 2021 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK šampionů V1 CAC r.CACIB
CACIB Nitra - SK 19. 09. 2020 rozhodčí Danijel Boroš Devi šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Nitra - SK 18. 09. 2020 rozhodčí Csaba Petko - H šampionů V1 CAC CACIB BOS
SVP Bojná - SK 13. 09. 2020 rozhodčí MVDr. Martina Ellerová SK - feny, Martin Šipkovský SK - psi mezitřída V1 CAC
KV Bojná - SK 12. 09. 2020 rozhodčí Kotik Wanda - PL černá, skvrnitá, Polgár Andráš - RS modrá, žíhaná, žlutá mezitřída V2 r.CAC
CACIB Szilvasvarad - H 22. 08. 2020 rozhodčí Szábo Szándor - H mezitřída V1 CAC CACIB BOS
CACIB Szilvasvarad - H 21. 08. 2020 rozhodčí Orcsik Istvan - H mezitřída V1 CAC r.CACIB
CACIB Szilvasvarad - H 20. 08. 2020 rozhodčí Peter Harsanyi - H mezitřída V1 CAC r.CACIB
CACIB Nitra - SK 19. 07. 2020 rozhodčí Šipkovský Martin - SK mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 18. 07. 2020 rozhodčí Priehoda Marián - SK mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 17. 07. 2020 rozhodčí Bíroš Milan - SK mezitřída V1 CAC
CACIB Brno - CZ 02. 02. 2020 rozhodčí Piskay Vladimír - SK mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Brno - CZ 01. 02. 2020 rozhodčí Habig Christofer - DE mladých V2
CAC Brno - CZ 12. 01. 2020 rozhodčí MVDr.Šťourač Milan - CZ mladých V2
CACIB Praha - CZ 01. 12. 2019 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Praha - CZ 30. 11. 2019 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mladých V1 CAJC
CACIB Zagreb - HR 24. 11. 2019 rozhodčí Thomas Becht - DE mladých V1 CAJC Junior Zágreb vítěz 2019
CACIB Zagreb - HR 23. 11. 2019 rozhodčí Sebastian Harnik -PL mladých V1 CAJC
CACIB Bratislava - SK 27. 10. 2019 rozhodčí Jakkel Tamas - H mladých V1 CAJC Cruft's kval. BOJ BOB
CACIB Bratislava - SK 26. 10. 2019 rozhodčí Dawn Redman - AU mladých V1 CAJC BOJ BOB
CACIB Bratislava - SK 25. 10. 2019 rozhodčí Fairaislová Lenka - CZ mladých V1 CAJC BOJ
SVP Komarom - H 05. 10. 2019 rozhodčí Dainora Sudeikiene - LT mladých V1 HPJ Vítěz mladých speciální výstavy H 2019
CAC Turija - SRB 22. 09. 2019 rozhodčí Petkeviča Beata - LTV mladých V1 CAJC BOJ BOB
CACIB Bačka Topola - SRB 21. 09. 2019 rozhodčí Gere Tibor - SRB mladých V1 CAJC BOJ
SVP Bojná - SK 24. 08. 2019 rozhodčí Dr. Horst Hollensteiner - DE ,Veronique Maunder - FR dorostu VN2
CACIB Bratislava - SK 18. 08. 2019 rozhodčí p.Vondrouš Otakar - CZ dorostu VN1
CACIB Bratislava - SK 17. 08. 2019 rozhodčí p.Řehánek Petr - CZ dorostu VN1
CACIB Velka Ida - SK 07. 07. 2019 rozhodčí Bíroš Milan - SK dorostu VN1
CACIB Velka Ida - SK 06. 07. 2019 rozhodčí Vanža Sergej - SK dorostu VN1