ADONIS Saphira's Royal Heart

Číslo zápisu: 
SPKP 1588
Narozen: 
Sobota, 8. Září 2018
Pohlaví: 
pes
Barva: 
modrá

ICH BIN v.Haus Tiefenbach
modrá
VDH/DDC 125 388

ICH BIN v.Haus Tiefenbach

ERASHAD de la Benjamine - Ch.Fr
černá do modrých
LOF2DAL 71 293/9 146

ERASHAD de la Benjamine - Ch.Fr

CASSIUS Expletus Hungaricus - JCh.H
modrá
MET.Dog. 8819/04

CASSIUS Expletus Hungaricus - JCh.H

SHAMACO de la Benjamine
černá do modrých
LOF2DAL 58 185/7 809

SHAMACO de la Benjamine

SINA de la Benjamine - Ch.H, JCh.H
modrá
MET.Dog 7698/02

SINA de la Benjamine - Ch.H, JCh.H

CHITRA de la Benjamine
černá do modrých
LOF2DAL 69233/11367

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,
černá
LOF2DAL 62 927/8 389

VENI VIDI VICI des Habits Rouges - CIB, Ch.FR, ESP, Nl,

SARATOUSTRA de la Benjamine - CIB, Ch.Fr.
modrá
LOF2DAL 0058333/09795

SARATOUSTRA de la Benjamine - CIB, Ch.Fr.

WILD ROSE v.Schloss Nordkirchen
modrá
VDH/DDC 120 119

WILD ROSE v.Schloss Nordkirchen

SAPHYR de L'orangerie des Perles Rares - CIB, Ch.Lux, Fr, Bel, JCh.Lux
modrá
LOF2DAL 58 499/7 803

SAPHYR de L'orangerie des Perles Rares  - CIB, Ch.Lux, Fr, Bel, JCh.Lux

FERDJANNI v.d.Niebelungenburg - Ch.DDC
modrá
VDH/DDC 107 414

FERDJANNI v.d.Niebelungenburg - Ch.DDC

ORPHEE du Val de l'Amitie - Ch.Lux
černá do modrých
SHSB 308911

RYKE v.Schloss Nordkirchen
modrá
VDH/DDC 117 273

ABRACADABRA v.Bismarck Blue - CIB, Ch.DDC, VDH, NL, Lux
černá do modrých
VDH/DDC 113 293

ABRACADABRA v.Bismarck Blue - CIB, Ch.DDC, VDH, NL, Lux

EBONY v.Schloss Nordkirchen
modrá
VDH/DDC 107 833

BUTERFLY Slovakian Great Heart - CIB, Ch.SK
modrá
SPKP 1270

BUTERFLY Slovakian Great Heart - CIB, Ch.SK

CHARLIE Yvanaea Aponi - GCh.SK, RO Ch.SK, RO JCh.SK
modrá
SPKP 1031

CHARLIE Yvanaea Aponi - GCh.SK, RO Ch.SK, RO JCh.SK

CASHMERE HEAVENLY BLUE Margarejro - CIB, GCh.BU, RO, Ch.PL, RO, GR, BG, Ltv
modrá
PKR.II-102269

CASHMERE HEAVENLY BLUE Margarejro - CIB, GCh.BU, RO, Ch.PL, RO, GR, BG, Ltv

VALDEZ della Baia Azzurra - CIB, Ch.It, Fr, Esp, A, SLO,
modrá
LOI 07/96605

VALDEZ della Baia Azzurra - CIB, Ch.It, Fr, Esp, A, SLO,

KAMIRA Margarejro - CIB, Ch.PL, RO, JCh.PL
černá do modrých
PKR.II-87355

KAMIRA Margarejro - CIB, Ch.PL, RO, JCh.PL

CASANDRA Yvanaea Aponi - JCh.SK
modrá
SPKP 822

CASANDRA Yvanaea Aponi - JCh.SK

ARCHIE od Hradní sýpky - CIB., GCh.SK, CZ, Ch.SK, CZ, PL, H JCh.SK
modrá
CMKU/ND/18 859/07

Katharina Dumarey AISCHA
modrá
SPKP 598

EASY of Blue Diablo
modrá
MET.Dog. 1 869/11

EASY of Blue Diablo

VIP v.Gigantic Blau - Ch.SRB, RO
modrá
MET:Dog. 692/08

VIP v.Gigantic Blau - Ch.SRB, RO

DAMAN del Nord Ovest - Ch.Fr.
černá do modrých
ROI 03/134354

DAMAN del Nord Ovest - Ch.Fr.

KIM v.Gigantic Blau - CIB, Ch.H, BH, JCh.H
černá do modrých
MET.Dog. 9611/05

KIM v.Gigantic Blau - CIB, Ch.H, BH, JCh.H

Nagyiregi BISCUIT - CIB, Ch.H, HR, SK, SLO, SRB, It, JCh.H
modrá
MET.Dog.203/07

Nagyiregi BISCUIT - CIB, Ch.H, HR, SK, SLO, SRB, It, JCh.H

CASSIUS Expletus Hungaricus - JCh.H
modrá
MET.Dog. 8819/04

CASSIUS Expletus Hungaricus - JCh.H

KYARA v.Gigantic Blau - Ch.H, JCh.H
černá do modrých
MET.Dog. 9613/05

KYARA v.Gigantic Blau - Ch.H, JCh.H

Výstava Třída Ocenění
CACIB Brno - CZ 15. 08. 2021 rozhodčí Jelínková Edita - CZ šampionů V1 CAC CAC - CMKU CACIB BOB
CACIB Brno - CZ 14. 08. 2021 rozhodčí Chmiel Boguslaw - PL šampionů V2 r.CAC r.CACIB
CACIB Nitra - SK 11. 07. 2021 rozhodčí Miča Maldenovič šampionů V1 CAC CACIB DERBY winner 2021 Crufts kval.
CACIB Nitra - SK 10. 07. 2021 rozhodčí Milan Bíroš - SK šampionů V1 CAC CACIB GRAND PRIX Slovakia winner 2021 BOB
CACIB Nitra - SK 08. 07. 2021 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - SK šampionů V1 CAC r.CACIB
II.KV bez zadání klubového vítěze 13. 06. 2021 rozhodčí Wanda Kotik (PL) - černá, skvrnitá / Martina Kučerová (CZ) - modrá, žlutá, žíhaná vítězů V1 CAC BOS
LII.Klubová výstava-Řásná 12. 06. 2021 rozhodčí žlutá/žíhaní-Wanda Kotik PL,modrá/skvrnitá-Jan Čelakovský CZ,černá-Martina Kučerová CZ vítězů VD2
KV Bojná - SK 15. 05. 2021 rozhodčí MVDr.Ridarčíková Gabriela - modrá, žlutá, žíhaná, Ing.Matyáš Jaroslav - černá, skvrnitá šampionů V1 CAC
BS Tulln - A 27. 09. 2020 rozhodčí Gilmer Frank - D šampionů VD1
CACIB Tulln - A 26. 09. 2020 rozhodčí Klucniece Vija - LV šampionů V1 CACA res.CACIB
CACIB Nitra - SK 20. 09. 2020 rozhodčí Szaba Denk - H šampionů V1 CAC r.CACIB
CACIB Nitra - SK 19. 09. 2020 rozhodčí Danijel Boroš Devi šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 18. 09. 2020 rozhodčí Csaba Petko - H šampionů V1 CAC CACIB BOB
CACIB Nitra - SK 17. 09. 2020 rozhodčí Ellerová Martina - SK šampionů V1 CAC CACIB
SVP Bojná - SK 13. 09. 2020 rozhodčí MVDr. Martina Ellerová SK - feny, Martin Šipkovský SK - psi vítězů V2 r.CAC
KV Bojná - SK 12. 09. 2020 rozhodčí Kotik Wanda -PL černá,skvrnitá , Polgár Andráš -RS modrá,žíhaná,žlutá vítězů V1 CAC Klubový vítěz SK 2020 BOS
CACIB Bratislava - SK 23. 08. 2020 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Bratislava - SK 22. 08. 2020 rozhodčí Milan Bíroš - SK šampionů V1 CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 19. 07. 2020 rozhodčí Šipkovský Martin - SK šampionů V2 r.CAC res.CACIB
CACIB Nitra - SK 18. 07. 2020 rozhodčí Priehoda Marián - SK šampionů V1 CAC CACIB BOS
CACIB Nitra - SK 17. 07. 2020 rozhodčí Bíroš Milan - SK mezitřída V1 CAC res.CACIB
CACIB Brno - CZ 02. 02. 2020 rozhodčí Piskay Vladimír - SK mladých V1 CAJC BOJ BOS
CACIB Brno - CZ 01. 02. 2020 rozhodčí Habig Christofer - DE mladých V1 CAJC BOJ
CACIB Nitra - SK 26. 01. 2020 rozhodčí László Erdős - H mezitřída V1 CAC r.CACIB
CACIB Nitra - SK 25. 01. 2020 rozhodčí Ligita Zake - LV mezitřída V1 CAC r.CACIB
CACIB Nitra - SK 24. 01. 2020 rozhodčí Václavík Miroslav - CZ mezitřída V1 --
CAC Brno - CZ 12. 01. 2020 rozhodčí MVDr.Šťourač Milan - CZ mezitřída V1 CAC
CACIB Nitra - SK 08. 12. 2019 rozhodčí Birk Roxana Liliana - DK mezitřída V1 CAC CACIB BOS
CACIB České Budějovice - CZ 13. 10. 2019 rozhodčí Kuriata Okarmus Monika - PL mladých V1 CAJC
SVP Bojná - SK 24. 08. 2019 rozhodčí Dr. Horst Hollensteiner - DE ,Veronique Maunder - FR mladých VD3
CACIB Bratislava - SK 17. 08. 2019 rozhodčí p.Řehánek Petr - CZ mladých V1 CAJC
CACIB Velka Ida - SK 07. 07. 2019 rozhodčí Bíroš Milan - SK mladých V1 --
CACIB Velka Ida - SK 06. 07. 2019 rozhodčí Vanža Sergej - SK mladých V1 CAJC
EDS Wels - A 16. 06. 2019 rozhodčí Andras Korozs - H (modrá) , Ing. Hans Bierwolf - AUT (černá ,skvrnitá,)Heiko Wagner - D (žlutá , žíhaná) mladých VD
CACIB Nitra - SK 09. 06. 2019 rozhodčí Mihaljčič Vladimir - RS mladých V1 --
CACIB Nitra - SK 08. 06. 2019 rozhodčí Mustonen Kimmo - FI mladých V1 CAJC
CACIB Nitra - SK 07. 06. 2019 rozhodčí Doval Sanchez Jose Miguel - ES dorostu VN1
KV Bojná - SK 02. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, feny, Delahaye Matthieu - Fr psi dorostu VN2
SVP Bojná - SK 01. 06. 2019 rozhodčí Ruzhich Luidmila - RU, psi, Delahaye Matthieu - Fr feny dorostu VN2
CACIB Nitra - SK 27. 01. 2019 rozhodčí Shiyan Volodymyr - UA štěňat VN1
CACIB Nitra - SK 26. 01. 2019 rozhodčí Vanža Sergej - SK štěňat VN1
CACIB Nitra - SK 25. 01. 2019 rozhodčí Fairaislová Lenka - CZ štěňat VN2