Německá doga (Německé dogy, Great Dane, Deutsche Dogge)

Klub chovatelů německých dog

Chovatelské stanice německých dog

Fulltext:
Region:
s telefonem s e-mailem s webem Všechny stanice

Název Chovatel Region Telefon E-mail Web
"Colossal" Greiner Ina und Josef Mimo ČR
"Zažádáno o chovatelskou stanici" Praha
Abrakadabra Taťána Duřtová Plzeňský kraj
Adarbac Magda Čabradová Jihočeský kraj
Adog Alena Rozbrojová Jihomoravský kraj *
Adyss SWK Palkovičová Viera Mimo ČR
Agaricus Alena Weisová Středočeský kraj * * *
Agasar Havlová Kateřina Praha *
Agi-Lemark Marková Lenka Jihočeský kraj
Agrav Jiřina Vargová Jihomoravský kraj
Aibis Petr a Šárka Kvapilovi Jihomoravský kraj
Akira Primera Perra Broft Jiří Ústecký kraj * *
Aksaray Jiří Urban Středočeský kraj
Alecrodod Pytlíková Marcela Plzeňský kraj
Allav Flodur Rudolf Valla Jihomoravský kraj * *
Alsamar Saulichová Martina Středočeský kraj *
Alvega Věra Hanzlíková Praha
Amon Ereb Svoboda Milan Jihomoravský kraj
Anet Dog Petra Špičková Olomoucký kraj * * *
Antree Bohemia Arnald Treu Středočeský kraj * * *
Apollo Bohemia Ivana Černíková Liberecký kraj
Apollo Dog Klobása Karel Středočeský kraj *
Apollon Adonis Slovakia Tóthová Silvia Mimo ČR *
Apolón Adonis Tóthová Silvia Mimo ČR * *
Aranka z Daizy Pisk Tomáš Kraj Vysočina * * *
Arcondia Patricie Scavinová Jihomoravský kraj * * *
Ardo Hana Březinová Středočeský kraj
Armida Asys Nykodém Ladislav Středočeský kraj
Artat Neu Zdeněk Neuman Středočeský kraj
Avkyt ing. Petr Tykva Středočeský kraj
Axgus Martin Zíka Plzeňský kraj
Axiri Vystrčil Jiří Olomoucký kraj *
Bananburg JUDr. Martin B. Chutný Jihomoravský kraj *
Bargalin Gábina a Libor Bartuškovi Kraj Vysočina * * *
Bářin sen Motyková Jana Jihočeský kraj * *
Beautiful Blue Ballerines FCI Katarína Čerešňáková Mimo ČR * * *
Bella z KV Josef Sontág Karlovarský kraj
Beni Hasan Renata a Štěpán Kolomazníkovi Středočeský kraj * * *
Bennabet Kateřina Koublová Středočeský kraj * * *
Berberis Bohuslav Szkuta Moravskoslezský kraj
Berta - dog Stužková Hana Olomoucký kraj * * *
Beruška Dana Smičková Olomoucký kraj
Besi z Lesa Bohumil Zelenka Jihočeský kraj
Bevoj Benedek Vojtěch Mimo ČR
Béžový diamant Marie Bláhová Plzeňský kraj
Big Lord Čmiko Miroslav Mimo ČR
Bílý tygr Zdena Šímová Karlovarský kraj
Bisdog Bohemia Michaela Bisová Liberecký kraj * * *
Bival Via Šimková Cecília Mimo ČR
Black Triumf Lenka Buriánková Jihomoravský kraj * *
Blizardin MVDr. Daniela Smolíková Plzeňský kraj *
Blu Vento Leona Tešnarová Moravskoslezský kraj
Blue dogue z Prosečského dvora Syncáková Lucie Kraj Vysočina
Blue ecstasy Miloš Přibil Jihomoravský kraj * *
Blue Happy Chromý Augustin Praha
Blue Inferno Martina Špačková Jihomoravský kraj *
Blue Sparks Gottwald Zdeněk Moravskoslezský kraj
Blue Victoria Petra Brožová Plzeňský kraj * *
Bohemia Abrus Jana Štětková Plzeňský kraj * * *
Bohemia Asys Andrea Kůtová Jihočeský kraj *
Bohemia Avant Pavel Hrabovský Ústecký kraj
Bohemia Craig Jana Nováková Středočeský kraj *
Bohemia Ester Miroslava Žáčková Pardubický kraj * * *
Bohemia Jadeit Milan Rožníček Středočeský kraj
Bohemia Ouni Václav Přibil Středočeský kraj * *
Bohemia Paradis Anna Čapková Středočeský kraj
Bohemia Platina Ingrid Dedková Moravskoslezský kraj
Bohemia Podlipan Měchurka Karel Středočeský kraj
Bohemia Quercus Marie Hájková Plzeňský kraj * * *
Bohemian Queen Navrátilová Adéla Praha
Bohemian Royal Zdeněk Žďárský Liberecký kraj
Bohemica Hastav Stavovčíková Hana Ing Plzeňský kraj * * *
Bonema Grand Věra Janečková Kraj Vysočina
Bonoda MVDr. Milan Štourač Jihomoravský kraj * *
Bouzovské podhradí Filipová Jana Olomoucký kraj
Brána severu Eva Véghová Středočeský kraj * * *
Březové údolí Eva Bartošová Praha
Brixen Rybníček Radim Kraj Vysočina * *
Brno-Dog ing. Igor Geissel Jihomoravský kraj
Byč Može Beata Kucharczyk Mimo ČR *
Bystřická de Oran Zbyněk Plesar Zlínský kraj
Cameron dog Czech Baláž Jan Liberecký kraj * * *
Canis Cairus Černá Sandra Ústecký kraj * * *
Castle Dogs Dagmar Kubartová Jihočeský kraj
Catley Ranch Vrbová Lenka Jihomoravský kraj * *
Cerbol Jiří Homolka Středočeský kraj *
Cevelob Milan Krinke Plzeňský kraj * * *
Ceyban MVDr. Dana Kršková Středočeský kraj
Chateau Buchlovice Ivana Syslová Jihomoravský kraj
Cheri-Cheri Václav Valeš Královéhradecký kraj *
Chotečský ďolík Bláha Radek Praha *
Chotucká hvězda Cerha Jaromír Středočeský kraj
Chvalčovický luh Zdena Flugrová Liberecký kraj
Claudia Bohemica Cibulková Marika Plzeňský kraj * * *
Cliodog Kalábová Žaneta Olomoucký kraj
Colloredo Tilia Máslová Marcela Královéhradecký kraj
Credo Bohemia Mgr. Eva Valtová Jihomoravský kraj *
Czech Echo Slanina Libor Královéhradecký kraj
Čajový lístek Beatrice Matlášková Olomoucký kraj
Čerčanský Chlum Pavel Svoboda Liberecký kraj
Čereňanské panství Prikryl Ivo Královéhradecký kraj
Černé srdce Jaromír Somerlík Moravskoslezský kraj * * *
Černobílá smečka Jan Vojáček Středočeský kraj
Černý vous Pavel Pech Praha
Český Sirius Pavel Janoušek Středočeský kraj * * *
d'Iskandar Gattegno David Mimo ČR *
Dajhar-Dog Jan Macháček Ústecký kraj *
Damika J.a D. Koucký Plzeňský kraj
Danwy Zdeněk Eichler Středočeský kraj
de Beatrix Bohemica Matysová Božena Ústecký kraj * * *
de Can Duran Guix Josefina Rosaleles Mimo ČR
de Garaba Abad José Maria Mimo ČR
de l'Orangeries des Perles Rares Truong Alexandra Mimo ČR *
de la Benjamine Maunder Veroniqué Mimo ČR *
de Misandre Catherine Jaouën et Jean-Marc Cassagnes Mimo ČR * *
de Ulmer Jose Maria & Valerie Mimo ČR *
dei Monti del Keraton Carla Carletti Mimo ČR *
Del Castello Delle Rocche Alberto Malaguti Mimo ČR * *
del Giardino dei Capovilla Capovilla Antonio Mimo ČR
della Baia Azzurra Donatti Patrizio, Dott Mimo ČR *
Deneb Věra Březinová Praha
des Habits Rouges Dumas Corinne a Franck Mimo ČR *
des Terres de la Rairie Marie José Labrousse Mimo ČR * * *
Devil of Angel Beranová Jana Jihočeský kraj * *
Devil's Own Luck Hrabětová Vlasta Praha * * *
di Capo Rizzuto Farkasová Nicole Mimo ČR
di Legindi Dubšíková Eva Jihomoravský kraj * *
di Monte Solare Jindrová Petra Liberecký kraj *
Dick-Dog Milan Budzowski Moravskoslezský kraj
Dimon Lenka Parobková Středočeský kraj
Dino Dinno Alena Kresťanpolová Jihomoravský kraj * *
Divoká Lužnice Lansdorfová Diana Karlovarský kraj
Doberská hora Otokar Braum Středočeský kraj
Dobrá rodina Radomír Vašíček Moravskoslezský kraj
Dog Bessen Táňa Měřínská Jihomoravský kraj
Dog Opi Michaela Třasáková Jihomoravský kraj
Dog-Arbison Dana Nováková Kraj Vysočina
Dog-Lome Jiřina Krsová Plzeňský kraj *
Dog-Ranč Lenka Vrbová Jihomoravský kraj
Dogen-Sport Roman Rout Plzeňský kraj * * *
Dogvan Maňourová Vanda Jihočeský kraj * * *
Dolanský dvůr Kučerová Martina Pardubický kraj * * *
Donevi MVDr.Vitásek Olomoucký kraj *
Dream for Anastazie Tesařová Drahomíra Pardubický kraj * *
Drill Kateřina Bušová Jihomoravský kraj
DS Pelikán Vašáryová Hana Středočeský kraj
Edmont's Angelic Eyes Horáková Stella Moravskoslezský kraj * * *
Eduvera Uhříková Edita Zlínský kraj * * *
El - Vixen Alena Dušková Mgr. Praha * * *
El Akbyr Jaroslav Rybka Jihomoravský kraj
Elegance dog Halkovič Štěfan Mimo ČR
Elidor Monika Zamazalová Moravskoslezský kraj * * *
Elvíry z Hřibiny Milan Vlk Pardubický kraj
Enki Mgr. Daria Kahounová Středočeský kraj
Enno Faden Jitka Vaňharová Plzeňský kraj
Esfinge Hana Kučová Moravskoslezský kraj * *
Espir Dog Ivana Pavlátová Jihočeský kraj
Estrella Bohemica Hrdličková Dana Středočeský kraj
Eval Prim Valčíková Eva Mimo ČR
Eveka Eva Kašparová Kraj Vysočina
Excellence Slovakia Maliňák Pavol Mgr. Mimo ČR
Fadog Karel Ederer Liberecký kraj *
Falko Moravia Ivana Krchňáková Jihomoravský kraj *
Fantazie Pavlína Capková Moravskoslezský kraj
Farma Franz Jiří Petrlák Královéhradecký kraj
Fatradog Nágl Tomáš Ing. Mimo ČR * * *
Framil Hřebík Teodor MVDr. Praha
Frogxtr Jirsová Kateřina Praha * * *
from Cassovia dog Haki Juraj Mimo ČR
from Minitz Smejkal Ivan Středočeský kraj * * *
from Nepro Nechybová Lenka Středočeský kraj *
from Pehal Image Radovan Pehal Jihomoravský kraj
from Valvasors Land Pors Slavi Mimo ČR
Furiant Morava Pírek Mojmír Moravskoslezský kraj
Garpafenis Michaela Učiková Jihočeský kraj
Genus Excellent Výborná Veronika Středočeský kraj * * *
Glencar Dog Šamánková Štěpánka Kraj Vysočina * * *
Gold Selan Jiří Hauser Jihomoravský kraj *
Gold Siux Takáč Alex Mimo ČR
Grand Chessplay Markéta Písaříková Praha * * *
Grand Elegance Pravitas Aurelia Mimo ČR
Grand Present Badurova Petra Plzeňský kraj * * *
Grande Bellezza Staňková Veronika Zlínský kraj *
Happy Chilli Dogs Miklová Jana Zlínský kraj * * *
Hase Dog Zajícková Vladimíra Středočeský kraj
Havraní Pírko Renata Hálová Středočeský kraj
Hebargo Lúčanová Petra Mimo ČR
Heberlein Petr Heberlein Jihočeský kraj
Hedgehog from Lety Ježková Eva Praha * *
Heliet Aleš Etrych Pardubický kraj
Heliodor KT Iva Kubernátová Jihočeský kraj
Helisen Helena Pašková Plzeňský kraj
Helza Kecová Helena Plzeňský kraj *
Hlavos Bohemia Vosecká Zuzana Praha
Hodeom Josef Hodan Plzeňský kraj
Hope Gentle Giant Šindelářová Martina Olomoucký kraj * * *
Hradecká hvězda Koza Petr Královéhradecký kraj * * *
Hranoll Noll Jakub Praha
Hromadog brunensis Jiří Hromada Jihomoravský kraj
Hvězdný luh Štěpán Jiří Plzeňský kraj
Hynečkův oheň Šiler Marek Jihomoravský kraj
Idaard Stanislav Hlahůlek Zlínský kraj
Ikarim Bohemia Blažek Jaroslav Středočeský kraj *
Ikea Michal Šilhánek Plzeňský kraj
Ilrise Ilona Sovjáková Praha
Imposant Impéria Kamil Kubásek Jihomoravský kraj
Indios dell Armida Costa Alida Mimo ČR
Irbis Lenka Trombalová Moravskoslezský kraj
Iskandar Caroll & David Gattegno Mimo ČR * *
Jachy Zappa Zápotocký Milan Ústecký kraj *
Jackův smích Helena Frantová Jihomoravský kraj
Jag - Sza Szlapka Jadwiga Mimo ČR * * *
Jamava Jan Vaněček Královéhradecký kraj
Jamo Jana Modráčková Liberecký kraj
Jannutha-Newensteil Mališová Alena Mimo ČR
Janyde Daniel Sloupenský Praha
Jarčin sen Vnouček Jaroslav Karlovarský kraj
Jerusalémská Růže Čermáková Zdeňka Středočeský kraj *
Jižní pláň Kamila Sedláčková Jihočeský kraj * * *
Jižní údolí Jindřich Střižík Kraj Vysočina
Joganga Aleš Marek Liberecký kraj
Kalis z Třeště Božena Kusá Kraj Vysočina
Karamelka Markéta Lovečková Pardubický kraj
Karmen Magda Neugebauerová Plzeňský kraj
Kassandra West Zemanová Michaela Královéhradecký kraj
Ketprix Mendlová Zdenka Moravskoslezský kraj
Kirras-Dog Suchomel Milan Plzeňský kraj
Klášterská zahrada Jiří Křepelka Středočeský kraj
Koce Petr Köhler Petr Středočeský kraj * * *
Kodog Vladislav Kozdera Jihomoravský kraj
Kozákovský klenot Petr Slabý Liberecký kraj
Középföldi Dr. Dobozy Csilla Mimo ČR *
Kralupská perla Bílková Jana Středočeský kraj
Kris Dog Janoušová Věra Středočeský kraj *
Kristýnčina chlouba Soldánová Ivana Jihomoravský kraj * *
Krom - Aga Krombholcová Michaela Ústecký kraj * *
Krumlovský patriot Renata Klauserová Jihočeský kraj
La Bella Unigolla Beranova Štěpánka Jihočeský kraj * * *
La Chardes Prucková Květoslava Moravskoslezský kraj
la Regina Bianca Molnárová Barbora Mimo ČR
Ladná Lady Martin Šťastný Středočeský kraj
Lady Ines Winklerová Lada Praha * * *
Lázně KT Eva Tomanová Středočeský kraj
Lebodog Černošek Jiří, MUDr. Jihomoravský kraj
les Habits Rouges Corinne Dumas Mimo ČR *
les Petites Vernieres Mignot Gerard, Viaud Philippe Mimo ČR
Lipa-Moravia Libor Pašek Jihomoravský kraj
Lipenská zátoka Lubomír Bečák Jihočeský kraj
Lipovské údolí Světlana Jechová Olomoucký kraj
Little Fairy Grull MArián Mimo ČR
Lužice Oldřich Švejda Ústecký kraj
Madaco Valkiria Čápová Zuzana Středočeský kraj
Mafiana Radka Winklerová Olomoucký kraj
Magiczne Kolo Rajkowská Jolanta Mimo ČR *
Majaden Voma Marie Vojtěchová Jihomoravský kraj
Maldaco Valkiria Čápová Zuzana Středočeský kraj
Malvaz Elen Cenková Jihomoravský kraj
Malý Rohozec Jarmila Jirošová Liberecký kraj
Markl Tessab Martina Klusáčková Jihomoravský kraj
Matienthal-Ober Georgenthal Johana Jiří Ústecký kraj *
Matoušův dvůr Mgr. Olga Sovová Praha
Medium Beata Fedak Mimo ČR * *
Meg Kein Olga Kozáková Moravskoslezský kraj
Mělnický Heleb Hrstková Helena Středočeský kraj
Mihru Nápravníková, Hrubý Moravskoslezský kraj
Mil-Mon manž. Maňákovi Středočeský kraj
Milthon Bohemia Milena Thonová Plzeňský kraj * * *
Mirabilis Gemma Vojtková Šárka Jihomoravský kraj * * *
Miréz Bohemia Ferdinand Rezek Středočeský kraj * * *
Mirmarel Majestic Lacko Martin Mimo ČR
Miss jihu Josef Schreib Jihočeský kraj
Moab Lenka Rampáčková Jihomoravský kraj
Modrá oasa Jaroslava Šípková Jihočeský kraj
Modrá záře Václav Říha Kraj Vysočina
Modré slzy Jiří Ondroušek Jihomoravský kraj
Modrý efekt Sowa Agniezska Mimo ČR *
Modrý jasmín Drahomíra Zemanová Pardubický kraj
Modrý panter Jiří Kostrba Karlovarský kraj
Modrý tanec Eva Zeithamlová Zlínský kraj
Modrý vítr Jiří Bauer Jihomoravský kraj
Mones Zlín Zdeněk Jelínek Zlínský kraj
Moravia Bladys Dana Blaschková Jihomoravský kraj
Moravia Rys Jaromír Tomšej Moravskoslezský kraj
Moravia Tauri Marcela Paličková Moravskoslezský kraj * * *
Movero Moravia Veronika Mocková Moravskoslezský kraj
Můj poklad Klimešová Martina Královéhradecký kraj * *
na Zádvoří Šabatová Pavla Moravskoslezský kraj
na Žentouru Věra Seidelová Středočeský kraj
Najdica ing. Nataša Mánková Jihočeský kraj
Natinor Zlata Bartončíková Zlínský kraj * * *
Náš sen Josef Hudec Středočeský kraj * * *
Nedis Ludvík Čech Jihomoravský kraj
Nelagrace Mgr.Neužil Radek Jihomoravský kraj
Neradog Šmídová Lucie Středočeský kraj
Něžná fantazie Pavlína Capoková Moravskoslezský kraj
Nikistar Duchková Pavlína Plzeňský kraj * *
Nirvana Bohemia Doubek Miloslav Středočeský kraj
Noble Estrella Hefferová Denisa Liberecký kraj * * *
Nolis Jindra Ondráčková Jihomoravský kraj
Norach Karel Carda Jihomoravský kraj * * *
Nová-Anaj Jana Pavlíková Středočeský kraj *
od Alajnovy věže Dvořák Lukáš Královéhradecký kraj
od Babiččina údolí Libor Jasanský Královéhradecký kraj
od Bezu J. Besmáková Plzeňský kraj
od Bibiky Jozef Rybanský Mimo ČR * * *
od Božské Arie Svobodová Miloslava Královéhradecký kraj * * *
od Břehu Dřevnice Jana Mrázková Zlínský kraj
od Hanínského lomu Havlíček Zdeněk Středočeský kraj * * *
od Hraběte Auersperga Zdeněk Murdych Pardubický kraj
od Hradní sýpky Kročil Luděk Královéhradecký kraj
od Jalového potoka Jan Heřmanský Pardubický kraj
od Jičínské brány Ludmila Nová Liberecký kraj
od Lady Moni Jan Múdry Zlínský kraj
od Lady Trixi Karel Hauser Plzeňský kraj
od Larischů Heinrich Larisch Plzeňský kraj
od Malé řeky Milan Vacek Plzeňský kraj
od Martinky Ivan Strejc Plzeňský kraj
od Modrého páva Jiří Šída Středočeský kraj
od Pánova kříže Navrátilová Anna Královéhradecký kraj * *
od Pexovy strouhy František Pexa Praha
od Plzeňského pramene Libor Havlíček Plzeňský kraj *
od Podkrušnohorské brány Bouchner Josef Liberecký kraj
od Řeky Ondřejnice Helena Kovalová Moravskoslezský kraj * * *
od Řídečské hájenky Ondřej Pinďák Olomoucký kraj
od Svatého Víta Zdeňka Kaiglová Jihočeský kraj
od Sviborky Rotreklová Irena Moravskoslezský kraj
od Šternberského hradu Jasanská Janeta Moravskoslezský kraj
od Uherského Hradiště Eva Třísková Jihomoravský kraj
od Vlčího jezera Dagmar Nešněrová Ústecký kraj
od Zabartoničí Marie Vlková Jihomoravský kraj
od Zlaté pídě Václav Donát Středočeský kraj
Odeon Hodan Josef Plzeňský kraj
of Austria Great Stars Buxbaum Gabriela Mimo ČR
of Island's Dream Szigeti Silvia a Andrea Mimo ČR
Ohrobecká harfa Šestáková Lenka Praha
Ora Dynasty Ing.Zuzana Lhotová Jihomoravský kraj * *
Orlická smečka Jolana Dytrtová Pardubický kraj
Orlické údolí Jiří Kubíček Pardubický kraj
Orlické výsluní Mgr. Irena Musilová Pardubický kraj
Orris Victoria Marcela Šlapanská Jihomoravský kraj
Pacovský ranč Čížková Hana Liberecký kraj
Pandora Sob Appolo Dog Sobolík Robert Kraj Vysočina
Pardus de Wnorau Lenka Křenová Jihomoravský kraj * * *
Pavone Květoslava Večeřová Olomoucký kraj
Pearl Berry Klapková Eva Praha
Peichlův ranč Čeněk Peichl Olomoucký kraj
Pepina's Darling Eisenvortová Jana Kraj Vysočina * * *
Perla Otavy Kropáčková Vladislava Jihočeský kraj *
Petrův pes Lenka Petrová Královéhradecký kraj
Plavnická strouha Petra Vaníková Jihočeský kraj
Plchovanka Zdeněk Marek Pardubický kraj
pod Hanuší Petra Buchtová Moravskoslezský kraj
pod Homolkou ing. Lidmila Chládecká Plzeňský kraj
pod Huštýnem Sládkovská Petra Moravskoslezský kraj * *
pod Javorovým Libosvár Lubomír Jihočeský kraj
pod Sněžkou Veverková Klára Ústecký kraj
Pozdní sběr Fürstová Blanka Praha
Pretorian Dog Vevera Richard Kraj Vysočina * * *
Primus Haná Jindřich Hock Olomoucký kraj
Prognoma Dagmar Hofírková Moravskoslezský kraj * * *
Proseč Jarmila Brávková Kraj Vysočina
Proteos Gabriela Sakařová Praha
Punto Valentino Dyntrová Romana Středočeský kraj * *
Purpurové srdce Kopecká Alžběta Moravskoslezský kraj
Qisar Star Rehák Josef Pardubický kraj *
Quadri-pes Fialová Petra Středočeský kraj *
Queen Harlekýn Navrátilová Hedvika Praha * *
Queen Magic Janda Petr Středočeský kraj *
Queen z Athén Dagmar Schovajsová Jihomoravský kraj
Quincy Etc. Olga Baštová Jihomoravský kraj * * *
Quisar Star Rehák Josef Praha
Radago Martin Markovica Pardubický kraj
Redog Jan Podškubka Moravskoslezský kraj
Regia Uttis Iveta Herinková Jihomoravský kraj * *
Rendog Renata Patolánová Praha * * *
Renomé Moravy Renáta Polley Karlovarský kraj
Říčanská hvězda Tůmová Daniela Středočeský kraj * * *
Ridendo Lubomír Chmelík Pardubický kraj
Robert's Dog J. Sporková Plzeňský kraj
Roi Roan CS Král Robert Praha
Romanydog Romana Špeilová Jihočeský kraj
Royal Gemme Michalisková Veronika Mimo ČR
Rumex MUDr. František Vosáhlo Pardubický kraj
Rusavský luh Pecháček Rudolf Praha
Safan František Salač Praha
Sagan Prim Gabriela Sedláková Praha *
Sam Karann Jaroslav Roška Plzeňský kraj
Sanga Alena Žilková Praha
Saxony Franklin Martina Křivová Moravskoslezský kraj
Selský Grunt Moravskoslezský kraj
Senohrabská vichřice Zdeňka Seifertová Praha
Servant Vojtěch Jesch Středočeský kraj
Severní brána CS Véghová Eva Středočeský kraj
Silva Tarok Leopold Dostál Olomoucký kraj * * *
Silver Janus Jaroslava Sedláková Jihomoravský kraj
Silver Patron Dog Muselík Josef Olomoucký kraj * *
Sirius - Plzeň Jaroslava Pilátová Plzeňský kraj
Smaragdová hora Petra Tomková Praha
Sokom Fukalová Jana Moravskoslezský kraj
Somogy Gyöngye Somogyiné Tóth Marianna Mimo ČR *
spod Skalice Baláž Ľubomír Mimo ČR
Stín noci Lenka Knoppová Středočeský kraj
Sto klasů Pavla Pavlicová Moravskoslezský kraj
Summa Cum Laude Kotzaurek Doris, Zednik Petr Mimo ČR
Světla hvězd Zdeňka Švehlová Plzeňský kraj
Svitavský hamr Stanislav Šafránek Jihomoravský kraj
Sylvadog Bohemia Sylva Lanková Praha * * *
Španělský dvůr Pavla Štefánová Plzeňský kraj
Štěchovický poklad Těšínská Andrea Praha
Štemberkův dvůr Vladimír Hruban Plzeňský kraj
Tajan CS Janoušek Jiří Praha
Takavo Zdeněk Vontorek Moravskoslezský kraj
Tedog Jindřiška Hejlová Moravskoslezský kraj
Terra Ibriss Lenka Meinerová Středočeský kraj
Testa Nera Mašková Šárka Ústecký kraj *
Tomiva Jan Podškubka Moravskoslezský kraj
Torvitas ing. Jan Uhlíř Pardubický kraj
Trnový dvůr Klenerová Jaroslava Středočeský kraj
Tutor Dominus Olga Řechtáčková Praha * * *
Typahar Jana Breidlová Liberecký kraj * *
u Černého hřebce Kateřina Krátká Moravskoslezský kraj
u Kovajdů Kovařík Zdeněk Jihomoravský kraj
u Kříže Věra Prodělalová Jihomoravský kraj
u Kubrta Václav Ibehej Plzeňský kraj
u Rychlého ďábla Luďka Holá Karlovarský kraj *
u Stanovické přehrady Jan Pavelka Zlínský kraj
v.Adebar Grohmann Elfriede Mimo ČR
v.Beelen Gerwin Hans Mimo ČR
v.Borntal Krautwurst F. Dr. Mimo ČR
v.d.Auguren Brück Jorg a Helga Mimo ČR
v.d.Bocksleite Karin Gewinner Mimo ČR
v.d.Heidwiesen Fam. Schöner Mimo ČR *
v.d.Nürburg Weingart F.J. Mimo ČR
v.d.Ofnethöhle Albert Schleicher Mimo ČR
v.d.Schlehhecke Zevens Doris Mimo ČR
v.d.Wolfshöhle Aenderle Hans Josef Mimo ČR
v.Dünner Land Ebke Petra a Ulrich Mimo ČR
v.Gigantic Blau Fülöp Réka Mimo ČR * *
v.Harlekin Fuchsovi W. a M. Mimo ČR
v.Haus Fresena Extra Hans Mimo ČR
v.Haus Tiefenbach Tiefenbach Saša Mimo ČR
v.Hause Geco Genther Adele Mimo ČR
v.Hause Schleicher Schleicher Marlis Mimo ČR
v.Hause Wagner Wagner Heiko Mimo ČR *
v.Herzogtum Coburg Licht Ulrich Mimo ČR
v.Himmelkron Wünderlich Simon Mimo ČR
v.King Louis Ruzha Roman Plzeňský kraj * * *
v.Machurius Mertens Lüder a Karin Mimo ČR
v.Mariental-Obergeogenthal Johana Jiří Ústecký kraj
v.Münsterland Beerenbrock Katharina Mimo ČR
v.Raufeinstein Krug Elfriede Karlovarský kraj
v.Schloss Laupheim Müller Lothar Mimo ČR
v.Solling Schwerdtfeger Karl und Kai Mimo ČR
v.Wotans Meute Rechtacek Elke & Lothar Mimo ČR *
Vale-Land Ing.Landová Petra Středočeský kraj * * *
Valský ďábel Jaroslav Václavík Pardubický kraj
Vanella Bohemia Chobotská Eva Středočeský kraj * *
Velan Ladislav Langmajer Plzeňský kraj
Velvet Dog Pavel a Naďa Páclovi Olomoucký kraj * *
Vened CS Zíma Jaroslav Středočeský kraj
Veselý den Anna Hrušková Středočeský kraj
Villa Blanka Rostislav Hanák Olomoucký kraj
VIP Vladimír Pruner Plzeňský kraj
Vlčetínská samota Věra Michálková Liberecký kraj
Vokdus Miloš Hrůza Olomoucký kraj
vom Raufenstein Krug Elfriede Jihočeský kraj * * *
vom Zwiebelberg Žlábek Vít Praha
von Gottstein Ságnerová Barbora Královéhradecký kraj * * *
von Graslic Blanka Filipiová Karlovarský kraj * * *
von Morstadt Fischbacher Daniela Praha
von Mraque Mráčková Klára Královéhradecký kraj * *
von Pischkot Lenka Nitschová Středočeský kraj * * *
von Raziberg Ondřichová Michaela Ústecký kraj
von Svarover Linde Radek Žižlavský Středočeský kraj
von Wiederholz MVDr. Daniela Neumanová Jihomoravský kraj * * *
Vrá-Ji Jiří Vrábel Kraj Vysočina
Vysoký most Michael Vondroušek Jihočeský kraj
Wadass Otto Vodička Jihomoravský kraj
Wieslawa Věra Cupáková Liberecký kraj
Winter Garden Maletínská Eva Středočeský kraj *
Yankari Mimo ČR
Yvanaea Aponi Kačinová Jana Mimo ČR * *
z Abattelu Binovcova Jana Středočeský kraj * * *
z Akyty Popperová Jaroslava Liberecký kraj
z Alecra Marcela Pitlíková Plzeňský kraj
z Bašteckého dvora Jolana Hejlová Středočeský kraj * *
z Bělčické hájovny Pavel Vaněk Středočeský kraj
z Beskydského sedla Karin Bílková Moravskoslezský kraj
z Bílého lomu Petr Beránek Praha
z Bláznova údolí Hana Badáňová Jihočeský kraj
z Chrástky Šrámková Hana Kraj Vysočina
z Cianky Krsovi Václav a Josef Plzeňský kraj
z Cínového kraje Šmídek Jaromír Středočeský kraj
z Českobrodských luk Vladislav Lonský Středočeský kraj
z Davídkova chovu Emil Mlynarčík Středočeský kraj
z Dlouhé Hodišky Blanka Hájková Praha
z Dobré vody Jana Dobrovodská Středočeský kraj
z Dolní Dobrouče Ing.Urbanová Jaroslava Pardubický kraj * * *
z Dolní poustevny Eduard Šašek Středočeský kraj
z Dořiny zahrady Olah Antonín Jihočeský kraj * * *
z Dračí zahrady Dana Filipů Jihomoravský kraj
z Dubového mýna Antonín Linhart Pardubický kraj
z Dubového parku Ilona Kunzendorferová Plzeňský kraj
z Fahidu Jitka Ludvíková Jihomoravský kraj
z Filmových ateliérů Řehák Radek Moravskoslezský kraj *
z Folknář Helena Matějková Ústecký kraj
z Gondíkova domu ing. Jana Gondíková Karlovarský kraj
Z Hanáckého údolí Vlastimil Kvapil Olomoucký kraj * * *
z Harckých hor Dita Lonská Středočeský kraj
z Hausmannova chovu Eva Svobodová Středočeský kraj
z Hnilišťat Blanka Henzlová Středočeský kraj *
z Honzovy chalupy Rejthar Jan Ing. Středočeský kraj
z Horské úpy Svatopluk Vízdal Liberecký kraj
z Hory Hostýna Škroníčková Jiřina Moravskoslezský kraj
z Hrabské nivy Vladimír Petr Moravskoslezský kraj
z Hrádku Kunratic Věra Ivančulincová Středočeský kraj
z Hrázecké zahrady Kolínský Jiří Olomoucký kraj * * *
z Huttova domu Arnold Augustin Plzeňský kraj
z Hvězdných skal Grégr Zdeněk Olomoucký kraj
z Idina sadu Hana Pechová Jihomoravský kraj
z Inverze Jindřich Vlček Ústecký kraj
z Janveru Pavel Zahoř Plzeňský kraj
z Jasné hvězdy Michaela Byrtusová Moravskoslezský kraj
z Javisu Vicherková Jana Praha
z Jiřinkové Jandlová Lenka Středočeský kraj
z Josefovských Bud Josef Kudrna Jihomoravský kraj * * *
z Kamenice Anna Nováková Středočeský kraj
Z Kamenického dvora Martin Kumpan Pardubický kraj * *
z Kladrubského dvora Hanne Marek Karlovarský kraj
z Kolomazné pece Vladimír Adlt Středočeský kraj *
z Koňské stáje Barbora Pilátová Praha
z Kostolanského dvora Venglarčíková Juliana Mimo ČR
z Kraje města PhDr. Iva Šolcová Praha
z Kraje rybníků JUDr. Ilona Koštová Jihočeský kraj
z Kraje snů Kateřina Kučerová Moravskoslezský kraj
z Kubatovy rychty Eva Novotná Jihočeský kraj
z Kumburku Lacinová Světlana Liberecký kraj
z Kurajova dvora Želechovice72, Unicov 783 91 Moravskoslezský kraj
z Lajčiny zahrady Vladimíra Kadeřábková Středočeský kraj
z Lejancu Leoš Jančík Středočeský kraj
z Lesnických vrchů Sekaninová Lenka Královéhradecký kraj
z Lesního údolí Jolana Krejžíková Středočeský kraj
z Loun Jiří Linhart Středočeský kraj
z Malé brašny Pavel Gottwad Jihomoravský kraj
z Malé Nekmíře Sebránková Dana Praha
z Malenovického podhradí Iveta Stoklásková Zlínský kraj
z Martínkova chovu MArtínek Vlastimil Středočeský kraj
z Mersteinerova chovu Helmut Mersteiner Středočeský kraj
z Města kata Mydláře Luboš Kvasnička Královéhradecký kraj
z Města Rakovníka Josef Klíma Středočeský kraj *
z Města slunce Švejcarovi Plzeňský kraj
z Meziorličí Starý Karel Královéhradecký kraj
z Miletína Monika Filipová Středočeský kraj *
z Mlhavých břehů Jindřich Postulka Moravskoslezský kraj
z Modrého království ing. Lucie Stárková Praha
z Modrého ráje Lucie Kutálková Středočeský kraj * * *
z Nad kašny Petr Němec Jihomoravský kraj *
z Nouzova Záboj Ivan Středočeský kraj
z Nové Cianky Josef Krs Plzeňský kraj
z Opatovských kopcu Šplíchalová Monika Olomoucký kraj
z Pacovského ranče Čížková Hana Kraj Vysočina
z Panelhradu Josef Brabec Jihomoravský kraj
z Panství Colloreda Paštika Libor Praha
z Pardubické Dukly Vostřel Ladislav Pardubický kraj
z Pernštýnských hradeb Pavel Malíř Pardubický kraj * * *
z Petrova ranče Petr Hýl Moravskoslezský kraj
z Poděbradských panství Drahomíra Moravcová Středočeský kraj
Z Podhabří Pavel Stejskal Jihomoravský kraj * * *
z Podkroví CS Libor Pašek Jihomoravský kraj
z Podlipan Měchurka Karel Středočeský kraj
z Podzámčí Michal Hornych Královéhradecký kraj
z Podžďáří Josef Doležel Olomoucký kraj
z Radčických hvozdů MUDr. Jan Čelakovský Plzeňský kraj
z Radoušovy tvrze Zdeněk Hucl Plzeňský kraj
z Rodu draka Chmelová Livia Jihomoravský kraj * * *
z Rotštýnských lesů Jana Votrubcová Liberecký kraj * *
z Rozkvetlé louky Renata Martináková Plzeňský kraj
z Růžových snů Jří Crha Jihomoravský kraj
z Šumova sadu Šercl Miroslav Středočeský kraj * * *
z Tomovi zahrádky Jiří Hurt Středočeský kraj
z Tovika Zdeňka Votavová Jihomoravský kraj
z Trpasličí jeskyně Praha
z Tuliho dvora Drabiščák Gabriel MVDr. Mimo ČR
z Údolí svatého Kryštofa Isolda Kristiánová Liberecký kraj
z Úmonínského hájku Knapová Alexandra Středočeský kraj *
z Urozených Miroslav Václavík Pardubický kraj
z Vachova dvora J.Vach Pardubický kraj
z Valdštejnského hradu Bohuslava Svobodová Liberecký kraj
z Velkého větru Milena Vaňková Moravskoslezský kraj
z Vlašského dvora Vinduška Václav Jihomoravský kraj
Zahrada mazlíčků Zdeněk Ponáhlý Středočeský kraj *
Zámecká orchidea Václav Burda Karlovarský kraj
Zátiší u mlýna Libor Fojtík Moravskoslezský kraj
Zdevota Pavel Votava Jihomoravský kraj
ze Rpet Ilona Koštová Jihočeský kraj
ze Schwaigrovy zahrádky Gabriela Jurdová Praha
ze Seilerova dvora Rudolf Buček Moravskoslezský kraj
ze Smolenic Miloslav Vlk Středočeský kraj
ze Souhvězdí býka Monika Pilnajová Ústecký kraj
ze Sovího vrchu Sova Vladimír Praha
ze Stanice Soňa Jaroslav Zemek Pardubický kraj
ze Staré Cianky Václav Krs Plzeňský kraj
ze Strahovských skal Miroslav skála Praha
ze Syhánu Sýkorová Hana Praha
ze Zbraslavského kláštera Vladěna Tesařová Praha
ze Židovské čtvrti Radovan Vidmar Karlovarský kraj
Zemanovo panství Josef Zeman Pardubický kraj
Zetešen Zora Špinková Praha
Zlatý rod Hana Volná Moravskoslezský kraj
Zuzčin ráj František Žižlavský Jihomoravský kraj
Železný kámen Viktor Přivřel Olomoucký kraj
Žíhaný anděl Jochymek Arnošt Jihomoravský kraj *

Celkem zobrazeno 612 chovatelských stanic.

Klub chovatelů německých dog
Kontakty | Webmaster | Mapa serveru | RSS