BEATRICE FROM HARLE Elizabeth ́s Meadows - GCh.SRB ,Ch.H, SRB, CZ, JCh.CZ, SRB, SK, šš-SK, H

Číslo zápisu: 
SPKP 1512/17
Narozen: 
Úterý, 7. Listopad 2017
Pohlaví: 
fena
Barva: 
skvrnitá

PARODIE D'AMOUR of Austria Great Stars - CIB, GCh.SK, Ch.H, RO, SK, JCh.H, SK, SRB
skvrnitá
MET.Dog 273/14

PARODIE D'AMOUR of Austria Great Stars - CIB, GCh.SK, Ch.H, RO, SK, JCh.H, SK, SRB

PICASSO of Austria Great Stars
šedý tygr
MET.Dog 1704

PICASSO of Austria Great Stars

EL-KING of Austria Great Stars - CIB, Ch.H, SK, SLO
skvrnitá
MET.Dog 676

EL-KING of Austria Great Stars - CIB, Ch.H, SK, SLO

FLY TO SUCCESS Claudia Bohemica - CIB, GCh.SK, Ch.H, BIH, CZ, SK, A, JCh.SK
černá
ÖHZB/DD 4780 CMKU/ND/18 200/05

FLY TO SUCCESS Claudia Bohemica - CIB, GCh.SK, Ch.H, BIH, CZ, SK, A, JCh.SK

Nilusparti JULIE MON COEUR
skvrnitá
ÖHZB/DD 4809

Nilusparti JULIE MON COEUR

CREME DE LA CREME of Austria Great Stars - CIB, Ch.SK, H, BIH, JCh.A
černá
ÖHZB/DD 4852

CREME DE LA CREME of Austria Great Stars - CIB, Ch.SK, H, BIH, JCh.A

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,
černá
LOF2DAL 62 927/8 389

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,

FATIMA Říčanská hvězda - CIB, Ch.SR, H, A, SLO, BIH, JCh.H
černá
CMKU/ND/17 590/04 ÖHZB/DD

FATIMA Říčanská hvězda - CIB, Ch.SR, H, A, SLO, BIH, JCh.H

PEARL v.d.P. Altenburger
skvrnitá
MET.Dog/1733/11

PEARL v.d.P. Altenburger

GWENTIN TARANTINO v.Meissner Land - CIB, JCh.D
skvrnitá
VDH/DDC 121 140

GWENTIN TARANTINO v.Meissner Land - CIB, JCh.D

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,
černá
VDH/DDC 115 741

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,

EBONY v.Meissner Land - Ch.DDC
skvrnitá
VDH/DDC 118 333

EBONY v.Meissner Land - Ch.DDC

IMAGE Claudia Bohemica
skvrnitá
CMKU/ND/19 081/08 MET.Dog 551/H/08

IMAGE Claudia Bohemica

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A
skvrnitá
ÖHZB/DD 4738 LOF 064136

VEEDAM des Terres de la Rairie - Ch.A, JCh.A

FINLANDIA Claudia Bohemica - Ch.CZ
černá
CMKU/ND/18 201/05/07

FINLANDIA Claudia Bohemica - Ch.CZ

IVANČICA Sanctus Rochus - GCh. RO, CZ, Ch.BAL, CG, RO, SRB, H, CZ, JCh.H, Cro, SK
černá
SPKP 1320 HR 11077 ND

IVANČICA Sanctus Rochus - GCh. RO, CZ, Ch.BAL, CG, RO, SRB, H, CZ, JCh.H, Cro, SK

YAHOO from Valvasor's Land
černá

YAHOO from Valvasor's Land

OREGON from Valvasor's Land
skvrnitá
SLR/ND

OREGON from Valvasor's Land

DHIRAN de la Benjamine
skvrnitá
LOF2DAL 69911/9087

DHIRAN de la Benjamine

FEMME FATALE from Valvasor's Land
skvrnitá
SLR/ND 1495

FEMME FATALE from Valvasor's Land

NERISSA from Valvasor's Land - Ch.Nl
černá
SLR/ND 1744

NERISSA from Valvasor's Land - Ch.Nl

GALLILEO from Valvasor's Land
skvrnitá
SLR/ND 1543

GALLILEO from Valvasor's Land

ZSA ZSA from Valvasor's Land
SLR/ND 1330

AFRIKA Sanctus Rochus
skvrnitá
HR 10951

AFRIKA Sanctus Rochus

ZIPPO-A della Baia Azzurra - Ch.HR, A, SLO
skvrnitá
HR 10609

ZIPPO-A della Baia Azzurra - Ch.HR, A, SLO

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,
černá
VDH/DDC 115 741

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,

ROTTWAILER della Baia Azzurra
skvrnitá
LOI 04/21447

PANNA MIGOTKA Moloseum - JCh.HR
černá
HR 10662 ND

PANNA MIGOTKA Moloseum - JCh.HR

BEN v.Stubental
černá
VDH/DDC 119 840

BEN v.Stubental

DASZENKA Moloseum - Ch.PL, JCh.PL
skvrnitá
PKR.II-90535

DASZENKA Moloseum - Ch.PL, JCh.PL

Výstava Třída Ocenění
CACIB Nitra - SK 19. 07. 2020 rozhodčí Šipkovský Martin - SK šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 18. 07. 2020 rozhodčí Priehoda Marián - SK šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 17. 07. 2020 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC CACIB
CACIB Brno - CZ 02. 02. 2020 rozhodčí Piskay Vladimír - SK šampionů V1 CAC r.CACIB
CACIB Brno - CZ 01. 02. 2020 rozhodčí Habig Christofer - DE šampionů V1 CAC r.CACIB
CACIB Nitra - SK 26. 01. 2020 rozhodčí László Erdős - H šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 25. 01. 2020 rozhodčí Ligita Zake - LV šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Nitra - SK 24. 01. 2020 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů V1 CAC
CAC Brno - CZ 12. 01. 2020 rozhodčí MVDr.Šťourač Milan - CZ vítězů V1 CAC CAC - CMKU Národní vítěz CZ 2020 BOS
CACIB Praha - CZ 01. 12. 2019 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK šampionů V1 CAC CAC-ČMKU CACIB BOS
CACIB Praha - CZ 30. 11. 2019 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů V1 CAC
CAC Turija - SRB 22. 09. 2019 rozhodčí Petkeviča Beata - LTV šampionů V1 CAC
CACIB Bačka Topola - SRB 21. 09. 2019 rozhodčí Gere Tibor - SRB šampionů V1 CAC res.CACIB
CAC Olomouc - CZ 08. 09. 2019 rozhodčí MVDr.Štourač Milan - CZ mezitřída V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz CZ 2019 BOB
CACIB Mladá Boleslav - CZ 25. 08. 2019 rozhodčí p.Kučerová Martina - CZ mezitřída V1 CAC res.CACIB
SVP Bojná - SK 24. 08. 2019 rozhodčí Dr. Horst Hollensteiner - DE ,Veronique Maunder - FR vítězů V1 CAC
CACIB Bratislava - SK 18. 08. 2019 rozhodčí p.Vondrouš Otakar - CZ mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 17. 08. 2019 rozhodčí p.Řehánek Petr - CZ mezitřída V1 CAC CACIB BOS
CACIB Velka Ida - SK 07. 07. 2019 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V1 CAC
CACIB Velka Ida - SK 06. 07. 2019 rozhodčí Vanža Sergej - SK šampionů V1 CAC
KV Bojná - SK 02. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, feny, Delahaye Matthieu - Fr psi mezitřída V2 r.CAC
SVP Bojná - SK 01. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, psi, Delahaye Matthieu - Fr feny mezitřída V2 r.CAC
CACIB Brno - CZ 03. 02. 2019 rozhodčí Krinke Milan - CZ mladých V1 CAJC BOJ BOB
CACIB Brno - CZ 02. 02. 2019 rozhodčí Szutkiewitz Andrzej - PL mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Bratislava - SK 26. 10. 2018 rozhodčí Class Anne-Maria - Fr mladých V1 CAJC
CACIB Komarom - H 20. 10. 2018 rozhodčí Martin Jean Francoise - Fr mladých V1 HPJ Cruft's kval.
SVP Komarom - H 20. 10. 2018 rozhodčí Konrad Tijana - SRB mladých V1 HPJ Vítěz mladých speciální výstavy H 2018
SVP Bojná - SK 06. 10. 2018 rozhodčí Jakopač Robert - HR mladých V2
CACIB Bačka Topola - SRB 30. 09. 2018 rozhodčí Vladimír Žižakov mladých V1 CAJC BOJ BOB
CAC Turija - SRB 29. 09. 2018 rozhodčí Sunčica Lazić mladých V1 CAJC BOJ BOB
CACIB Mladá Boleslav - CZ 26. 08. 2018 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL mladých V2
XLIX. Klubová výstava Šafránkův mlýn 18. 08. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav (CZ) - černá, Adlt Vladimír (CZ) - skvrnitá, Abad Jose Garcia (E) - žlutá, žíhaná, Neugel Michael (CH) - modrá mladých V2
CACIB Velká Ida - SK 08. 07. 2018 rozhodčí Csaba Pettko - H dorostu VN1
CACIB Velká Ida - SK 07. 07. 2018 rozhodčí Bíroš Milan - SK dorostu VN1
KV Szilvasvarad - H 20. 05. 2018 rozhodčí Kotik Wanda - PL, Mignot Gerard - Fr dorostu VN1 Best puppy, BIS puppy
CACIB Szilvasvarad - H 20. 05. 2018 rozhodčí Kotik Wanda - PL dorostu VN1
CACIB Szilvasvarad - H 19. 05. 2018 rozhodčí Nandor Almasi - H dorostu VN1
CACIB Lučenec - SK 12. 05. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ dorostu VN1
KV Bojná - SK 05. 05. 2018 rozhodčí Thierry Zalc (Fr) - modrá, žlutá, žíhaná Rückel Klaus (D) - černá, skvrnitá štěňat VN1