BONNO Beautiful Blue Ballerines - Ch.CZ

Číslo zápisu: 
SPKP 1257
Číslo čipu: 
900118000374116
Narozen: 
Pátek, 7. Srpen 2015
Pohlaví: 
pes
Barva: 
modrá

POKER Myszatka - CIB, Ch,Ltv, PL, JCh.PL
modrá
PKR.II-

POKER Myszatka - CIB, Ch,Ltv, PL, JCh.PL

CASHMERE HEAVENLY BLUE Margarejro - CIB, GCh.BU, RO, Ch.PL, RO, GR, BG, Ltv
modrá
PKR.II-102269

CASHMERE HEAVENLY BLUE Margarejro - CIB, GCh.BU, RO, Ch.PL, RO, GR, BG, Ltv

VALDEZ della Baia Azzurra - CIB, Ch.It, Fr, Esp, A, SLO,
modrá
LOI 07/96605

VALDEZ della Baia Azzurra - CIB, Ch.It, Fr, Esp, A, SLO,

U GUCCI della Baia Azzurra
modrá
LOI 06/61992

U GUCCI della Baia Azzurra

ROSEMARI della Baia Azzurra
černá do modrých
LOI 03/67700

ROSEMARI della Baia Azzurra

KAMIRA Margarejro - CIB, Ch.PL, RO, JCh.PL
černá do modrých
PKR.II-87355

KAMIRA Margarejro - CIB, Ch.PL, RO, JCh.PL

TEGLATH FALAZAR de la Benjamine - Ch.PL, JCh.PL
černá do modrých
PKR.II-74865

TEGLATH FALAZAR de la Benjamine - Ch.PL, JCh.PL

VIVA VAE VICTIS Margarejro
modrá
PKR.II-

VIVA VAE VICTIS Margarejro

KAMEA KrainaHdanes - CIB, Ch.PL, JCh.PL, WW09
modrá
PKR.II-99541

KAMEA KrainaHdanes - CIB, Ch.PL, JCh.PL, WW09

MUFASA Margarejro
modrá
PKR.II-

MUFASA Margarejro

HIGH RESOLUTION dei Monti del Keraton - CIB, Ch.PL
modrá
LOI 03/114706 PKR.II-76864

HIGH RESOLUTION dei Monti del Keraton - CIB, Ch.PL

JOVANKA Myszatka - CIB, Ch.PL, JCh.PL
modrá
PKR.II-72761

JOVANKA Myszatka - CIB, Ch.PL, JCh.PL

KASSANDRA Cynos Familiaris
modrá
PKR.II-

QUIXOTE-B del Regno di Fantasia - CIB, Ch.PL, H
modrá
PKR.II-79893

QUIXOTE-B del Regno di Fantasia - CIB, Ch.PL, H

KALINA Calamites
modrá
PKR.II-

ADYSS Dajhar - dog
modrá
CMKU/ND/20 371/11 SPKP 950

ADYSS Dajhar - dog

BERLUSCONI SILVIO von Mraque
modrá
CMKU/ND/19 315/08/10

BERLUSCONI SILVIO von Mraque

SAPHYR de L'orangerie des Perles Rares - CIB, Ch.Lux, Fr, Bel, JCh.Lux
modrá
LOF2DAL 58 499/7 803

SAPHYR de L'orangerie des Perles Rares  - CIB, Ch.Lux, Fr, Bel, JCh.Lux

FERDJANNI v.d.Niebelungenburg - Ch.DDC
modrá
VDH/DDC 107 414

FERDJANNI v.d.Niebelungenburg - Ch.DDC

ORPHEE du Val de l'Amitie - Ch.Lux
černá do modrých
SHSB 308911

BERYL z Bašteckého dvora - VCh.CZ, Ch.SK
modrá
CMKU/ND/17 808/04/06

BERYL z Bašteckého dvora - VCh.CZ, Ch.SK

JUMPER Myszatka - CIB, GCh.SK, Ch.CZ, SK, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/16 986/-02/02/03 PKR.II-

JUMPER Myszatka - CIB, GCh.SK, Ch.CZ, SK, JCh.CZ

ERA Chvalčovický luh
modrá
CMKU/ND/15 618/99/01

ERA Chvalčovický luh

KARIN Dajhar - dog
modrá
CMKU/ND/17 956/05/07

QUANTO Dog-Lome - Ch.CZ
modrá
CMKU/ND/17 061/02/04

QUANTO Dog-Lome - Ch.CZ

MICHELANGELO-B
modrá
LOI 01/15820 VDH DDC 111897

MICHELANGELO-B

ELISHA v.Schloss Nordkirchen - Ch.CZ
černá do modrých
CMKU/ND/16 214/-00/99 VDH/DDC 107 828

ELISHA v.Schloss Nordkirchen - Ch.CZ

DAJA Dajhar - dog
modrá
CMKU/ND/16 298/01/02

DAJA Dajhar - dog

LE ROY des Terres de la Rairie - Ch.CZ
modrá
CMKU/ND/14 620/-96/95/97 LOF2DAL 048394/14620

LE ROY des Terres de la Rairie - Ch.CZ

ANIE Chvalčovický luh
modrá
CMKU/ND/13 434/95

Výstava Třída Ocenění
KV Bojná - SK 15. 05. 2021 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - modrá, žlutá, žíhaná, Ing.Matyáš Jaroslav - černá, skvrnitá čestná V1
SVP Bojná - SK 13. 09. 2020 rozhodčí MVDr. Martina Ellerová SK - feny, Martin Šipkovský SK - psi vítězů V3
KV Bojná - SK 12. 09. 2020 rozhodčí Kotik Wanda -PL černá,skvrnitá , Polgár Andráš -RS modrá,žíhaná,žlutá čestná V1
SVP Komarom - H 05. 10. 2019 rozhodčí Dainora Sudeikiene - LT vítězů V2 r.CAC
SVP Bojná - SK 24. 08. 2019 rozhodčí Dr. Horst Hollensteiner - DE ,Veronique Maunder - FR vítězů V2 r.CAC
II.Klubová výstava 21. 07. 2019 rozhodčí Dr.Franzetti Milena - IT - modrá, žlutá, žíhaná, Dr.Murante Amélia - It - černá, skvrnitá otevřená V1 CAC BOS
L. Klubová výstava Šafránkův mlýn 20. 07. 2019 rozhodčí Dr.Murante Amélia IT - modrá, Dr. Franceti Milena IT - černá, MUDr.Čelakovský Jan CZ - skvrnitá, Kučerová Martina CZ - žlutá, žíhaná otevřená V1 CAC
KV Bojná - SK 02. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, feny, Delahaye Matthieu - Fr psi otevřená V3
SVP Bojná - SK 01. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, psi, Delahaye Matthieu - Fr feny otevřená V3
CAC Mladá Boleslav - CZ 08. 05. 2019 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan - CZ otevřená V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 27. 01. 2019 rozhodčí Shiyan Volodymyr - UA otevřená V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 26. 01. 2019 rozhodčí Vanža Sergej - SK otevřená V1 CAC
CACIB Nitra - SK 25. 01. 2019 rozhodčí Fairaislová Lenka - CZ otevřená V1 CAC CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 09. 12. 2018 rozhodčí Harnik Sebastian - PL otevřená V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 08. 12. 2018 rozhodčí MVDr.Uroševič Milivoje - RS otevřená V1 CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 28. 10. 2018 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK otevřená V3
CACIB Bratislava - SK 27. 10. 2018 rozhodčí Korosz András - H otevřená V3
CACIB Bratislava - SK 26. 10. 2018 rozhodčí Class Anne-Maria - Fr otevřená V1 CAC
CACIB Komarom - H 21. 10. 2018 rozhodčí Gülix Willi - D otevřená V1 CACA res.CACIB
CACIB Komarom - H 20. 10. 2018 rozhodčí Martin Jean Francoise - Fr otevřená V1 CAC CACIB Cruft's kval. BOS
SVP Komarom - H 20. 10. 2018 rozhodčí Konrad Tijana - SRB otevřená V1 CAC
CACIB Komárom - H 19. 10. 2018 rozhodčí Nandor Almasi - H otevřená V1 ---
CACIB České Budějovice - CZ 07. 10. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ otevřená V1 CAC CAC-ČMKU CACIB BOS
SVP Bojná - SK 06. 10. 2018 rozhodčí Jakopač Robert - HR otevřená V4
XLIX. Klubová výstava Šafránkův mlýn 18. 08. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav (CZ) - černá, Adlt Vladimír (CZ) - skvrnitá, Abad Jose Garcia (E) - žlutá, žíhaná, Neugel Michael (CH) - modrá otevřená V2 r.CAC
CACIB Velká Ida - SK 08. 07. 2018 rozhodčí Csaba Pettko - H otevřená V1 CAC res.CACIB
CACIB Velká Ida - SK 07. 07. 2018 rozhodčí Bíroš Milan - SK otevřená V1
CACIB Brno - CZ 24. 06. 2018 rozhodčí Krinke Milan - CZ otevřená V1 CAC
CACIB Nitra - SK 10. 06. 2018 rozhodčí Mellin Charlotta - SE otevřená VD1
CACIB Nitra - SK 09. 06. 2018 rozhodčí Fairaislová Lenka - CZ otevřená V1 CAC res.CACIB
CACIB Lučenec - SK 13. 05. 2018 rozhodčí Harris Brian - NZ otevřená VD2
CACIB Lučenec - SK 12. 05. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ otevřená V2 r.CAC
SVP Mladá Boleslav - CZ 08. 05. 2018 rozhodčí Krinke Milan - CZ otevřená V1 CAC
CACIB Praha - CZ 06. 05. 2018 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan otevřená VD3
KV Bojná - SK 05. 05. 2018 rozhodčí Thierry Zalc (Fr) - modrá, žlutá, žíhaná Rückel Klaus (D) - černá, skvrnitá otevřená V3
CACIB České Budějovice - CZ 22. 04. 2018 rozhodčí Kvasnička Lubomír - CZ otevřená V1
CACIB Nitra - SK 07. 04. 2018 rozhodčí Drudi Enrico - It otevřená V2
CACIB Nitra - SK 11. 02. 2018 rozhodčí Szokol Erika - H otevřená V2 r.CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 10. 02. 2018 rozhodčí Krinke Milan - CZ otevřená V2 r.CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 10. 12. 2017 rozhodčí Lozić Žieljko - SRB otevřená V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 09. 12. 2017 rozhodčí Priehoda Marián - SK otevřená V3
CAC Plavecky Štvrtok - SK 27. 08. 2017 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK otevřená V3
XLVIII. KV Hradec nad Moravicí 26. 08. 2017 rozhodčí Rücker Klaus (D) - černá, Kotík Vanda (PL) - modrá, McGlynn Yvonne (SC) - skvrnitá, McGlynn John (SC) - žlutá, žíhaná otevřená VD
KV Bojná - SK 27. 05. 2017 rozhodčí Nandor Almasi - H, .Bíroš Milan - SK (štěňata, dorost, čestná) mezitřída V1 --
CACIB Bratislava - SK 21. 08. 2016 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK mladých VD4
CACIB Nitra - SK 11. 06. 2016 rozhodčí Bíroš Milan - SK mladých VD2
CACIB Lučenec - SK 08. 05. 2016 rozhodčí xxx mladých V1 CAJC
CAC Lučenec - SK 07. 05. 2016 rozhodčí xxx mladých V1 CAJC Vítěz Slovenska mladých
CACIB Nitra - SK 03. 04. 2016 rozhodčí xxx dorostu VN1
CACIB Nitra - SK 02. 04. 2016 rozhodčí Zaur Agabeyli - AZ dorostu VN3
CACIB Nitra - SK 28. 11. 2015 rozhodčí Petkoviča Beata - LV štěňat N1
AYSHA LOLA Taura Stars modrá 19.05.2020
ARWA THERESS Taura Stars modrá 19.05.2020
ARON ROSE Taura Stars modrá 19.05.2020
ARGO Taura Stars modrá 19.05.2020
ANGIE Taura stars modrá 19.05.2020
ALISS Taura Stars modrá 19.05.2020