ARGENTA Ora Dynasty - Ch.SK, JCh.SK

Číslo zápisu: 
CMKU/ND/21 409/14/17
Narozen: 
Středa, 16. Červenec 2014
Úmrtí: 
Sobota, 26. Prosinec 2020
Pohlaví: 
fena
Barva: 
černá

DAGON Zoborské Lúky - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK,
černá
SPKP 787

DAGON Zoborské Lúky - GCh.SK, Ch.SK, JCh.SK,

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,
černá
VDH/DDC 115 741

MANOLO v.d.Ofnethöhle - CIB, Ch.D, VDH,

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL
černá
VDH/DDC 109 006

VERDI v.d.Ofnethöhle - Ch.PL

LORRIS Bohemia Abrus - Ch.DDC, VDH
skvrnitá
CMKU/ND/14 311/96 VDH/DDC 105 782

LORRIS Bohemia Abrus - Ch.DDC, VDH

GINA v.d.Romantischen Strasse
černá
VDH/DDC 103 207

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw
skvrnitá
CMKU/ND/16 038/00

ARMIDA Claudia Bohemica - CIB, Ch.DDC, VDH, Monaka, A, Lux, Schw

VENDETTA de Royal Topaz - CIB, Ch.A, H, SR, SLO
skvrnitá
ÖHZB/DD 4413

VENDETTA de Royal Topaz - CIB, Ch.A, H, SR, SLO

CLAUDIE Adog - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/14 830/97/99

CLAUDIE Adog - CIB, Ch.CZ, JCh.CZ

CASABLANCA Quincy ETC - Ch.SK, JCh.SK
skvrnitá
CMKU/ND/18 533/06 SPKP 614

CASABLANCA Quincy ETC -  Ch.SK, JCh.SK

VLADIVOSTOK de Misandre - Ch.Fr.
skvrnitá
LOF2DAL 63640/5438

VLADIVOSTOK de Misandre - Ch.Fr.

TORRENT du Domaine de l'Ostrevent - Ch.FR
skvrnitá
LOF2DAL 55051/6047

TORRENT du Domaine de l'Ostrevent - Ch.FR

ORDALIE de la Benjamine - Ch.Fr.
černá
LOF2DAL 53480/9088

ORDALIE de la Benjamine - Ch.Fr.

NIKÉ Miréz Bohemia - Ch.CZ, JCh.CZ, SK, A
skvrnitá
CMKU/ND/16 962/02/04

NIKÉ Miréz Bohemia - Ch.CZ, JCh.CZ, SK, A

VITORIO v.d.Nürburg - Ch.DDC
černá
VDH/DDC 104 602

VITORIO v.d.Nürburg - Ch.DDC

LOTTY Miréz Bohemia - JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/16 128/00/01

LOTTY Miréz Bohemia - JCh.CZ

ORIJEN z Josefovských bud
černá
CMKU/ND/20 173/11/12

KRABAT z Josefovských bud
černá
CMKU/ND/18 734/07/09

KRABAT z Josefovských bud

WANDAL Regia Uttis - CIB, Ch.CZ, SK, JCh.CZ
černá
CMKU/ND/16 303/01/03

WANDAL Regia Uttis - CIB, Ch.CZ, SK, JCh.CZ

NARSES de la Benjamine
černá
CMKU/ND/14 970/97/99 LOF 051554

NARSES de la Benjamine

MAMBA Uttis - Ch.CZ
černá
CMKU/ND/14 206/96/99

MAMBA Uttis - Ch.CZ

NAOMI Miréz Bohemia
černá
CMKU/ND/16 958/02/04

NAOMI Miréz Bohemia

VITORIO v.d.Nürburg - Ch.DDC
černá
VDH/DDC 104 602

VITORIO v.d.Nürburg - Ch.DDC

LOTTY Miréz Bohemia - JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/16 128/00/01

LOTTY Miréz Bohemia - JCh.CZ

ARIS Berta - dog
černá
CMKU/ND/18 046/05

DINO z Josefovských bud - CIB, Ch.CZ, SR, A, JCh.CZ
černá
CMKU/ND15 631/99/01

DINO z Josefovských bud - CIB, Ch.CZ, SR, A, JCh.CZ

MAGIC Bohemia Abrus
černá
CMKU/ND/14 505/97/98

MAGIC Bohemia Abrus

BOBY z Josefovských bud
skvrnitá
CMKU/ND/13 902/96

BERTA Beruška
skvrnitá
CMKU/ND/16 467/01/03

BERTA Beruška

FORD Dolanský dvůr - Ch.CZ, JCh.CZ
skvrnitá
CMKU/ND/15 128/98/99

FORD Dolanský dvůr - Ch.CZ, JCh.CZ

JASMÍNA Jackův smích
černá
CMKU/ND/14 335/96/99

Výstava Třída Ocenění
KV Bojná - SK 05. 05. 2018 rozhodčí Thierry Zalc (Fr) - modrá, žlutá, žíhaná Rückel Klaus (D) - černá, skvrnitá šampionů V3
XLVII. KV Bolevec - CZ 11. 09. 2016 rozhodčí Körosz András (H) - černá, Dr.Holensteiner Horst (D) - skvrnitá, Almasi Nandor (H) - žlutá, žíhaná, Oseli - Donati Ksenija (SLO) - modrá otevřená VD
KV Bojná - SK 03. 09. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc., Sowinska Malgorzata - PL otevřená V1 CAC
CACIB Nitra - SK 12. 06. 2016 rozhodčí Yerusalimsky Eugene - RU mezitřída VD2
CACIB Nitra - SK 11. 06. 2016 rozhodčí Bíroš Milan - SK otevřená V1 --
KV Budapešť - H 16. 04. 2016 rozhodčí Förtsch Romana - D otevřená VD
CAC Ostrava - CZ 10. 04. 2016 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK otevřená V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 03. 04. 2016 rozhodčí xxx mezitřída V2 r.CAC
CACIB Nitra - SK 02. 04. 2016 rozhodčí Zaur Agabeyli - AZ mezitřída V1 CAC
CACIB Brno - CZ 07. 02. 2016 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL mezitřída V2 r.CAC
CACIB Brno - CZ 06. 02. 2016 rozhodčí Krinke Milan - CZ mezitřída VD2
CAC Brno - CZ 10. 01. 2016 rozhodčí MVDr.Štourač Milan CSc. - CZ otevřená V1 CAC
CACIB Bratislava - SK 25. 10. 2015 rozhodčí Szutkiewicz Andrzej - PL mezitřída V1 CAC
CACIB Bratislava - SK 24. 10. 2015 rozhodčí Kazlauskaité Remune - LT mezitřída V1 CAC
CAC Brno - CZ 20. 09. 2015 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mladých VD1
CACIB Bratislava - SK 23. 08. 2015 rozhodčí Milan Benkovský, SK mladých V1 CAJC
CACIB Bratislava - SK 22. 08. 2015 rozhodčí GALINA KALINICHENKO, UI mladých V1 CAJC
CACIB Nitra - SK 07. 06. 2015 rozhodčí Luscott Jeff, UK mladých VD1
CACIB Nitra - SK 06. 06. 2015 rozhodčí Wauben John - Nl mladých V1 CAJC Grand Prix Slovakia vítěz mladých
SVP Bojná - SK 16. 05. 2015 rozhodčí Vanža Sergej mladých V2
Bonitace Předseda komise Výrok Skóre Bonitační kód
Brno - Říkonín 02. 07. 2016 Štourač chovnost EuDDC 295 bodů 4-3, 5-3, 15-4, 18-3, 32-6, 56-3, 59-4, 71-5
DUFF Ora Dynasty šedý tygr 08.05.2019
DREAM Ora Dynasty černá 08.05.2019
DESCARTES Ora Dynasty skvrnitá 08.05.2019
DANTE Ora Dynasty skvrnitá 08.05.2019
DAIQUIRI Ora Dynasty skvrnitá 08.05.2019
DAINORA Ora Dynasty šedý tygr 08.05.2019
DON PERIGNON Ora Dynasty skvrnitá 30.04.2019
DAFT PUNK Ora Dynasty skvrnitá 19.01.2019
CYRIL Ora Dynasty šedý tygr 16.06.2017
CREME DE LA NOIR Ora Dynasty černá 16.06.2017
CORTEZ Ora Dynasty černá 16.06.2017
CORSICA CELEBRITE Ora Dynasty skvrnitá 16.06.2017
CARTAGO Ora Dynasty černá 16.06.2017
CARAMBA Ora Dynasty černá 16.06.2017
CAPITAN CORES Ora Dynasty - Ch.CZ skvrnitá 16.06.2017
CAMELIA Ora Dynasty černá 16.06.2017
CABALLO NOIR Ora Dynasty černá 16.06.2017