52. Bendův memriál

Ing. Petra LANDOVÁ
vedoucí výcviku
Vážení dogaři,
52. ročník BM je, troufám si tvrdit, úspěšně za námi. Loňských rekordních 27 účastníků se letos podařilo navýšit na 28 přihlášených.
Před všemi smekám, protože i když počasí letos vůbec nepřálo, za své předvedené výkony se nemusejí vůbec stydět.
Děkuji všem závodníkům za účast, a děkuji spolupracovníkům bez jejichž pomoci by letošní ročník skončil ještě dříve než začal.
Jmenovitě mi dovolte poděkovat Svatavě Kostelecké, která ze zhostila role vedoucí závodu a vše na místě ukočírovala, Lence Klobásové která zajistila diplomy, fotky a veškerý okolní servis od občerstvení, až po vyhlášení výsledků a byla ,,k ruce" Svaťce a Slávkovi. Slavomíru Bořutovi, který si sám zajistil špičkového figuranta a vše odposoudil a na poslední chvíli mi svou účast nezrušil, ač mu zdraví příliš nepřálo, Markétě Černé Poledňové která, i když sama nemohla dorazit, zajistila perfektní občerstvení pro závodníky a zástupci výboru klubu Milanovi Krinkemu, který přijel, aby předal ceny a podpořil tak BM. Udělali jste mi tím neskutečnou radost a jsem ráda, že se ještě najdou lidi, kteří umí také něco jiného než jen remcat a je na ně spolehnutí.
Nemenší poděkování patří všem sponzorům bez nichž by si závodníci nemohli odnést vedle diplomu i věcné ceny.