AURA Colloredo Tilia - Ch.SK

Číslo zápisu: 
CMKU/ND/21 655/15
Narozen: 
Neděle, 21. Červen 2015
Pohlaví: 
fena
Barva: 
modrá

FABERGÉ von Mraque - CIB, GCh.CZ, Ch.CZ, SK, A, CMKU, JCh.CZ, SK, H
modrá
CMKU/ND/20 809/12/14

FABERGÉ von Mraque - CIB, GCh.CZ, Ch.CZ, SK, A, CMKU, JCh.CZ, SK, H

CARLOS della Baia Azzurra
černá do modrých
ÖHZB 5210 LOI

CARLOS della Baia Azzurra

ERASHAD de la Benjamine - Ch.Fr
černá do modrých
LOF2DAL 71 293/9 146

ERASHAD de la Benjamine - Ch.Fr

CASSIUS Expletus Hungaricus - JCh.H
modrá
MET.Dog. 8819/04

CASSIUS Expletus Hungaricus - JCh.H

CHITRA de la Benjamine
černá do modrých
LOF2DAL 69233/11367

USKAYA della Baia Azzurra
modrá
LOI 08/6202

USKAYA della Baia Azzurra

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,
černá
LOF2DAL 62 927/8 389

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,

PINUP della Baia Azzurra
modrá
LOI 02/8044

PINUP della Baia Azzurra

BEDŘIŠKA von Mraque - CIB, Ch.CZ, SK, A, H, JCh.CZ, SK
modrá
CMKU/ND/19 318/08/10

BEDŘIŠKA von Mraque - CIB, Ch.CZ, SK, A, H, JCh.CZ, SK

SAPHYR de L'orangerie des Perles Rares - CIB, Ch.Lux, Fr, Bel, JCh.Lux
modrá
LOF2DAL 58 499/7 803

SAPHYR de L'orangerie des Perles Rares  - CIB, Ch.Lux, Fr, Bel, JCh.Lux

FERDJANNI v.d.Niebelungenburg - Ch.DDC
modrá
VDH/DDC 107 414

FERDJANNI v.d.Niebelungenburg - Ch.DDC

ORPHEE du Val de l'Amitie - Ch.Lux
černá do modrých
SHSB 308911

BERYL z Bašteckého dvora - VCh.CZ, Ch.SK
modrá
CMKU/ND/17 808/04/06

BERYL z Bašteckého dvora - VCh.CZ, Ch.SK

JUMPER Myszatka - CIB, GCh.SK, Ch.CZ, SK, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/16 986/-02/02/03 PKR.II-

JUMPER Myszatka - CIB, GCh.SK, Ch.CZ, SK, JCh.CZ

ERA Chvalčovický luh
modrá
CMKU/ND/15 618/99/01

ERA Chvalčovický luh

ARISA Akira Primera Perra
modrá
CMKU/ND/20 880/13/15

JOHAN Apollo Dog - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, SK, CRO, JCh.CZ, SK
černá do modrých
CMKU/ND/20 072/10/12

JOHAN Apollo Dog - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, SK, CRO, JCh.CZ, SK

KUNDAM dei Monti del Keraton - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, PL, SR, H, A, JCh.CZ, SR
modrá
CMKU/ND/18 787/-07/06/08 LOI 07/47987

KUNDAM dei Monti del Keraton - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, PL, SR, H, A, JCh.CZ, SR

JOSEPH dei Monti del Keraton
modrá
LOI 05/105254

JOSEPH dei Monti del Keraton

GEMMA dei Monti del Keraton
modrá
LOI 02/130146

GEMMA dei Monti del Keraton

Nagyiregi BROOKLYNE
černá do modrých
CMKU/ND/19 239/-08/07/09 MET.Dog.200/07

CASSIUS Expletus Hungaricus - JCh.H
modrá
MET.Dog. 8819/04

CASSIUS Expletus Hungaricus - JCh.H

KYARA v.Gigantic Blau - Ch.H, JCh.H
černá do modrých
MET.Dog. 9613/05

KYARA v.Gigantic Blau - Ch.H, JCh.H

AKIRA Cameron dog Czech
modrá
CMKU/ND/20 013/10/12

AKIRA Cameron dog Czech

CERBERUS de la Benjamine - Ch.CZ, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/19 033/-08/07 LOF 69106

CERBERUS de la Benjamine - Ch.CZ, JCh.CZ

UXALANDA de la Benjamine
modrá
LOF2DAL 62604/8372

UXALANDA de la Benjamine

ACHAÏA de la Benjamine
modrá
LOF 66107/11192

ACHAÏA de la Benjamine

CAMERON Apollo Dog
modrá
CMKU/ND/18 668/07/09

CAMERON Apollo Dog

QUANTO Dog-Lome - Ch.CZ
modrá
CMKU/ND/17 061/02/04

QUANTO Dog-Lome - Ch.CZ

HEERA Dajhar - dog
modrá
CMKU/ND/17 154/03/04

Výstava Třída Ocenění
CACIB Nitra - SK 17. 09. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK šampionů V3
CACIB Nitra - SK 16. 09. 2017 rozhodčí Vanža Sergej - SK šampionů V3
CAC Plavecky Štvrtok - SK 27. 08. 2017 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK vítězů V3
XLVIII. KV Hradec nad Moravicí 26. 08. 2017 rozhodčí Rücker Klaus (D) - černá, Kotík Vanda (PL) - modrá, McGlynn Yvonne (SC) - skvrnitá, McGlynn John (SC) - žlutá, žíhaná vítězů V
CACIB Bratislava - SK 20. 08. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK šampionů V3
CACIB Bratislava - SK 19. 08. 2017 rozhodčí Bíroš Milan - SK šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 04. 06. 2017 rozhodčí Lovendskjaer Svend - DK mezitřída V1 --
CACIB Nitra - SK 03. 06. 2017 rozhodčí Gonzalbo Lorenzo Maite - E mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 02. 06. 2017 rozhodčí Luscott Jeff - UK mezitřída V1 CAC
CACIB Lučenec - SK 07. 05. 2017 rozhodčí Csaba Pettko - H šampionů V1 CAC
CACIB Lučenec - SK 06. 05. 2017 rozhodčí Priehoda Marián - SK šampionů V2 r.CAC
CACIB Brno - CZ 05. 02. 2017 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů V1 --
CACIB Brno - CZ 04. 02. 2017 rozhodčí Mignot Gerard - FR šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 15. 01. 2017 rozhodčí Vanzha Sergej - SK šampionů V1 CAC
CACIB Nitra - SK 14. 01. 2017 rozhodčí Benkovský Milan - SK šampionů V2 r.CAC
CAC Brno - CZ 08. 01. 2017 rozhodčí Krinke Milan - CZ vítězů V1 --
CACIB Nitra - SK 04. 12. 2016 rozhodčí Matakovič Bojan - HR šampionů V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 03. 12. 2016 rozhodčí Zaza Omarov šampionů V2 r.CAC
CACIB Bratislava - SK 06. 11. 2016 rozhodčí Krinke Milan - SK šampionů V2 r.CAC
CACIB Bratislava - SK 05. 11. 2016 rozhodčí Poltri Daniele - It šampionů V2 r.CAC
CACIB Bačka Topola - SRB 02. 10. 2016 rozhodčí Zake Ligits - LT mezitřída V1 CAC CACIB BOB
CAC Turija - SRB 01. 10. 2016 rozhodčí Siewert Falk - D mezitřída V1 CAC
XLVII. KV Bolevec - CZ 11. 09. 2016 rozhodčí Körosz András (H) - černá, Dr.Holensteiner Horst (D) - skvrnitá, Almasi Nandor (H) - žlutá, žíhaná, Oseli - Donati Ksenija (SLO) - modrá mladých V4
CACIB Bratislava - SK 21. 08. 2016 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK mladých VD
CACIB Bratislava - SK 20. 08. 2016 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mladých VD
CAC Mladá Boleslav - CZ 19. 07. 2016 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mladých V2
CACIB Velká Ida - SK 03. 07. 2016 rozhodčí xxx mladých V2
CAC Velká Ida - SK 02. 07. 2016 rozhodčí xxx mladých V3
CACIB Nitra - SK 12. 06. 2016 rozhodčí Yerusalimsky Eugene - RU mladých V3
CACIB Nitra - SK 11. 06. 2016 rozhodčí Bíroš Milan - SK mladých VD
CAC Nitra - SK 10. 06. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - SK mladých V4
CAC Radava - SK 15. 05. 2016 rozhodčí Priehoda Marián - černá, skvrnitá, Havelka Tibor - modrá, žlutá, žíhaná mladých VD3
CAC Radava - SK 14. 05. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - černá, skvrnitá, Priehoda Marián - modrá, žlutá, žíhaná mladých V3
CACIB Lučenec - SK 08. 05. 2016 rozhodčí xxx mladých V2
CAC Lučenec - SK 07. 05. 2016 rozhodčí xxx mladých V4
CACIB Nitra - SK 03. 04. 2016 rozhodčí xxx mladých V4
CACIB Nitra - SK 02. 04. 2016 rozhodčí Zaur Agabeyli - AZ mladých V4
CACIB Brno - CZ 07. 02. 2016 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL dorostu VN3
CACIB Brno - CZ 06. 02. 2016 rozhodčí Krinke Milan - CZ dorostu VN2
CACIB Nitra - SK 17. 01. 2016 rozhodčí Havelka Tibor - SK dorostu VN1
CACIB Nitra - SK 16. 01. 2016 rozhodčí Benkovský Milan - SK dorostu VN1
CACIB Nitra - SK 29. 11. 2015 rozhodčí Mladenovič M.- RS štěňat VN2
CACIB Nitra - SK 28. 11. 2015 rozhodčí Petkoviča Beata - LV štěňat VN2
CAMARO Badan Slovakia modrá 17.04.2019
BRITT Badan-Slovakia modrá 15.12.2017
BRIAN Badan-Slovakia modrá 15.12.2017
BLUE Badan-Slovakia modrá 15.12.2017
BERRY Badan-Slovakia modrá 15.12.2017
BARNEY Badan-Slovakia modrá 15.12.2017