BUBBLE Hagyrra Gold - JCh.CZ

Číslo zápisu: 
CMKU/ND/23 214/20
Číslo čipu: 
203164000096044
Narozen: 
Čtvrtek, 10. Prosinec 2020
Pohlaví: 
fena
Barva: 
žlutá

DRUSUS DIESEL Pretorian Dog - Ch.SK, JCh.HR, CZ
žíhaná
CMKU/ND/22 237/17/19

DRUSUS DIESEL Pretorian Dog - Ch.SK, JCh.HR, CZ

EZRA Bářin sen - GCh.CZ, Ch.CZ, SK, ČMKU, JCh.CZ
žlutá
CMKU/ND/21 509/15/17

EZRA Bářin sen - GCh.CZ, Ch.CZ, SK, ČMKU, JCh.CZ

ARTHOS v.Adamantium - Ch.VDH
žíhaná
VDH/DDC 120 517

ARTHOS v.Adamantium - Ch.VDH

BALATON v.Christo Ballito
žlutá
VDH/DDC 118 031

BALATON v.Christo Ballito

AIDA v.Nordstern
žíhaná
VDH/DDC 114 586

ALLISON vom Zwiebelberg - GCh.CZ, Ch.CZ, JCh.CZ
žlutá
CMKU/ND/20 695/12/14

ALLISON vom Zwiebelberg - GCh.CZ, Ch.CZ, JCh.CZ

KLASYK Korona Borealis - Ch.PL, JCh.Ltv, PL, WW 13'
žlutá
PKR.II-100429

KLASYK Korona Borealis - Ch.PL, JCh.Ltv, PL, WW 13'

AISHA BEAUTY Eduvera - CIB, GCh.CZ,Ch.SK, CZ, JCh.CZ
žlutá
CMKU/ND/19 641/09/11

AISHA BEAUTY Eduvera - CIB, GCh.CZ,Ch.SK, CZ, JCh.CZ

BALBINA Pretorian Dog - GCh.Cro, Ch.CRO, CZ, SK, JCh.SK
žíhaná
CMKU/ND/21 110/13/15

BALBINA Pretorian Dog - GCh.Cro, Ch.CRO, CZ, SK, JCh.SK

MR.BOOMBASTIC of Gold Giant
žíhaná
CMKU/ND/20 680/-12/11/13 JR 81011

MR.BOOMBASTIC of Gold Giant

LORMONT de Ayalga - Ch.H, JCh.H
žíhaná
MET.Dog. 575/H/08

LORMONT de Ayalga - Ch.H, JCh.H

Big Dope TALISMAN
žlutá
MET.Dog. 149/07

Big Dope TALISMAN

BECCA RESI Arcondia - Ch.CZ, SK
žlutá
CMKU/ND/19 277/08/10

BECCA RESI Arcondia - Ch.CZ, SK

TIBERIO Norach - CIB, Ch.CZ, SK, JCh.CZ, SK
žlutá
CMKU/ND/17 891/04/06

TIBERIO Norach - CIB, Ch.CZ, SK, JCh.CZ, SK

ANN BELINDA RAMOTH Arcondia
žlutá
CMKU/ND/18 158/05/07

ANN BELINDA RAMOTH Arcondia

GYRRA della Baia Azzurra - CIB, GCh.CZ, Ch.CZ, SK, CMKU, HR, JCh.CZ
žlutá
CMKU/ND/22 052/-17/15/17 ROI 15/96717

GYRRA della Baia Azzurra - CIB, GCh.CZ, Ch.CZ, SK, CMKU, HR, JCh.CZ

CHARANGI CHUN des Princes de Cocagne - Ch.Fr.
žlutá
LOF2DAL 68 341/8 846

CHARANGI CHUN des Princes de Cocagne - Ch.Fr.

RAIN BOW des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr
žlutá
LOF2DAL 56 261/7 556

RAIN BOW des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr

NANKIN des Terres de la Rairie - Ch.Fr
žlutá
LOF2DAL 51 363/7 184

NANKIN des Terres de la Rairie - Ch.Fr

MOOREA des Terres de la Rairie
žlutá
LOF2DAL 049475/08595

MOOREA des Terres de la Rairie

TAYLOR ELISABETH des Terres de la Rairie
žlutá
LOF2DAL 60 970/10 559

TAYLOR ELISABETH des Terres de la Rairie

RAIRY des Terres de la Rairie
žlutá
LOF2DAL 057353/07645

RAIRY des Terres de la Rairie

ORATZIE des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr.
žíhaná
LOF2DAL 052489/8952

ORATZIE des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr.

CAJAL NOIR della Baia Azzurra
žíhaná
ROI 11/77774

CAJAL NOIR della Baia Azzurra

ALBATROS Fontlaymer - Ch.Fr, Esp
žíhaná
LOE 1600198

ALBATROS Fontlaymer - Ch.Fr, Esp

SATCHMO des Terres de la Rairie - Ch.Fr
žlutá
LOF2DAL 58 608/07 845

SATCHMO des Terres de la Rairie - Ch.Fr

THESSA des Terres de la Rairie - Ch.Fr, P, E
žíhaná
LOE 1378829

THESSA des Terres de la Rairie - Ch.Fr, P, E

TAN JINGER della Baia Azzurra - CIB, Ch.It
žlutá
LOI 05/106176

TAN JINGER della Baia Azzurra - CIB, Ch.It

RIFIFI des Terres de la Rairie - CIB, Ch.A, SK, Slo, Chor, H
žíhaná
ÖHZB/DD 4554

RIFIFI des Terres de la Rairie - CIB, Ch.A, SK, Slo, Chor, H

QUEENCY della Baia Azzurra
žlutá
LOI

QUEENCY della Baia Azzurra

Výstava Třída Ocenění
CACIB Klatovy - CZ 18. 09. 2022 rozhodčí Fairaislová Lenka - CZ mezitřída V2 r.CAC r.CACIB
CAC Olomouc - CZ 04. 09. 2022 rozhodčí Bojan Mataković - HR mezitřída V1 CAC CAC - CMKU Národní vítěz CZ 2022 BOS
CACIB Mladá Boleslav - CZ 21. 08. 2022 rozhodčí Kučerová Martina - CZ mezitřída V1 CAC CAC - CMKU CACIB BOB
TRIO CACIB Praha - CZ 07. 08. 2022 rozhodčí Krinke Milan - CZ mezitřída V1 CAC CAC - CMKU CACIB BOS
TRIO CACIB Praha - CZ 06. 08. 2022 rozhodčí Klobása Karel - CZ mezitřída V1 CAC CAC - CMKU CACIB BOS Crufts kvalifikace
TRIO CACIB Praha - CZ 05. 08. 2022 rozhodčí Terézia Gargušová - SK mezitřída V1 CAC CAC - CMKU CACIB BOS
CAC Mladá Boleslav - CZ 17. 07. 2022 rozhodčí Klobása Karel - CZ mezitřída V1 CAC CAC - CMKU Národní vítěz CZ 2022 BOB
CAC Klatovy - CZ 03. 07. 2022 rozhodčí Jandová Jiřina - CZ mezitřída V1 CAC CAC - CMKU Národní vítěz CZ 2022 BOB
II.KV bez zadání klubového vítěze 19. 06. 2022 rozhodčí Gilmer Frank - D/černá,skvrnitá, Jose Manuel Monteiro Pacheco -P/modrá, Nándor Almási - H /žlutá,žíhaná mezitřída V1 CAC
LIII.Klubová výstava-Řásná 18. 06. 2022 rozhodčí Nándor Almási - H / černá, Václavík Miroslav - CZ / skvrnitá, Gilmer Frank - D / modrá, Jose Manuel Monteiro Pacheco - P / žlutá, žíhaná mezitřída V1 CAC
CACIB Litoměřice - CZ 22. 05. 2022 rozhodčí Klobása Karel - CZ mezitřída V1 CAC CAC - CMKU CACIB
SVP Mladá Boleslav - CZ 08. 05. 2022 rozhodčí Havelka Tibor - SK mezitřída V1 CAC Vítěz speciální výstavy a Memoriálu V.Krse 2022
CACIB České Budějovice - CZ 03. 04. 2022 rozhodčí Lozič Željko - SR mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Brno - CZ 05. 02. 2022 rozhodčí Schill Roberto - RO mladých V1 CAJC
CAC Brno - CZ 09. 01. 2022 rozhodčí Fairaislová Lenka - CZ mladých V1 CAJC
CACIB České Budějovice - CZ 10. 10. 2021 rozhodčí Bierwolf Hans - A mladých V1 CAJC BOJ BOS
WDS Brno -CZ 02. 10. 2021 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ černá,skvrnitá / Krinke Milan - CZ modrá,žíhaná,žlutá mladých V2
SVP při WDS Brno 01. 10. 2021 rozhodčí Mignot Gerard (Fr) černá, skvrnitá / Szutkiewitz Andrzej (Pl) modrá, žlutá, žíhaná mladých V1 CAJC Vítěz speciální výstavy mladých 2021
CACIB Brno - CZ 29. 09. 2021 rozhodčí Matakovič Bojan - HR mladých V1 CAJC
CAC Olomouc - CZ 05. 09. 2021 rozhodčí Kučerová Martina - CZ dorostu VN1
CACIB Mladá Boleslav - CZ 29. 08. 2021 rozhodčí Szutkiewitz Andrzej - PL dorostu VN1
CACIB Brno - CZ 15. 08. 2021 rozhodčí Jelínková Edita - CZ dorostu VN1
CACIB Brno - CZ 14. 08. 2021 rozhodčí Chmiel Boguslaw - PL dorostu VN1
CACIB Klatovy - CZ 01. 08. 2021 rozhodčí Cepková Renata - CZ dorostu VN1
CAC Mladá Boleslav - CZ 18. 07. 2021 rozhodčí Klobása Karel - CZ dorostu VN1
CAC Klatovy - CZ 04. 07. 2021 rozhodčí Šimek František - CZ dorostu VN1
CACIB Brno - CZ 27. 06. 2021 rozhodčí Kuriata Okarmus Monika - PL dorostu VN1
II.KV bez zadání klubového vítěze 13. 06. 2021 rozhodčí Wanda Kotik (PL) - černá, skvrnitá / Martina Kučerová (CZ) - modrá, žlutá, žíhaná dorostu VN1
LII.Klubová výstava-Řásná 12. 06. 2021 rozhodčí žlutá/žíhaní-Wanda Kotik PL,modrá/skvrnitá-Jan Čelakovský CZ,černá-Martina Kučerová CZ dorostu VN1
KV Bojná - SK 15. 05. 2021 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - modrá, žlutá, žíhaná, Ing.Matyáš Jaroslav - černá, skvrnitá štěňat VN1