ARTUS FROM BLUE Elizabeth's Meadows - Ch.H, JCh.SRB, SK, PL, CZ, šš-SK, H

Číslo zápisu: 
SPKP 1509
Narozen: 
Pátek, 13. Říjen 2017
Pohlaví: 
pes
Barva: 
modrá

EVANGEL LION della Baia Azzurra
modrá
ROI 108635 LOF 77275

EVANGEL LION della Baia Azzurra

BUCEFALO della Baia Azzurra
modrá
LOI 11/29895

BUCEFALO della Baia Azzurra

UN GITANO della Baia Azzurra
modrá
ROI 86203

UN GITANO della Baia Azzurra

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,
černá
LOF2DAL 062927/08389

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,

PIN UP della Baia Azzurra
modrá
LOI

PIN UP della Baia Azzurra

VALKIRIA della Baia Azzurra - CIB, Ch.It
modrá
LOI 07/96608

VALKIRIA della Baia Azzurra - CIB, Ch.It

U GUCCI della Baia Azzurra
modrá
LOI 06/61992

U GUCCI della Baia Azzurra

ROSEMARI della Baia Azzurra
černá do modrých
LOI 03/67700

ROSEMARI della Baia Azzurra

BAHIA della Baia Azzurra
černá do modrých
ROI

BAHIA della Baia Azzurra

VALDEZ della Baia Azzurra - CIB, Ch.It, Fr, Esp, A, SLO,
modrá
LOI 07/96605

VALDEZ della Baia Azzurra - CIB, Ch.It, Fr, Esp, A, SLO,

U GUCCI della Baia Azzurra
modrá
LOI 06/61992

U GUCCI della Baia Azzurra

ROSEMARI della Baia Azzurra
černá do modrých
LOI 03/67700

ROSEMARI della Baia Azzurra

RASMIDA della Baia Azzurra
černá do modrých
ROI 03/72035

POLE POSITION della Baia Azzurra - CIB, Ch. It, DDC, VDH, FR, E
černá do modrých
LOI 02/08041

POLE POSITION della Baia Azzurra - CIB, Ch. It, DDC, VDH, FR, E

PENELOPE della Baia Azzurra
černá do modrých
LOI 02/19414

GERALDINE GRACE BLUE Hradecká Hvězda - GCh. RO, Ch.RO, H, JCh.H, Ch.š.SK
modrá
CMKU/ND/21 454/14

GERALDINE GRACE BLUE Hradecká Hvězda - GCh. RO, Ch.RO, H, JCh.H, Ch.š.SK

YPERID Dolanský dvůr - CIB, GCh.SK, CZ, Ch.CZ, SK, CMKU
modrá
CMKU/ND/19 732/09/11

YPERID Dolanský dvůr - CIB, GCh.SK, CZ, Ch.CZ, SK, CMKU

KUNDAM dei Monti del Keraton - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, PL, SR, H, A, JCh.CZ, SR
modrá
CMKU/ND/18 787/-07/06/08 LOI 07/47987

KUNDAM dei Monti del Keraton - CIB, GCh.CZ, SK, Ch.CZ, PL, SR, H, A, JCh.CZ, SR

JOSEPH dei Monti del Keraton
modrá
LOI 05/105254

JOSEPH dei Monti del Keraton

GEMMA dei Monti del Keraton
modrá
LOI 02/130146

GEMMA dei Monti del Keraton

ANGELINA Blue Ecstasy - VCh.CZ
modrá
CMKU/ND/18 081/05/06

ANGELINA Blue Ecstasy - VCh.CZ

LOUIS Medium - CIB, Ch.PL, JCh.PL
modrá
PKR-ll 63089

LOUIS Medium - CIB, Ch.PL, JCh.PL

LOTA Dolanský dvůr
modrá
CMKU/ND/16 508/01/04

LOTA Dolanský dvůr

CLEMENTINA z Bašteckého dvora - VCh.CZ, SK
modrá
CMKU/ND/19 209/08/09

CLEMENTINA z Bašteckého dvora - VCh.CZ, SK

NABUCCO Cevelob - Ch.CZ, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/18 245/05/07

NABUCCO Cevelob - Ch.CZ, JCh.CZ

HIGH RESOLUTION dei Monti del Keraton - CIB, Ch.PL
modrá
LOI 03/114706 PKR.II-76864

HIGH RESOLUTION dei Monti del Keraton - CIB, Ch.PL

JOSEPHIN Cevelob - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/17 038/02/04

JOSEPHIN Cevelob - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ

BORA z Bašteckého dvora
modrá
CMKU/ND/17 810/04/07

BORA z Bašteckého dvora

JUMPER Myszatka - CIB, GCh.SK, Ch.CZ, SK, JCh.CZ
modrá
CMKU/ND/16 986/-02/02/03 PKR.II-

JUMPER Myszatka - CIB, GCh.SK, Ch.CZ, SK, JCh.CZ

ERA Chvalčovický luh
modrá
CMKU/ND/15 618/99/01

ERA Chvalčovický luh

Výstava Třída Ocenění
SVP Komarom - H 05. 10. 2019 rozhodčí Dainora Sudeikiene - LT vítězů V1 CAC Vítěz Speciální výstavy H 2019 BOS
CAC Turija - SRB 22. 09. 2019 rozhodčí Petkeviča Beata - LTV mezitřída V1 CAC
CACIB Bačka Topola - SRB 21. 09. 2019 rozhodčí Gere Tibor - SRB mezitřída V1 CAC res.CACIB
CAC Olomouc - CZ 08. 09. 2019 rozhodčí MVDr.Štourač Milan - CZ mezitřída V1 CAC CAC-CMKU Národní vítěz CZ 2019 BOS
CACIB Mladá Boleslav - CZ 25. 08. 2019 rozhodčí p.Kučerová Martina - CZ mezitřída V1 CAC CAC-ČMKU CACIB BOS
SVP Bojná - SK 24. 08. 2019 rozhodčí Dr. Horst Hollensteiner - DE ,Veronique Maunder - FR mezitřída V1 CAC
CACIB Velka Ida - SK 07. 07. 2019 rozhodčí Bíroš Milan - SK otevřená V1 CAC
CACIB Velka Ida - SK 06. 07. 2019 rozhodčí Vanža Sergej - SK mezitřída V1 CAC CACIB BOS
KV Bojná - SK 02. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, feny, Delahaye Matthieu - Fr psi mezitřída V1 CAC
SVP Bojná - SK 01. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, psi, Delahaye Matthieu - Fr feny mezitřída V1 CAC
CACIB Brno - CZ 03. 02. 2019 rozhodčí Krinke Milan - CZ mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Brno - CZ 02. 02. 2019 rozhodčí Szutkiewitz Andrzej - PL mladých V2
CACIB Nitra - SK 27. 01. 2019 rozhodčí Shiyan Volodymyr - UA mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 26. 01. 2019 rozhodčí Vanža Sergej - SK mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 25. 01. 2019 rozhodčí Fairaislová Lenka - CZ mezitřída V1 CAC
CAC Brno - CZ 13. 01. 2019 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK mladých V1 CAJC BOJ BOS
CACIB Bratislava - SK 27. 10. 2018 rozhodčí Korosz András - H mladých V1 CAJC
CACIB Bratislava - SK 26. 10. 2018 rozhodčí Class Anne-Maria - Fr mladých V1 CAJC BOJ BOS
CACIB Komarom - H 20. 10. 2018 rozhodčí Martin Jean Francoise - Fr mladých V1 HPJ Cruft's kval.
SVP Komarom - H 20. 10. 2018 rozhodčí Konrad Tijana - SRB mladých V1 HPJ Vítěz mladých speciální výstavy H 2018
SVP Bojná - SK 06. 10. 2018 rozhodčí Jakopač Robert - HR mladých V1 CAJC Vítěz mladých speciální výstavy SK 2018 BOJ BOS JBIS
CACIB Bačka Topola - SRB 30. 09. 2018 rozhodčí Vladimír Žižakov mladých V1 CAJC BOJ BOB
CAC Turija - SRB 29. 09. 2018 rozhodčí Sunčica Lazić mladých V1 CAJC BOJ BOB
KV Neuvic - Fr 16. 09. 2018 rozhodčí John Walsh - modrá, feny, Matthieu Delahaye - modrá, psi mladých V1 RH+ Klubový vítěz mladých Fr. 2018
CACIB Mladá Boleslav - CZ 26. 08. 2018 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL mladých V1 ---
XLIX. Klubová výstava Šafránkův mlýn 18. 08. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav (CZ) - černá, Adlt Vladimír (CZ) - skvrnitá, Abad Jose Garcia (E) - žlutá, žíhaná, Neugel Michael (CH) - modrá mladých V1 CAJC Klubový vítěz mladých CZ 2018
CAC Nowy Targ - PL 15. 07. 2018 rozhodčí Król Pietr - PL mladých V1 CWJC BOJ BOS
CAC Nowy Targ - PL 14. 07. 2018 rozhodčí Rogowská Anna - PL mladých V1 CWJC BOJ BOS
CACIB Velká Ida - SK 08. 07. 2018 rozhodčí Csaba Pettko - H dorostu VN1
CACIB Velká Ida - SK 07. 07. 2018 rozhodčí Bíroš Milan - SK dorostu VN1
KV Szilvasvarad - H 20. 05. 2018 rozhodčí Kotik Wanda - PL, Mignot Gerard - Fr dorostu VN1 Best puppy BIS puppy 3.místo
CACIB Szilvasvarad - H 20. 05. 2018 rozhodčí Kotik Wanda - PL dorostu VN1
CACIB Szilvasvarad - H 19. 05. 2018 rozhodčí Nandor Almasi - H dorostu VN1
CACIB Lučenec - SK 12. 05. 2018 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ dorostu VN1
KV Bojná - SK 05. 05. 2018 rozhodčí Thierry Zalc (Fr) - modrá, žlutá, žíhaná Rückel Klaus (D) - černá, skvrnitá dorostu VN1
CS Zadar - CRO 28. 04. 2018 rozhodčí Rucker Klaus - D štěňat N1
CACIB Satu Mare - RO 22. 04. 2018 rozhodčí Pedro Ivo Santos Bispo - PT dorostu VN1 Best puppy
CAC Satu Mare - RO 21. 04. 2018 rozhodčí Galyna Kalinichenko - UA dorostu VN1 Best puppy
CACIB Satu Mare - RO 21. 04. 2018 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK dorostu VN1 Best puppy
CACIB Nitra - SK 07. 04. 2018 rozhodčí Drudi Enrico - It štěňat VN1