ALWIN Happy Chilli Dogs - Ch.SK

Číslo zápisu: 
CMKU/ND/20 529/11
Narozen: 
Neděle, 18. Prosinec 2011
Pohlaví: 
pes
Barva: 
žíhaná

EGISTHE d'Iskandar - Ch.PL, JCh.PL
žíhaná
PKR.II-PKR/.II-102207 LOF

EGISTHE d'Iskandar - Ch.PL, JCh.PL

ALOES des Brumes de la Valle du Cher
žlutá
LOF2DAL 65173/00536

ALOES des Brumes de la Valle du Cher

RAIRY des Terres de la Rairie
žlutá
LOF2DAL 057353/07645

RAIRY des Terres de la Rairie

NANKIN des Terres de la Rairie - Ch.Fr
žlutá
LOF2DAL 051363/07184

NANKIN des Terres de la Rairie - Ch.Fr

LIBCHEN du Domaine du Bois de Choques - Ch.FR
žíhaná
LOF2DAL 048354/08023

LIBCHEN du Domaine du Bois de Choques - Ch.FR

PERLE D'ORO des Brumes de la Valle du Cher
žlutá
LOF2DAL 054449/09568

PERLE D'ORO des Brumes de la Valle du Cher

MAROWSKI des Brumes de la Valle du Cher
žíhaná
LOF2DAL 049998/06776

MAROWSKI des Brumes de la Valle du Cher

ITALIQUE des Petites Vernieres
žlutá
LOF2DAL 045839/07883

BORAQ d'Iskandar - JCh.Lux
žíhaná
LOF

BORAQ d'Iskandar - JCh.Lux

UBERT des Princes de Cocagne - Ch.FR
žíhaná
LOF2DAL 63476/8319

UBERT des Princes de Cocagne - Ch.FR

RAIN BOW des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr
žlutá
LOF2DAL 056261/07556

RAIN BOW des Terres de la Rairie - CIB, Ch.Fr

SALOMÉ des Princes de Cocagne
žíhaná
LOF2DAL 058979/09948

SALOMÉ des Princes de Cocagne

THEA d'Iskandar - Ch.Fr, JCh.Lux
žlutá
LOF2DAL 59741/

THEA d'Iskandar - Ch.Fr, JCh.Lux

ORWIN de Baussenque - CIB, Ch.Fr, It
žíhaná
LOF2DAL 052561/07044

ORWIN de Baussenque - CIB, Ch.Fr, It

PETROUCHKA d'Iskandar - CIB, Ch.Fr, JCh.Lux
žlutá
LOF2DAL 054321/09188

PETROUCHKA d'Iskandar - CIB, Ch.Fr, JCh.Lux

ZARAH della Baia Azzurra - CIB, Ch.CZ, SK, JCh.CZ, SK
žíhaná
CMKU/ND/19 615/-09/08/10 LOI

ZARAH della Baia Azzurra - CIB, Ch.CZ, SK, JCh.CZ, SK

BRUNO des Terres de la Rairie - CIB, Ch.D, H, Fr. Lux.
žíhaná
LOF 066498 MET.Dog.

BRUNO des Terres de la Rairie - CIB, Ch.D, H, Fr. Lux.

RAIRY des Terres de la Rairie
žlutá
LOF2DAL 057353/07645

RAIRY des Terres de la Rairie

NANKIN des Terres de la Rairie - Ch.Fr
žlutá
LOF2DAL 051363/07184

NANKIN des Terres de la Rairie - Ch.Fr

LIBCHEN du Domaine du Bois de Choques - Ch.FR
žíhaná
LOF2DAL 048354/08023

LIBCHEN du Domaine du Bois de Choques - Ch.FR

SAPHYRA des Apollons du Bru
žíhaná
LOF 58289/9888

SAPHYRA des Apollons du Bru

O'NEAL des Terres de la Rairie - CIB, Ch.It
žíhaná
LOF2DAL 052938/07111

O'NEAL des Terres de la Rairie - CIB, Ch.It

PHRANN de la Vallee du Preiure
žlutá
LOF2DAL 054880/09347

PHRANN de la Vallee du Preiure

TAN JINGER della Baia Azzurra - CIB, Ch.It
žlutá
LOI 05/106176

TAN JINGER della Baia Azzurra - CIB, Ch.It

RIFIFI des Terres de la Rairie - CIB, Ch.A, SK, Slo, Chor, H
žíhaná
ÖHZB/DD 4554

RIFIFI des Terres de la Rairie - CIB, Ch.A, SK, Slo, Chor, H

NONE BUT YOU des Terres de la Rairie
žlutá
LOF2DAL 051906/06982

NONE BUT YOU des Terres de la Rairie

MOUDJAHIDDINE des Brumes de la Valle du Cher
žíhaná
LOF 050000/08610

QUEENCY della Baia Azzurra
žlutá
LOI

QUEENCY della Baia Azzurra

RIKS MAAL de la Benjamine
žíhaná
LOI 02/53295

RIKS MAAL de la Benjamine

N'DRANGHETA della Baia Azzurra
žlutá
LOI 00/61623

Výstava Třída Ocenění
BS Tulln - A 28. 09. 2014 rozhodčí p.Heiko Wagner šampionů V1 CACA CACIB
KV Tulln - A 27. 09. 2014 rozhodčí Ksenia Oseli Donati vítězů V1 CACA Jahressieger
CACIB Lučenec - SK 14. 09. 2014 rozhodčí Priehoda Marián - SK šampionů V1 CAC CACIB BOS
CAC Lučenec - SK 13. 09. 2014 rozhodčí Benkovský Milan - SK vítězů V1 CAC BOS
XLV.KV Zbraslav u Brna 16. 08. 2014 rozhodčí p. Krinke Milan - žlutá / žíhaná, Adlt Vladimír - modrá, Kotík Wanda (PL) - skvrnitá, Sudeikiene Dainora (LTV) - černá vítězů V1 CAC
CACIB Velká Ida - SK 06. 07. 2014 rozhodčí Vanzha Sergej - SK šampionů V1 CAC CACIB BOB
CAC Velká Ida - SK 05. 07. 2014 rozhodčí p.Václavík Miroslav - CZ vítězů V1 CAC BOB
CACIB Brno - CZ 23. 02. 2014 rozhodčí p.Korosz Andrazs - H otevřená V1 CAC res.CACIB
CACIB Trenčín - SK 19. 01. 2014 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK otevřená V1 CAC
CACIB Wels - A 08. 12. 2013 rozhodčí Poduschka-Aigner Phyllis - A vítězů V1 CACA CACIB BOB
CACIB Wels - A 07. 12. 2013 rozhodčí Krinke Milan - CZ mezitřída V1 CACA CACIB BOS
CACIB Praha - CZ 03. 11. 2013 rozhodčí Kučerová Martina - CZ mezitřída V1 CAC CAC-ČMKU CACIB BOB
CACIB Praha - CZ 02. 11. 2013 rozhodčí MUDr.Čelakovský Jan - CZ mezitřída V1 CAC CAC-ČMKU CACIB
CACIB České Budějovice - CZ 06. 10. 2013 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mezitřída V1 CAC
CAC České Budějovice - CZ 05. 10. 2013 rozhodčí MVDr.Štourač CSc. mezitřída V1 CAC
CACIB Tulln - A 29. 09. 2013 rozhodčí Zidar Miroslav - SLO otevřená V1 CACA res.CACIB
CAC Tulln - A 28. 09. 2013 rozhodčí Cujan Siniša - HR mezitřída V1 CACA Klubový vítěz A 2013
CAC Nitranské Rudno - SK 21. 09. 2013 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mezitřída V1 CAC
CAC Lučenec - SK 15. 09. 2013 rozhodčí Bíroš Milan - SK mezitřída V1 CAC Vítěz Slovenska BOB
CAC Lučenec - SK 14. 09. 2013 rozhodčí Brankovič Zoran - SRB mezitřída V1 ---
XLIV. KV Zbraslav u Brna 17. 08. 2013 rozhodčí Marie José Labrousse - žlutá, žíhaná, John Mc.Glynn - modrá, Hodan Josef - skvrnitá, Václavík Miroslav - černá mezitřída V2 ---
CACIB Velka Ida - SK 06. 07. 2013 rozhodčí Pogodina Viktorija - UA mezitřída V1 CAC CACIB BOB
WDS Budapešť - H 17. 05. 2013 rozhodčí Mr.Vandoni Guido - It, žlutá, žíhaná p. Dr.Wagner Heiko - D, psi, černá, skvrnitá, p. Györy Hartman - H, feny, černá, skvrnitá, p. Rauhofer Viktor - H, modrá mladých VD
CACIB Wels - A 08. 12. 2012 rozhodčí p.Neugels Michael - CH mladých D
CACIB Praha - CZ 03. 11. 2012 rozhodčí p.Hodan Josef - CZ mladých VD2
KV Nitranské Rudno - SK 15. 09. 2012 rozhodčí p.Havelka Tibor - SK dorostu VN1 Nej.dorost KV SK 2012
Eu.DDC Lodž - PL 09. 09. 2012 rozhodčí David Gategno /Fr/ - žlutá, MVDr.Milan Štourac /CZ/ - černá, Andras Korosz /H/ - žíhaná, Joao Vasco Pocas /PT/ - skvrnitá dorostu VN1 BIS dorostu 4
KV Lodž - PL 08. 09. 2012 rozhodčí Joao Vasco Pocas /PT/ - černá, Milena Franzetti /IT/ - žíhaná, MVDr.Milan Štourač - žlutá, David Gategno /Fr/ - skvrnitá dorostu VN1 BIS dorostu 3
XLIII. KV Zbraslav - CZ 18. 08. 2012 rozhodčí Krinke Milan - žlutá, žíhaná, MUDr.Čelakovský Jan - černá, Němec Petr - skvrnitá, Adlt Vladimír - modrá dorostu N2
CACIB Velka Ida - SK 22. 07. 2012 rozhodčí p.Mravík Josef - SK dorostu VN1
CAC Velka Ida - SK 20. 07. 2012 rozhodčí Boros Devi Daniel - SRB dorostu VN1
CAC Mladá Boleslav - CZ 15. 07. 2012 rozhodčí p.Kučerová Martina dorostu VN1
CAC Nowy Targ - PL 14. 07. 2012 rozhodčí p.Opara Janusz - PL dorostu VN1 Nej.dorost
CAC Klatovy - CZ 01. 07. 2012 rozhodčí p.Václavík Miroslav - CZ dorostu VN1